.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Секс с приятел

    Здравейте!Имам приятел с когото преди имах интимни взаимоотношения,но не се стигна до секс.От две години някъде не сме се виждали.Пишем си понякога.Може да е курвенско,но ми се иска да спа с него и проблема е че не знам как да го питам.Преди все повдигаше теми за секс и дали ми се е правило и аз тогава се правех на недостъпна.Ппц не ме е страх от отхвърляне,но ме е страх да не ме приеме грешно.Въпроса ми е как да го питам?
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Тогава не го питай. Просто му кажи какво ти се иска и от какво се опасяваш, както го направи тук.

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Просто казваш и толкова. Въпреки че това е развратно и грешно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #4
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Просто казваш и толкова. Въпреки че това е развратно и грешно.
    Дай боже повече такива жени!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Дай боже повече такива жени!
    Не е хубаво да молиш Бог за такива неща.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Neftochimic
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Bourgas
    Мнения
    1 220
    излезте на кафе, разходка няколко пъти и леко по леко го подпитвай, защо трябва да скачаш веднага за секс, тва ли само ти е целта... ако е само това, давай директно и квото стане, едва ли ще ти откаже един секс :Д
    <N>

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си