.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 46
  1. #1

    Моля спешно да ми помогнете, не издържам приятели :( <3

    Здравейте, първо да кажа, че искам да остана анонимен, защото ме е срам от това което ми се случва по-точно случи от скоро.
    Нека да обясня накратко.
    От 14 годишен използвам марихуана, и най-мн спирах за 15 дни, пуша цигари от тогава до днес, използвах от 15 годишен до 17 (Днес) амфети и пико съм употребявал, но не да опитам а си жулех стабилно, цяло лято без причина през деня събираме се прайм купони по 2 3 дни само жулене пиене пушене на цигари и марихуана и така.. като цяло яко наркотици!
    А проблема ми е, че превъртяхме 2018 новата година и от сутринта на нова година до днес имам странен шум в ушите! пищене което не се спира. Ходих на лекари, пих хапчета, но нищо не помага
    и преди 2 седмици се напушихме с фр и от тогава не мога да мисля, нямам мисъл в главата, защото имам чувстото, че всички ме следят, и каквото и да си помисля, го чуват??? това възможно ли е, или се вкарвам във адския филм. не спя, защото мисля, че се свързват хората с мен и полудявам.. дори сега ме е страх, докато пиша, защото мисля, че ме следят..
    Имам проблем "Мисля, че ми четат мислите (всяка една) и ме е страх дори да живея и не мога да мисля правилно вкарвам се във филми със хората, пълна простотия.. а преди бях много умен със самочувствие със скрупули отлично здраве.. дори забравям много неща спомените ми ги няма почти
    Моля помогнете, искам да съм напълно нормален както преди. Благодаря предварително хора!

  2. #2
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    За тебе няма връщане назад.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #3
    anonymous1043668
    Guest
    Много искам да кажа нещо позитивно, но не мога. Казвам ти го директно - захвърли всякаква надежда.
    Най-много да си хванал параноидна шизофрения.

  4. #4
    Добре приятели, надявам се да не е така, но имам въпрос, има ли какво да стане? смисъл вкарвам се във филм, че ще ме бият примерно помисля си за момче от село, и мисля гадни неща и се нервя и мисля за бой.. смисъл те усещат ли го и има ли какво да стане като да дойдат да ми се лигавят? да ме бият ако ме видят? не знам братле не съм чак толкова зле единствения главен проблем ми е това "Мисля си, че буквално ми четат мислите и ще ям бой и не мога да се спра." ако разбера, че не съществува и е било сън, ще се оправя, ще спра всичко и така има надежда предполагам и бог има ще се моля, но има ли какво да стане или е просто филм във главата ми моля, честно мнение

  5. #5
    а и имам комплекс.. нямах вода в новата къща никаква за известно време, и докато шмърках и пушех толкова време бях с тази мисъл и имах този комплекс и не бях пълноценен, вече имам, но е останало в главата ми :Д смисъл не искам да бъда банален, само искам отговор от вас дали всичко е просто филм и не ми четат по никакъв начин мислите и съм се филмирал ако е така ще се оправя Благодаря

  6. #6
    Също да ви споделя, че следя едни числа откакто четох статия за четене на мисли.. чета статия за ангелски числа, които ми дават знаци, статията е тази и цяла година я следвам дали не съм се побъркал? :Д https://www.teenproblem.net/a/6-lubo...na-chasovnika/ ся видях 20:20 и се депресирах.. :Д моля ви кажете, ми само, че е филм в главата и другите нищо не знаят какво се случва и ще съм ви мнооого благодарен..

  7. #7
    Нещата са поправими, но трябва да се действа стриктно по план .Сега на коледа стават чудеса !

    Пиши ми на лични и да има шанс ,но и малко бързина от твоя страна !

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Оттук-нататък пред тебе виждам три пътя:
    1. Смърт
    2. Умопобърканост
    3. Живот на всеотдаен християнин.

  9. #9
    хаха ти пък :Д

  10. #10
    anonymous1043668
    Guest
    Отиди на психолог и му кажи всичко, което написа тук, със сигурност ще ти е в полза.

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    3. Живот на всеотдаен християнин.
    Вече с цялото си същество вярвам, че голяма част от християните с опасни и не добре с главата или поне това е техният им target audience.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Автора наи-вероятно е трол, но в случаи че не е:
    Даи си малко почивка с коза, и спри да ги жулиш тия мешани боклуци. Но иначе това е главно от коза, случвало ми се е същото когато бях препушил един път. Това е психоза, причинена от неправилния ти начин на живот. Ти сам подсъзнателно разбираш че този начин на живот няма да те доведе до нищо продуктивно, а тревата само го влошава, защото го изкарва на повърхността и така само пропадаш все по-надълбоко в дупката. Параноята ти е пряко следствие от това - когато имаш нерешени вътрешни, а и външни проблеми, пушенето на трева може да се окаже доста негативно, особенно ако препушиш. Аз също съм бил в подобна ситуация - имаш чувството че все едно си загубил ума си, само че моя филм беше друг, понеже съм много добър в това да си представям неща и да ги моделирам в ума си, като че все едно наистина ги виждам. Представях си колко огромен е космоса, и как във всеки един момент съм на Земята, която е едно оргомно кълбо, движещо се с 26 000 км в час през това невъзможно огромно пространство и от всичкото това ме обхващаше една такава особена агорафобия. Това, наред с други нерационални филми, деперсонализация, параноя и т.н. Та идеята ми е че това са просто филми - помисли рационално и ще видиш че това със следенето е тъп филм. Не че няма кои и как да те следи, просто няма защо да го правят, защото с нищо не си толкова важен и заплашителен за хората, които могат да те следят. Но пак ти казвам, тези филми те избиват защото живота ти е пълна каша. Спри да жулиш, поспри се с коза, вкараи малко нещата в релси, и параноята ще изчезне. Щом го осъзнаваш че всичко това може да е просто филм, значи не си изперкал тотално, но определено натам си тръгнал. Съветвам те да се върнеш докато все още можеш, иначе тва пико и тия амфети определено ще ти изпилят мозъка.

  12. #12
    Абе не съм чак толкова зле братле.. имам и странен шум в ушите и нямам тишина дге.. това ме вбесява.. пък и ся докато пиша, си мисля, че хората ме усещат.. с едно изречение "всяко мое най малко движение и звук, се чува при хората :ДД" също чувам и гласове като не е луд или този е луд и така :ДД аве ще спра наркотиците и всичко вредно както ми каза ти, и ще се оправя Благодаря

  13. #13
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението

    Вече с цялото си същество вярвам, че голяма част от християните с опасни и не добре с главата или поне това е техният им target audience.
    Така е, християнството отдавна паразитира върху страданията на хората. Не толкова лошо е това че такива хора са по-податливи на подобни филми и в последствиe стават промити мозъци, щото поне са живи. Дето се вика, клин клин избива Лошото е че тия филми могат да направят положението още по зле. Аз имах един приятел, които също като автора, друсаше като за последно, продаваше, употребяваше, мислеше си че е медиум, че го следят и т.н. Брат му също беше наркоман, на метадон. По едно време "откри Исус", ходеше там по църкви, публикуваше църковни простотии във феиса, уж тренираше и се хранеше правилно, беше спрял наркотиците напълно, но явно от всичките тия християнски глупости, си е мислил че живота му е вече прецакан отвъд оправяне, и се хвърли от 8-ия етаж, пред очите на родителите си.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-26-2019 на 15:43

  14. #14
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от MnogoBolen Виж мнението
    Абе не съм чак толкова зле братле.. имам и странен шум в ушите и нямам тишина дге.. това ме вбесява.. пък и ся докато пиша, си мисля, че хората ме усещат.. с едно изречение "всяко мое най малко движение и звук, се чува при хората :ДД" също чувам и гласове като не е луд или този е луд и така :ДД аве ще спра наркотиците и всичко вредно както ми каза ти, и ще се оправя Благодаря
    От Плевен ли си дге

  15. #15
    Не. Абе вече взе да ми писва, и преди малко се ядосах и станах себе си един ядосан почнах да псувам и чувам веднага истински глас, ето го е тоя е ее той е мн луд, тоо нее луд, чувам гласове на момичета на момчета.. тва или е реалност или е тежка параноя.

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Ти да не си Jason Born копеле?

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Така е, християнството отдавна паразитира върху страданията на хората.
    Казвам му това, което ми е помогнало на мене ве. Християнството винаги носи надежда от всякакъв материален детерминиъм, включително от психологически състояния, които ти се виждат безизходни.

    А това да кажеш на някой страдащ, че нямало надежда за него, не е ли по-злодейско паразитиране върху човешкото страдание.

    А това да му кажеш да отиде да говори с психолог не е ли също паразитрине въху човешкото страдине в полза на психолога.

    Защо това да му кажеш да отиде на психолог е ОК, а това да му кажеш да се пропбва с православието да не е ОК.
    Както казах, аз му предлагам това, което съм го изпитал върху себе си и съм видял добро от него, не знам за какво паразитиране става въпрос - на другите казваш да не се филмира, а ето че ти се филимираш.

    А тези дето му казват да ходи на психолог, някога били ли са лично на психолог, относно тежки психологични проблеми, видели ли са полза от него, че да предлагат на другите същото. И колко пари и време им е струвало?
    Последно редактирано от defender : 12-26-2019 на 19:08

  18. #18
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Казвам му това, което ми е помогнало на мене ве. Християнството винаги носи надежда от всякакъв материален детерминиъм, включително от психологически състояния, които ти се виждат безизходни.
    Надежда могат да носят много неща и всичките се опират на вяра в нещо повече от теб. Но не може ли да е вяра в нещо по смислено - семеиството, общството... защо трябва да е в някакъв чифутски култ към смъртта.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А това да кажеш на някой страдащ, че нямало надежда за него, не е ли по-злодейско паразитиране върху човешкото страдание.
    Не, защото да кажеш истината не струва нищо и никои няма облага от нея. Никои не я иска, съответно и никои не я продава. Докато сладките лъжи винаги са стрували скъпо, първо от свещенника, а в по-скорошно време и от психолога. Ето това е паразитиране върху страданието и съмненията на хората. Религията винаги е била монопол в доенето на тая златна крава.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Както казах, аз му предлагам това, което съм го изпитал върху себе си и съм видял добро от него, не знам за какво паразитиране става въпрос - на другите казваш да не се филмира, а ето че ти се филимираш.
    Ти не си паразита в случая, а жертва на един многовековен паразитизъм. Паразита влиза в тялото на един човек и прави имунната му система слаба, за да не може да се бори с него. Така и религията парализира менталния имунитет на човека и го прави неспособен да се бори с нея, особенно пък ако е някои като автора, които не е имал добър имунитет още преди да се зарази. Естествено че си мислиш че паразита ти помага, те и тия дето дават по 4-5 бона за врачки си мислят че са им развалили магията и са благодарни за помощта... А всъщност долната мангуста просто е изсмукала на бедните хорица и последните им парички. Но тук не става дума само за икономически паразитизъм, а и за душевен вампиризъм. Всичката тази вътрешна енергия на хората, съзнание и вниманието което влагат в църквата, всичко това се ползва и канализира от хората които ръководят тази институция. В това е истинската им власт, истинското паразитиране.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-26-2019 на 19:52

  19. #19
    anonymous1043668
    Guest
    Айде пак стана някаква религиозна дискусия. Пренесете я в темата Православие! Писна ми дефендъре - постоянно натрисаш религията си навсякъде. На потребители като мен им е през оная им работа в какво вярваш, аз само казах, че всички hardcore вярващи като теб и сектанти са психари и пак си вършат извратенящините само дето с религията за оправдание. Хубаво е да вярваш в нещо, живее се по-пълноценно като вярваш, че живота има смисъл. Но когато се манипулират слаби хора да се зарибяват и да имат оправдание за злодеянията си, за околните религията ви е проклятие. Така че просто млъквай.

  20. #20
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Айде пак стана някаква религиозна дискусия. Пренесете я в темата Православие! Писна ми дефендъре - постоянно натрисаш религията си навсякъде. На потребители като мен им е през оная им работа в какво вярваш, аз само казах, че всички hardcore вярващи като теб и сектанти са психари и пак си вършат извратенящините само дето с религията за оправдание. Хубаво е да вярваш в нещо, живее се по-пълноценно като вярваш, че живота има смисъл. Но когато се манипулират слаби хора да се зарибяват и да имат оправдание за злодеянията си, за околните религията ви е проклятие. Така че просто млъквай.
    Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.
    Последно редактирано от defender : 12-26-2019 на 21:06

  21. #21
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Хехе, ами г-це, Вие сте тази, която се отклони от темата и провокира останалите реакции.
    Не се прави на ударен, ти доиде тук да си натрапваш вмирисаната религия. Или щял да умре, или да се побърка, или да станел верен християнин.... Аи, сиктир.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Не се прави на ударен, ти доиде тук да си натрапваш вмирисаната религия. Или щял да умре, или да се побърка, или да станел верен християнин.... Аи, сиктир.
    Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.
    Авторът на темата търси изход, аз му давам вариант от чисто добри подбуди.

    Не се проявявай пак, като злобил.

  23. #23
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Натрисам "вмирисаната си религия" точно толкова, колкото натрисане е и твоето мнение по темата, също точно толкова, колкото предложението да иде на психолог е натрисане.
    Авторът на темата търси изход, аз му давам вариант от чисто добри подбуди.

    Не се проявявай пак, като злобил.
    И в ква позиция си ти да даваш съвети, след като нямаш никаква представа в каква ситуация е автора? Нито си друсал, нито си изпадал в такива състояния, за какво изобщо се намесваш, и то пък с такава увереност, че видиш ли единствения му изход бил да стане християнин. Това не е никакъв изход, а просто замазване на положението и заместване на едни филми с други. Не че психолога не прави същото, но аиде психолога поне има опит с тия неща и все пак в съветите му ще има някакъв смисъл, нищо че го прави колкото да му вземе парите за посещенията и да му изпише дадени хапчета, за които разни фармацевтични компании са му бутнали някакви кинти да ги изписва. Ама твоето си е чисто и просто натрапване на религиозен булшит.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-26-2019 на 21:57

  24. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    натрапване на религиозен булшит.
    Християнството е помагало, както при наркомании, така и при нападения на натрапчиви мисли.
    А точно твоето отношение към мен в момента е опит за упражняване на някаква дебилна агресия и натиск върху мен, и личното ми мнение, кое би било полезно за автора на темата.
    Не знам ти на какъв се изживяваш, че да ми налагаш какво трябва аз да мисля, че би било полезно за автора.
    Автора пита за изход, аз му предлагам вариант, а той си решава - това не е натрапване, ама явно не можеш да го асимилираш, че не е.
    Последно редактирано от defender : 12-26-2019 на 22:06

  25. #25
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    И как е помагало на наркомани, замества дрогата с Джиизъс, замества натрапчивите мисли с натрапчиви мисли за Джиизъс. На тоя моя авер много му помогна християнството... Баси, то по-добре да беше продължил да се друса.
    И не ти налагам какво трябва да мислиш че би било полезно за автора. Казвам ти че не е полезно и никои друг не би сметнал че е полезно освен друг християнин. И освен тва ти не му предложи просто вариант, ами му даде един единствен вариант - да стане християнин. Не знам защо изобщо смяташ че ти, или религията която представляваш, е някакъв авторитет по отношение на намирането на изход от подобни ситуации. Изхода го знае този които е бил в такава ситуация. Религията не е изход, нито сега, нито е била, нито ще бъде. Но ето че продължавате да плямпате и да си натрапвате "изходите" навсякъде, тоест да се изхождате навсякъде. Като веганите и феминистките сте братче - мога да говоря за умиращите деца в африка или за колонизирането на космоса, и пак ще намерите начин да вмъкнете тъпата си религия в разговора.
    Последно редактирано от Knispel666 : 12-26-2019 на 22:23

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си