Здравейте! На 18 години съм и имам сериозен проблем! От около 2 месеца си имам приятелка и когато се натискаме ми става но стигне ли се до по интимни ситуации и ми спада! Преди година имах неуспешен опит по същата причина и от там се депресирах много и си набих филми че ми е вроден проблем и че няма да се оправя никога! Относно ерекцията, нямам проблеми с нея, когато съм сам без проблем свършвам и почти всяка сутрин се събуждам с еректирал пенис, просто психиката ми е такава, още от малък се притеснявам и тревожа за най-малкото! Споделих на приятелката ми и го прие нормално, каза ми че няма от какво да се притеснявам но не ми помогна, а можеби малко ми отлекна! Дори съм взимал хапче Силденафил Стада 100мг но отново не ми помогна, наистина не усетих ефект от него, единствено ми се зачерви лицето! Проблема е в главата ми и най-вече в лабилната ми психика че няма да се справя! Дори вече до такава степен се е стигнало че когато ще идва в нас се притеснявам все повече и повече и губя изцяло сексуално желание! Направих си консултация със сексолог и отново резултат нула! Вече не знам какво да правя, тревожа се все повече и повече...