.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    ДА НАПУСНА ЛИ УЧИЛИЩЕ ? ПЛЗ ДАЙТЕ МНЕНИЕ

    здравейте искам да попитам значи аз съм 10 клас в момента и съм чел че след 16 години можеш да спреш ходиш на даскало, никога не съм бил умен или каквото и ще права спортна кариера единствено не знам трябва ли да завърша 10 клас за да спра да хода да даскало или мога когато съм на 16 навършени както съм сега директно да спра да хода на даскало защото четох за разни нови закони и така нататък благодаря предварително и

    Пс извинете ако има правописни грешки

  2. #2
    anonymous1043668
    Guest
    Ми махай се бе, като не щеш, късмет да си намериш работа после, щото никой няма да те иска с това образование. Стягай се, защото в този скапан свят, и тук, и в чужбина, и навсякъде е пълно с безработица. Ще останеш без пари, ще виеш като куче после.

  3. #3
    Глупости, Фъзи...




    Тиква, глей ся... Преди да напуснеш училище, трябва да се замислиш, че самото напускане ще е малко по-сложно от оставането в училище. Ако си ОК с това нещата временно да се усложнят повече, докато добиеш равновесие, е напълно възможно.





    Трябва да пресметнеш следните неща:

    - Ще има напрежение и натиск от страна на семейството. Погрижи се за това.

    - Свикни с мисълта, че ще ти се наложи да бъдеш самостоятелен по-рано, отколкото на повечето млади им се налага. Премисли си нещата и виж дали си ОК с това.

    - Когато станеш на 18, ще трябва да си купиш фалшива диплома за средно образование. Това е лесно да се направи по принцип.
    - Можеш да я купиш от другаде, като ще е напълно фалшива (мокър пръст да прокараш по нея, следа ще остане).
    - Можеш обаче и да я купиш от собствения си директор. Ако си в провинциално селско даскало, болшинството са корумпирани на макс, така че ще стане. Ако си я купиш от собственото си даскало (с подкуп) ще е 100% истинска.
    - Дипломите за средно вървят между 1200 до 1500 (макс, недей дава повече).

    Това са вариантите.





    Не съм запознат как се гради спортна кариера. Но ако има вариант да не ти е необходима диплома за средно, ако има някаква тапия или документ, че си спортист, и това има някаква тежест, не виждам какъв е проблема.
    Последно редактирано от hecu2 : 01-01-2020 на 08:59

  4. #4
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Глупости, Фъзи...
    Пак ли ти бе? Всеки има право на мнение, сега ме остави на мира.

  5. #5
    Това е най-лесното, трудното идва след това. Човек трябва да се бори непрекъснато. В тоя живот няма лесни неща и не се
    предавай. Все в нещо те бива и все някои предмет в училище ти върви - развивай се там.

  6. #6
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от hecu2 Виж мнението
    Глупости, Фъзи...




    Тиква, глей ся... Преди да напуснеш училище, трябва да се замислиш, че самото напускане ще е малко по-сложно от оставането в училище. Ако си ОК с това нещата временно да се усложнят повече, докато добиеш равновесие, е напълно възможно.





    Трябва да пресметнеш следните неща:

    - Ще има напрежение и натиск от страна на семейството. Погрижи се за това.

    - Свикни с мисълта, че ще ти се наложи да бъдеш самостоятелен по-рано, отколкото на повечето млади им се налага. Премисли си нещата и виж дали си ОК с това.

    - Когато станеш на 18, ще трябва да си купиш фалшива диплома за средно образование. Това е лесно да се направи по принцип.
    - Можеш да я купиш от другаде, като ще е напълно фалшива (мокър пръст да прокараш по нея, следа ще остане).
    - Можеш обаче и да я купиш от собствения си директор. Ако си в провинциално селско даскало, болшинството са корумпирани на макс, така че ще стане. Ако си я купиш от собственото си даскало (с подкуп) ще е 100% истинска.
    - Дипломите за средно вървят между 1200 до 1500 (макс, недей дава повече).

    Това са вариантите.





    Не съм запознат как се гради спортна кариера. Но ако има вариант да не ти е необходима диплома за средно, ако има някаква тапия или документ, че си спортист, и това има някаква тежест, не виждам какъв е проблема.
    Даваш му съвети как да си стъжнява живота.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Даваш му съвети как да си стъжнява живота.
    Давам му решение и го насърчавам да не се страхува. Всичко друго, което получи от останалите в тази тема, са заплахи.

    Аз пък лично казвам, че заплахите, които получи от останалите, са и лъжи. Защото аз имам трима познати хора, които са минали по този път (точно затова знам откъде се минава) и животът им е съвсем нормален.

    Задръжте страховете си за себе си, дами и господа.

  8. #8
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Напускай! Не създавай на учителите си главоболията да се чудят как да те изтикат в слеващ клас.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си