.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 35 от общо 35
  1. #26
    Цитирай Първоначално написано от zxcvbnm123456 Виж мнението
    И сега не е по-различно, особено в болниците,в които има много специализанти. Просто лекарите са благородни хора с леко изменени и извратени виждания за общочовешките ценности
    Вече всичко ми е ясно.
    Позволи ми да се направя на профайлър!?
    Ако трябва да те опиша - ти си 22-23 годишно момиче, следващо медицина, специализантка, привлечена и по-точно омайана от някой два пъти по-възрастен доктор. Докторът е в своя жизнен разцвет, с бошуващи хормони, че е прелъстил младо агне. Ти пък от своя страна в него виждаш приятел, учител, ментор, опитен мъж и те така. Отстрани погледнато - приличате на Деян Донков и Радина Кърджилова. Не за пръв път много по-възрастен мъж омайва главата на младо момиче.

    И сега тук идва твоя ред да споделиш дали познах или не. Да ходя ли да пускам фиш за тотото?

  2. #27
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Вече всичко ми е ясно.
    Позволи ми да се направя на профайлър!?
    Ако трябва да те опиша - ти си 22-23 годишно момиче, следващо медицина, специализантка, привлечена и по-точно омайана от някой два пъти по-възрастен доктор. Докторът е в своя жизнен разцвет, с бошуващи хормони, че е прелъстил младо агне. Ти пък от своя страна в него виждаш приятел, учител, ментор, опитен мъж и те така. Отстрани погледнато - приличате на Деян Донков и Радина Кърджилова. Не за пръв път много по-възрастен мъж омайва главата на младо момиче.

    И сега тук идва твоя ред да споделиш дали познах или не. Да ходя ли да пускам фиш за тотото?
    Ами не позна съвсем.Докторът е специализант аз съм студентка тепърва навлизаща в клиниката. И пак е с 5-6 години по-голям от мен.Но да, тези неща са ме привлекли... Учител, ментор,всезнаещ,опитен ... хирург

  3. #28
    Цитирай Първоначално написано от zxcvbnm123456 Виж мнението
    Ами не позна съвсем.Докторът е специализант аз съм студентка тепърва навлизаща в клиниката. И пак е с 5-6 години по-голям от мен.Но да, тези неща са ме привлекли... Учител, ментор,всезнаещ,опитен ... хирург
    Хора или животни са ви пациентите?

  4. #29
    Е, хора , не стана ли ясно.Защо?

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от zxcvbnm123456 Виж мнението
    Е, хора , не стана ли ясно.Защо? ������
    Питам си. Радващо е, че в Бг все още се обучават и доктори за хората, а не само за померан и чихуахуа ветеринари. Да, и животинките трябва да си имат лекари, ама в последно време нещо бройката доктори : ветеринари почна да се изравнява. Имаш ли планове да емигрираш след като завършиш? Тук вече питам от личен интерес - живея в България и се надявам да се намира по някой и друг лекар/доктор, когато някой бъдещ ден здравето ми ме предаде и опра до вас.

  6. #31
    Бих останала, но ако не променят новата наредба за работа по разпределение няма как да остана.То е подигравка на всичките ми усилия.Ако имаш още въпроси може да ми пишеш на лично, защото много се отклонихме от темата

  7. #32
    Цитирай Първоначално написано от zxcvbnm123456 Виж мнението
    Бих останала, но ако не променят новата наредба за работа по разпределение няма как да остана.То е подигравка на всичките ми усилия.Ако имаш още въпроси може да ми пишеш на лично, защото много се отклонихме от темата
    То, пък, тема... Истината (по отношение темата ти) е, че човек следва да си живее живота както си иска, но в рамките на закона. Ако вярваш в отвъдния живот, то тогава следва да спазваш и допълнителни морално-етично-религиозни привички и порядки.

    По отношение на здравеопазването ни - имаш ли представа какво е положението в Гърция или Турция? Поне лекарите и сестрите ни като напускат Бг, то да са на приблизително близко разстояние.
    Последно редактирано от ghostuser001 : 01-07-2020 на 19:56

  8. #33
    Не съм сигурна,че вярвам в отвъдното точно по начина,предстсвен в християнството...
    Просто се чудя защо любовта и плътските желания трябва да вървят заедно и защо не може да обичаме истински някой,но да имаме определени желания към някой друг без никакви допълнителни емоции..
    Иначе нямам представа, аз мислех Франция или Германия за специализация

  9. #34
    Цитирай Първоначално написано от zxcvbnm123456 Виж мнението
    Не съм сигурна,че вярвам в отвъдното точно по начина,предстсвен в християнството...
    Просто се чудя защо любовта и плътските желания трябва да вървят заедно и защо не може да обичаме истински някой,но да имаме определени желания към някой друг без никакви допълнителни емоции..
    Иначе нямам представа, аз мислех Франция или Германия за специализация
    Помисли малко повече. Не е само в Християнството. При повечето световни религии изневярата не е толерирана. Може би има някаква причина. Може да е кодирано в повечето от нас самите. А колкото до теб - мисля, че трябва да бъдеш откровена с приятеля си и да се разделите. Увлечена си от другия - това е. Най-вероятно е за кратко, но пък да слагаш рога на другия. Не е редно спрямо него. Пък и Светът е голям. Дори да преустановиш връзките си и с двамата - след време ще срещнеш някой трети. Другият вариант - отиваш в някой секс магазин и се интересуваш кой е най-търсения секс-артикул от жените. Някой вибратор, който да те разтърси.

  10. #35
    Това е лошо. Въпросът е дали ще се оправи с вас, ако партньорът ви направи същото?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си