.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 46 от общо 46
  1. #26
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.
    Така ли? Защото аз виждам друго

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението

    3. Живот на всеотдаен християнин.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.
    Не е така - да си кажеш мнението в отворена тема и да манипулираш автора за секти са две различни неща.

    мнение =/= предложение за религия.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А точно твоето отношение към мен в момента е опит за упражняване на някаква дебилна агресия и натиск върху мен, и личното ми мнение, кое би било полезно за автора на темата.
    След като си притискан, извади твоето най-силно и познато оръжие. Спри да отговаряш, тъй като си в пълното си право да не отговаряш на нападки и мълчанието според теб е също адекватен отговор. Понякога да напуснеш е да спечелиш.

  2. #27
    Пичове, не се карайте, моля ви няма смисъл приятели Чувствам се по-добре, лека полека ще се оправя ;д <3 всичко е от тревата момчета.. Не я използвайте! :Д Благодаря на всички! <3 Живи и здрави бъдете ! <3

  3. #28
    А и да.. Не казвайте на някой болен, че няма надежда за него.. Винаги има! <3

  4. #29
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Не мисля, че някога ще се оправиш. Ако си всеотдаен наркоман, какъвто се описваш никога няма да се откажеш от това. Освен ако Бог не ти помогне. Но трябва и усилия от твоя страна.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #30
    Не съм наркоман :Д забравих да напиша, че мога да спра по всяко едно време :Д не ми е проблема откъсването братле, тва е най-малкия дори не е проблем :Д просто искам психиката ми да се оправи мамка му.. не издържам.. но както казах, ще се оправя

  6. #31

  7. #32
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    tos ma razbolq

    sry za latinicata, nqmam kirilica tuk.


  8. #33
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Баси, спри наркотиците, ако не можеш сам, търси помощ. Иначе мозъкът ти тотално ще се изглади. Надежда за наркоманите в едно сигурно 90% няма. Така че се вземай в ръце. И къде аджеба намери всички тези наркотици като си бил на 15. Аз и до ден днешен не знам и не искам да знам откъде мога да си купя. И бтв, спирай ги или поне се изолирай някъде, щото твоята психарщина застрашава околните. Няма да забравя как един наркоман ми спря таксито и в един момент просто му присветна нещо и осъзна, че не е ок да се натрапва, поне се освести, че иначе не знам.

  9. #34
    Специялно за балъците дет ми викат психар, и че съм ги разболял, спкс е не съм психар, исках помощ от хора, които са по-стабилни тва, че съм в в няква депресия не значи, че съм психар и няя се оправя идиот тъп. Вече съм по-добре, надежда има за всеки Господ помага и съществува тва да го знаете от мен ;д <3 Любов за всички. <3 ем наркотиците са ми били най-малкия проблем не се хваля ама бол.. :Д

  10. #35
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Ей за тва търсиш помощ по форумите, кратунчо.
    Щото "балъците" дето се опитват да помагат, ти им лееш злоба насреща.
    Не ме очудва и като цяло, че си станал наркоман.
    Такива като тебе страдат от безпорочен аутизъм.
    Ти нямаш спасение мой човек, щото явно си от типа хора дето веднага се зъбят и тръгват напред с рогата за щяло и нещяло.
    Лентяй плиткоумен, продължавай си с дрогата и да не те тревожи, че си психар и без това народа страни от псевдо хора като тебе.
    Намери си други безмозъчни наркоманчета и нека свръх дозата да ви избави от мъките ви.


  11. #36
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    И къде аджеба намери всички тези наркотици като си бил на 15.
    Е как така? Навсякъде е фрашкано с наркотици, само да поискаш. По училищата, особено 9 клас нагоре се почва, хвърчат като бонбони.

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Аз и до ден днешен не знам и не искам да знам откъде мога да си купя. И бтв, спирай ги или поне се изолирай някъде, щото твоята психарщина застрашава околните.
    Браво за, то не се изисква много, само да намериш подходящи хора. Сигурно ще се изненадаш, като разбереш колко лесно всъщност са достъпни.

    Цитирай Първоначално написано от MnogoBolen Виж мнението
    Господ помага и съществува тва да го знаете от менД
    Еее върза се на defend-ъра, жалко.


    Цитирай Първоначално написано от Ashenvale Виж мнението
    Намери си други безмозъчни наркоманчета и нека свръх дозата да ви избави от мъките ви.
    Леле от колко време те виждам пак. Хем искам да ти се скарам, че така не бива, ама хем и аз не ща такива хора около себе си. Гадно, ама то кой би искал такива всъщност?

    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Няма да забравя как един наркоман ми спря таксито и в един момент просто му присветна нещо и осъзна, че не е ок да се натрапва, поне се освести, че иначе не знам.
    Аз на твое място или го бия или бягам с 200, а може и двете, зависи от случая.

    EDIT: Честита Нова Година от мен

  12. #37
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    ^ То на бой беше работата, ама бакшиша по щеше да го отнесе,защото спря, без да му казваме.А онзи наркоман твърдо беше решен, че се познаваме и щял да ни краде, след 1 минута все едно друг човек гледаш. Психар не, ам не знам какво, наркоман веднъж, наркоман завинаги. И за какво, за да сме famous, айде бе, ще си умра задръстена

  13. #38
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението



    Леле от колко време те виждам пак. Хем искам да ти се скарам, че така не бива, ама хем и аз не ща такива хора около себе си. Гадно, ама то кой би искал такива всъщност?


    Седмица? А Аз защо не те знам? Пък и чак да ме виждаш ...


  14. #39
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ashenvale Виж мнението
    Седмица? А Аз защо не те знам? Пък и чак да ме виждаш ...
    Защото се държах като глупак и не се интересувах от форума докато беше още интересен. :/

  15. #40
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Защото се държах като глупак и не се интересувах от форума докато беше още интересен. :/
    Еми да, не те изчака да порастнеш, сорка ..

    А колкото до темата, нищо.


  16. #41
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Еее върза се на defend-ъра, жалко.
    Само ти се дърпаш да ми вържеш. Но пък за сметка на това много ти се иска
    Последно редактирано от defender : 01-01-2020 на 21:39

  17. #42
    Вие контролирате живота си. Бъдете отговорни и направете някои промени, ако трябва. Просто се надявам всичко да се получи чудесно в крайна сметка за вас.

  18. #43
    Пичове, ходих на църква и вече съм мнооого по-добре дори на психолог отидох.. развил съм параноидна шизофрения от тревата хаха но ми изписаха хапчета и вече съм къде къде по-добре! надежда винаги има и бог съществува! живи и здрави

  19. #44
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от MnogoBolen Виж мнението
    отидох.. развил съм параноидна шизофрения от тревата
    Обичам това как винаги познавам за такива лоши ситуации!

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Най-много да си хванал параноидна шизофрения.

  20. #45
    Мега фен Аватара на Ashenvale
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 518
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Обичам това как винаги познавам за такива лоши ситуации!
    Ами то друг изход освен параноидна шизофрения няма...
    А да, да избие родителите си, защото го тровят? Да, но пак е параноида шизофрения.
    Проблема е, че църквите и хапчетата са временно решение.
    Ти или губиш себе си или не. Хапчетата са илюзия, всичко е плацебо и всичко е само в главата му.


  21. #46
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си