.
Отговор в тема
Страница 8 от 10 ПървиПърви ... 45678910 ПоследнаПърви
Резултати от 176 до 200 от общо 226
  1. #176
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Най обичам, когато някой ме уважава, но смята, че трябва да бъда убита, хохохохо.
    Виждаш ли защо повишаваш шансовете да не искам да те убеждавам в нещо?
    Последно редактирано от RedArmy : 06-04-2020 на 12:18
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  2. #177
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Виждаш ли защо повишаваш шансовете да не искам да те убеждавам в нещо?
    Не мога да си представя нищо по-тъжно от това непознати в интернет да не искат да ме убедят, че комунизмът е прекрасна идеология, защото са се обидили от факта, че съм докладвала тяхно мнение, според което трябва да бъда убита.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #178
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Аз бях дотук. Вече дори не е интересно... Летвата прекалено много падна. Така често споменаваното ти "образование в чужбина" не те е научило да четеш с разбиране... Както и да е, да си жива и здрава. Благодаря, че си прочела нещо все пак. Чела си го явно малко по диагонал, но въпреки това...
    Последно редактирано от RedArmy : 06-04-2020 на 14:59
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #179
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз бях дотук. Вече дори не е интересно... Летвата прекалено много падна. Така често споменаваното ти "образование в чужбина" не те е научило да четеш с разбиране... Както и да е, да си жива и здрава. Благодаря, че си прочела нещо все пак. Чела си го явно малко по диагонал, но въпреки това...
    ЧервенаАрмия, къде изобщо споменавам образование в чужбина, ти беше единственият, който го спомена в коментара за това кои хора трябва да бъдат избити и доколкото разбирам, все още си стоиш зад думите, което не говори много добре за теб, но както и да е.

    Сигурно това е нещо друго, което глупавите некомунисти не разбират. Отивам да плача и да проклинам ниския си интелект.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #180
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    И брато, не се обиждай, но ad hominem в нашата дискусия идваше почти само от теб.

    Написах повече от веднъж, че не ми пука какъв си, кой си, къде си и дискутирам идеите ти, не личността ти.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #181
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    от всичките ми "опоненти", най-интересна ми беше dreamwalker и, ако поне малко беше освободила съзнанието си от предразсъдъците, можеше и да се води смислен разговор с нея, ако изключим иронията и сарказма от нейна страна.
    Май сте единственият който не осъзна че той/тя/то искрено се е*аваше с вас. Това говори доста за умствения ви капацитет другарю Исаев.
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Но тя почна с "московските тролове" и дори ме докладва на модераторите.
    Аз също съм ви докладвал, заради откровено просташките обиди, които отправяхте към всеки несъгласен комунистическите ви възгледи.
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Прочети и се поинтересувай кой подаде ръка на американците за съвместно изследване на Космоса още в началото на 1970-те години...
    "Подадоха ръка" след като изгубиха космическата надпревара година по-рано!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...защо идеолога на Съветската космическа програма се казва Сергей Корольов (типично руско име), а на американската - Вернер Фон Браун (типично американско име )
    Единственото което има значение е че Фон Браун успя, а Корольов - не !
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    За ракетата Фау-2 (V-2) да си чувал нещо, както и кога е конструирана и произведена? И че по "странно стечение на обстоятелствата" много от модулите и са били използвани от американците?
    Руснаците произвеждат същите ракети със заводи разглобени от Германия и пренесени в СССР след края на войната!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Напротив, почти всеки беше предубеден. Да изреждам ли поименно?
    Другарю Исаев, трябва да започнете от вас:
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Цял живот вярвам в тоя идеал и едва ли някой си безделник във форум ще промени това.
    Тука сам си признахте че сте предубеден!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аварията в Чернобил е диверсия, казвал съм го и преди. ...системи за защита от аварии имат ядрените реактори от типа РБМК ... ден на отворените врати в АЕЦ Козлодуй...
    Реакторите в АЕЦ козлодуй не са от типа РБМК, но вие като необразован явно не знаете това! Безсмислено е да правите подобни сравнения!
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ...реакторите в Козлодуй нямат нищо общо с тези в Чернобил. Ама нищо общо като принцип на действие.
    Ето другарю Исаев - и Турксчо ви казва същото нещо!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Диверсия е, защото е предварително запланувано, много преди да се случи, само обстоятелствата не са били известни тогава - през 1947-ма (примерно).
    Примерно тогава Припят и Чернобилската АЕЦ дори не са съществували! Как се планува атака срещу нещо, което дори не съществува другарю Исаев?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...Горбачов ... прекалено младата му възраст (тогава),
    50 годишен човек е "прекалено млад" ли?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    "Строй" е идеология, "система" е реализацията и.
    Точно обратното е другарю Исаев!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    американците са помагали и на Третия Райх
    Я разкажете как САЩ са помагали на Третия Райх, че ми стана интересно!
    СССР активно е помагал на Третия Райх дори до самия 22 юни 1941 г!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Това може би е въпрос на дипломация, американците помагат на СССР в трудни за тях времена с пшеница и ечемик, респективно, руснаците може би са си "затворили очите" за тази конспирация.
    Страхотна логика другарю Исаев!
    Значи според вас "прогнилата и разпадаща се Америка" е помагала на "развития и преуспяващ СССР" със стоки от първа необходимост (храна)?! Защо "великият СССР" въобще е имал нужда от такава помощ като е толкова "велик"?!?!
    Току-що доказахте че сами си противоречите другарю Исаев!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Аз бях дотук. Вече дори не е интересно...
    Точно така другарю Исаев! Признайте се за победен и се предайте!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #182
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Разликата между строй и система я обясних, дори за малоумните, 10 пъти... поне. "Строй" е идеология, "система" е реализацията и. Ако и сега не разбра, ходи да се прегледаш. Ще започна с промяна на съзнанието и ценностите на хората, ако ми стигнат годините живот.
    Какво имаш предвид, ако ти "стигнат годините живот"?
    Какъв е планът ти, ако хипотетично "ти стигнат годините" живот?
    От къде ще започнеш? Какво би казал на хората, за да осъзнаят, че са егоисти и системата трябва да се промени?



    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Зависи кои са "богатите" и по какъв начин са забогатели. Със сигурност на тези с по 10+ супермаркета, ще им се конфискува всичко, защото са ненаситни. Също бих карал коли, каквито кара *масовката*, а може и въобще да не карам. Движението и тренировките са живот.
    Ако конфискуваш чуждата собственост, за да я продадеш, така че да раздадеш парите на бедните, но е комунизъм и няма на кого да я продадеш (защото все едно на 9-ти IX да се опитваш да продадеш фабрика), тогава какво ще правиш? Ще настаниш заслужилите другари по конфискуваните жилища на бившата буржоазия, ще раздадеш стоката от веригите магазини (защото са собственост на хора с по 10 + магазина) на бедните и до там. А после какво?




    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Вече обясних. С промяна на съзнанието на хората и правилен начин на възпитание от най-ранна възраст.
    Да, но след като повече няма да има предприемачи с капитал, които да рискуват и да закупят нова стока за тези магазини, за които говорих по-горе, ще се усети остър дефицит на много стоки, които вече никой няма да има интерес да произвежда или внася заради непосилната им себестойност за новия пролетариат. И не говоря просто за коли. Как ще решиш проблемите от ново естество (това на комунизма), с планова икономика или по друг начин? "Промяна на съзнанието" не е изчерпателен отговор и искам да видя как ще развиеш този въпрос.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не е бягал по "конвенционалния" начин, просто е решил да се "покрие", за да не би някой малко по-"радикален" да реши да му тегли куршума, заради всичко, което направи. Това че се е снимал в реклама на Пица хът (има също и реклама на Макдоналдс с него), още повече доказва, че е изменник.
    Какво значи по "конвенционалния начин"? Току-що ти доказах, че никога не е бягал по политически причини или молил да получи политическо убежище. И защо да е предател? През 80те СССР започва да се отваря повече към западните вериги и е имало планове още тогава да има заведения за бързо хранене, но населението е било изключително бедно и е нямало как да се отворят такива. Ето опашката от чакащи за първият Макдоналдс. И не, тези хора не са на митинг срещу гадния капитализъм, а се редят на опашка за бургери за пръв път в живота си! И всички те ли са предатели?






    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    В случая е млада възраст. Има значение в кое време си роден и живял през съзнателните си години. Ако си роден в недоимъка, който е съществувал в Царска Русия, едва ли с лека ръка ще предадеш цялата система, създадена след това, с цената на прекалено големи усилия от хора, които са вярвали, че това ще бъде нещо много по-добро от тогавашното.
    Хрушчов е свален преди смъртта си като ревизионист, не говори глупости за неща, от които си нямаш и представа.
    Не мисля, че Царска Русия, която е спряла да съществува преди около ~ 70 години по-рано преди да запоне неговият мандат е някакво оправдание. А за останалото, има достатъчно съветски лидери, които са управлявали докато почнали да се напикават. Това са факти. За За Елцин (нищо, че не е "съветски") също става ясно, че се изпуска затова спешно му се налага да предаде властта без избори на Путин.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Малко или голямо самолетче, спортно, гражданско или изтребител - има международни спогодби, които забраняват да се нарушава чуждо въздушно пространство. И тези самолети имат пълното право да свалят всеки летателен апарат, който е нахлул без причина (и разрешение), просто защото така му е хрумнало. Има такъв случай с граждански южнокорейски самолет (през 1983-та, мисля), който също е навлязъл на територията на СССР, без да предупреди и е свален. В наредбите и законите няма измислен "морал" - има закони. И законите забраняват да навлизаш в чуждо въздушно пространство без предупреждение, още повече да не отговаряш на предупрежденията по радиостанциите в самолета, а просто да ги изключиш, за да "се правиш на ударен". Защото може самолета да е граждански, но кой може да е 100% убеден, че не носи ядрено оръжие, например?
    Значи, не става въпрос за международни спогодби. Аз те попитах как съветската система за охрана е доспуснала това? Знаеш ли, че след такъв случай може не само да има уволнени, но и разстреляни за държавна измяна. А ти твърдиш, че едва ли не са корумпирали шепа служители в гранична полиция със западни дънки и евентуални билети за Дисниленд, за да участват в "диверсия", с която да се орезили състоянието на защитата на СССР. За такава евтина измяна с могат не само те да пострадат, но и семействата им... Силно ме съмнява просто такъв сценарий. Или подценяваш СССР, или се опитваш да му скриеш мръсните ризи намирайки му оправдание непрекъснато с "това беше западна "диверсия", "Горбачов е предател", "Чуждите служби ги омаскариха...". Как пък веднъж феновете на СССР не си признават дефектите на системата, а все някой (като САЩ, Илюминати, "еврогеюве дегенерати с малки самолетчета покровителствани от чужди служби") са виновни за резила му?

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Това са абсолютни глупости, които ще цитирам, за да не ги изтриеш и някой ден, ако ти дойде акъла и се поинтересуваш малко повече, да рабереш какви небивалици приказваш. Ти питай хора на средна възраст, имало ли е такова нещо в София - мръсен въздух, миризма на сяра, черни облаци, прах. "Хората са се разболявали от това" - дай примери. Аз мисля, че сега има много повече случаи на заболели от рак (и не само), без да има тежка индустрия вече.
    Когато Кремиковци работеше винаги имаше гъст смог над София. Когато се качиш на Витоша се виждаха черни облаци обгърнали столицата. Има достатъчно източници.
    https://dnes.dir.bg/comments/v-erata...nogo-po-mrasen
    https://money.bg/archive/kremikovtsi...ad-sofiya.html
    https://www.dnes.bg/sofia/2006/10/09...i-raiona.28384
    https://dnes.dir.bg/ikonomika/kremikovtzi-8819713

    Колко още такива източници да ти вадя или можеш и сам да си извадиш?


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Защото не пишеш "советские больницы". В youtube има качен съветско-италиански филм, ето го: https://youtu.be/0B3nK-k0KzQ?t=280 от 1973-та година, можеш да видиш положението в италианските болници от това време. Предполагам, че разбираш руски. Има го и като торент със субтитри на български (предполагам знаеш къде).
    Уви, не по-малко ужасни резултати се показват и при търсене на "советские больницы"? Предполагам коментарът ти ще е, защото това е Google. Сайт на вражеските сили специално подбиращ тези материали да бъдат качвани "по-горе".


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Над* Германия.
    Получавали са помощ, а в същото време американците са помагали и на Третия Райх, с цел двете страни (а и други замесени), да се избият, да се провали икономическото им развитие и американците да се чувстват свободни да подчинят целия Свят. Какво да кажа за "втория фронт" - отворен е тогава, когато реално вече не е имало нужда от него.
    И все пак говорим за потенциално най-богатата държава на света като природни ресурси. СССР не трябваше да се разпадне или по-рано да има нужда от помощ, ако тези ресурси бяха управлявани кадърно.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Това може би е въпрос на дипломация, американците помагат на СССР в трудни за тях времена с пшеница и ечемик, респективно, руснаците може би са си "затворили очите" за тази конспирация. Не мога да кажа с точност, моя единствен довод е, че това "кацане" на Луната не се осъществи отново. След като преди 51 години си имал технологиите да го постигнеш, не е ли логично сега да ти е много по-лесно?
    И сега след като Русия съживява своя империализъм лека по лека и си стъпва на краката, а САЩ й налагат непрекъснато икономически санкции, заради които рублата се срина до 70 рубли за 1 долар, какво й пречи да отвърне сега и да пусне такава "бомба" в медийното пространство? Или и на тях така ще им лъснат много кирливи ризи?

    Освен това Путин сам се беше заканил да пратят руснаци на Луната do 2019. Какво се случи?




    пп. Бонус въпрос. Какво смяташ за събитията в САЩ сега? Смяташ ли, че има някакъв таен план за дестабилизарането на САЩ с расови размирици и създаването на нова пан африканска държава в някой от щатите?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-05-2020 на 10:39

  8. #183
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    За втори път ми се случва да започна да пиша и да отговарям и да усетя дежавю. Добре, че все пак се отрезвявам навреме като прочета всичко, което пишете. Дай ми причина да се аргументирам пред човек, който нарича това, което се предлага в Макдоналдс и KFC "храна". Снимките са истински (потвърждавам), но това, което показват е ни повече, ни по-малко от идеален пример за стаден инстинкт и не мисля, че могат да убедят някой истински мислещ (със собствения си акъл) човек в някакво имагинерно предимство на западния модел. Капитализмът има "предимството", че привлича немислещи и, като цяло, по-елементарни, хора, които да манипулира, а те смятат това за свобода и демокрация. Ако пред една сграда се наредят на опашка 5 човека, още 50 ще се присъединят към тях, без дори да знаят за какво е. Това е стаден инстинкт. В началото всяко ново (и преекспонирано) нещо е интересно. Сега колко хора ходят в Макдоналдс и KFC, освен тези, които не са завели гаджето за един бургер набързо? Аз предпочитам да си готвя сам истинска храна, а не полуфабрикати, пържени в палмово масло (използвано стократно) и натъпкани с милион овкусители, добавки и Е-та... Оттук нататък каква ми е мотивацията да те убеждавам в нещо. Ти и другите като теб, дори нямате грижа за това каква храна ядете, колко "здравословен" живот живеете и не само това - дори ви харесва и копнеете за него с цялата си същност. Причината, поради която на много хора, храната в Макдоналдс се харесва, е, че използват добавки (така наречените Е-та, повтарям се), които въздействат върху вкусовите рецептори. Те се доближават доста до леките видове наркотици и те убеждават, че "храната" ти харесва, но това е заблуда на мозъка. Също както и аналгина, например. Лъже мозъка, че не те боли, защото въздейства върху него, а той отговаря за болката. Така може да изпиеш 20 аналгина, ако са ти отрязали крака или си си срязал пръст, и дори да не чувстваш нищо, но това не е решение на проблема, а само замазване на симптомите. Ти си тръгнал да говориш за Кремиковци и други "замърсяващи" заводи. Много малко са хората, умрели или заболели от въздуха, който дишат, освен, ако не е нещо наистина фрапантно, има приблизителни статистики за това, интересувай се повече. Дори цигарите, дима от които вдишваме директно през устата, не са гаранция за ранно заболяване. А ти гарантирам, че са многократно по-вредни от въздуха, който дишаме. От друга страна, от полуфабрикатите има много хубави последици, като драстично повишен холестерин, затлъстяване, стесняване и/или руптура на аортата, диабет, затлъстяване на сърцето, тромбоза, омазняване на черния дроб и други... Всяко семейство има по 2-3 коли, те не замърсяват ли? А колко от тях са на дизел? Ако след години пораснеш все пак (по-скоро узрееш интелектуално) и прочетеш какви глупости си писал тук, ще те е срам от себе си. Не заменям натурално прясно и кисело мляко за западните боклуци на Данон, Пилос и какво беше още... Йогурт и други измислици. Не заменям българския хляб отпреди 20 години за "асортимента от стотици хлябове сега" (твои думи). Не заменям розовите домати от миналото за пластмасовите сега, нито маслото, което дори не мирише на мляко. Нито сиренето, което имаше и беше 3 вида - краве, овче и смес... За какво са ми хиляда различни лайна, като не разбирам какво ям, нито мога да го усетя чрез обоняние, нито чрез вкусови рецептори. За какво са ми макарони, като сме измислили препечената юфка? За какво ми е месо, което не мирише на месо, салам, който няма вкус на нищо, е, може би, на мърша... Зависи дали си имал късмет. Парите са нищо, сега са нужни, за да си плащаш сметките и да има какво да ядеш, реално човек има нужда от партньор в живота, смисъл и любов. Но какво ти обяснявам, ти си твъъърде далеч от тези неща. Само едно можеш да запомниш от мен - не опростявай и не елементаризирай по този начин всичко, което не разбираш изцяло, защото от това няма да спечелиш нищо.


    За лекомоторния самолет мисля, че се изразих достатъчно ясно, но пак ще го повторя. Недостатъка в армията (и не само) на СССР е прекалено голямата централизация на командването и. И ако, начело на армията и държавата, застане предател (какъвто е Горбачов, но не само), всяко действие трябва да се съгласува с него, преди да се извърши. Само че, той самия, преди това, се е съгласувал с други хора.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-05-2020 на 11:47
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  9. #184
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    За втори път ми се случва да започна да пиша и да отговарям и да усетя дежавю. Добре, че все пак се отрезвявам навреме като прочета всичко, което пишете. Дай ми причина да се аргументирам пред човек, който нарича това, което се предлага в Макдоналдс и KFC "храна". Аз предпочитам да си готвя сам истинска храна, а не полуфабрикати, пържени в палмово масло и натъпкано с милион овкусители, добавки и Е-та... Оттук нататък каква ми е мотивацията да те убеждавам в нещо. Ти и другите като теб, дори нямате грижа за това каква храна ядете, колко "здравословен" живот живеете и не само това - дори ви харесва и копнеете за него с цялата си същност. Ти си тръгнал да говориш за Кремиковци и други "замърсяващи" заводи. Много малко са хората, умрели или заболели от въздуха, който дишат, освен, ако не е нещо наистина фрапантно. От друга страна, от полуфабрикатите има много хубави последици, като драстично повишен холестерин, затлъстяване, стесняване и/или руптура на аортата, диабет, затлъстяване на сърцето, тромбоза, омазняване на черния дроб и други... Ако след години пораснеш все пак (по-скоро узрееш интелектуално) и прочетеш какви глупости си писал тук, ще те е срам от себе си. Не заменям натурално прясно и кисело мляко за западните боклуци на Данон, Пилос и какво беше още... Йогурт и други измислици. Не заменям българския хляб отпреди 20 години за "асортимента от стотици хлябове сега" (твои думи). Не заменям розовите домати от миналото за пластмасовите сега, нито маслото, което дори не мирише на мляко. Нито сиренето, което имаше и беше 2 вида - краве, овче и смес... За какво са ми хиляда различни лайна, като не разбирам какво ям, нито мога да го усетя чрез обоняние, нито чрез вкусови рецептори. За какво са ми макарони, като сме измислили препечената юфка? За какво ми е месо, което не мирише на месо, салам, който няма вкус на нищо, е, може би, не мърша... Зависи дали си имал късмет. Парите са нищо, сега са нужни, за да си плащаш сметките и да има какво да ядеш, реално човек има нужда от партньор в живота, смисъл и любов. Но какво ти обяснявам, ти си твъъърде далеч от тези неща. Само едно можеш да запомниш от мен - не опростяваш и не елементаризирай по този начин всичко, което не разбираш изцяло, защото от това няма да спечелиш нищо.
    Ще ме извиниш, обаче сменяш темата с тази за плюскането, която не ми допада особено много и то не защото социализмът би имал някакво превъзходство, а просто като културен човек смятам, че в живота на човек има и по-важни неща... И все пак, ако така и така сведе темата до там, то нека ти отговоря. Никъде не съм обсъждал качеството на храната във веригите за бързо хранене, нито пък тази по магазините за редовна консумация. Яденето е въпрос на култура и болни от диабет или рак е имало и тогава. Не мисля, че някъде си е проличало да смятам, че най-големият проблем на онова време е бил дали саламът на бай Тодор е бил качествен и вкусен. Ти, ако искаш принизявай темата до "основни нужди", но аз обсъждам други неща: свободата на избора и на съвестта, които в социалистическото време е факт, че не са били задоволявани и дори са били ограничавани в много отношения. И не, отново пояснявам, че не говоря за сиренето и млякото! Защо това за храната ви е любима тема на всички другари? И специално за доматите съм чел, че са били толкова пръскани с пестициди и помпани с химично подсилени торове, че на децата, които ги събирали на бригади по време на летните ваканции (Може би отново "доброволно"?) изрично им се е казвало да не ядат от продукцията, защото тя трябва да мине през специални бани преди да е годна за ядене. И междудругото, като е било толкова развито кооперативното селско стопанство, защо все не са достигали работници и е трябвало да събират "доброволни отряди" от ученици, които да работят "доброволно" през лятото пробутвайки им това за щастливо преживяване тип "детски лагер"?

    Но почнах да се отплесвам... А сега ще ми отговориш ли на останалите важни въпроси?

    - Каква ще е системата ти, чрез която да подмениш ценностите и нравите на хората, за да преминем към комунизъм и пример как ще работи, моля!

    - Какво ще направиш със собствеността след като я конфискуваш? Ще е комунизъм все пак, така че няма да има кой да я "купи", така че да се налеят пари за бедните. Освен, че ще можеш настаниш малцина в някои от освободилите се бивши "буржоазни жилища".

    - И още и още... Върни се в поста ми по-горе и ще ги видиш.

    пп. Прочети тази статия много добре и ако имаш време поразсъждавай малко над нещата от нея тук. Би се получило интересна дискусия.

    https://webcafe.bg/obshtestvo/103307...tsializam.html

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    не опростяваш и не елементаризирай по този начин всичко, което не разбираш изцяло, защото от това няма да спечелиш нищо.
    Същото се отнася и за теб. Колко пъти ми се подиграваше и ме обиждаше - ето това е "елементаризиране"! Погледнато "в голям мащаб", твоята гледна точка с какво в крайна сметка беше по-смислена, ценна или по-неелементарна и значима от тази на мен или на другите?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-05-2020 на 12:57

  10. #185
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Другарю Исаев, да не се уплаши да ми отговориш нещо? “Мълчанката” е игра типична за жените. Това че се покри като партизанин без да ми отговориш не е нито мъжко, нито достойно.

  11. #186
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Другарю Исаев, да не се уплаши да ми отговориш нещо? “Мълчанката” е игра типична за жените. Това че се покри като партизанин без да ми отговориш не е нито мъжко, нито достойно.
    Другарят Исаев е на практика капитулирал!
    Сега наистина си играе на партизанин, крие се и се чуди какво да измисли за да се завърне с нови изстъпления.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #187
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Двама запознати човека ми казаха за вас "двамата", които на практика сте един и същ човек, което реално ме разубеди да си "играя" с отговори на питания. Живейте, както смятате за добре, не ми се занимава да "ви" убеждавам в нещо. Стана педалска история, двама *мъже* да се поддържат толкова много и да се надпреварват кой ще преследва другия. И, между другото, Елизавета се оказа момиче Изненада, а?
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  13. #188
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Двама запознати човека ми казаха за вас "двамата", които на практика сте един и същ човек, което реално ме разубеди да си "играя" с отговори на питания.
    И кои са тези "двама запознати"? Може ли да ги посочиш, за да не се окаже, че лъжеш и си измисляш? Иначе си поредното доказателство, че комунистите не обичат истината и прибягват винаги до лъжата

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Живейте, както смятате за добре, не ми се занимава да "ви" убеждавам в нещо.
    Естествено, че не ти се занимава, защото знаеш, че нямаш дар слово, за да убедиш никого, нито пък аргументи. Не е очудващо защо си комунист в 21 век. Просто както и сам си призна си без висше, сигурно, ако изобщо работиш на трудов договор, защото си неквалифициран и е я по строежи, я в някоя нелегална работилница (както и сам каза, че оправяш стари колони за селски кръчми) нископлатени работи и затова си толкова озлобен. Не че си такъв идеалист. Идеалистите поне четат по темата, интересуват се, а не са като теб хора, които дори биха горили книги:
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy
    Второ, аз книги не чета, прочел съм основни неща, върху които така или иначе вече съм разсъждавал, защото по начин на мислене си приличаме със Сталин. Книги четат малоумниците като теб, които не могат да размишляват самостоятелно
    Оригиналното ти мнение го изтриха за обиди, но хубаво, че поне цитатът ти се е запазил.
    Щом ти е такова мнението за книги, нищо, чудно, че си бедняк. Комунизмът ти дава инерция само да вярваш, че поне си прав в нещо. (Искаш какъвто си озверен завистлив болшевик всички да ти станат на нивото, да им конфискуваш всичко, което са постигнали със своя честен труд и да ти се даде наготово)

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Със сигурност на тези с по 10+ супермаркета, ще им се конфискува всичко, защото са ненаситни.
    Ясно си личи, че си за комунистическата голяма кражба!
    Добрече ти изтриха мнението, където призвоваше за "народен съд 2". Ти си просто озлобен, завистлив, безкачествен и безкапацитетен човек. Ако имаше някаква доблест и достойнство, щеше да отговориш на въпросите ми от по-горе без да си намираш оправдания кой какво ти бил казал за мен и някой друг. Както казах, въпросите ми са съвсем основателни. И не си правиш труда само за мен, а за всички, които ще те прочетат и видят и преценят самостоятелно твоето "ниво". Решението ти да не ми отговориш свидетелства за безкапацитетност и победа над идеите ти!

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Стана педалска история, двама *мъже* да се поддържат толкова много и да се надпреварват кой ще преследва другия. И, между другото, Елизавета се оказа момиче Изненада, а?
    Не ме интересува измислената ти другарка соц фенка. Лъжи на комунисти не ме изненадват!
    Лицемерно е да говориш за истории с мъже по този начин имайки предвид, че цялата ти идеология/система е базирана на такива "мъжки принципи". Знаеш ли, че вождът ти Ленин е бил хомосексуален, умрял е от сифилис и в последните си дни е говорел с мебелите и стените си в стаята молейки им се за прошка? Така завършват комунистите!


  14. #189
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И кои са тези "двама запознати"? Може ли да ги посочиш, за да не се окаже, че лъжеш и си измисляш? Иначе си поредното доказателство, че комунистите не обичат истината и прибягват винаги до лъжата
    Ти вярваш ли, че бих казал имената/никовете на хората, които са ми писали лично на мен ЛС (защо се казва лично съобщение?)? Това може да го направи само въшка като теб, който има женско самосъзнание и е готов да предаде всеки.. Единия е писал в темата и ще се сетиш. Точка по този въпрос.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Естествено, че не ти се занимава, защото знаеш, че нямаш дар слово, за да убедиш никого, нито пък аргументи. Не е очудващо защо си комунист в 21 век. Просто както и сам си призна си без висше, сигурно, ако изобщо работиш на трудов договор, защото си неквалифициран и е я по строежи, я в някоя нелегална работилница (както и сам каза, че оправяш стари колони за селски кръчми) нископлатени работи и затова си толкова озлобен. Не че си такъв идеалист. Идеалистите поне четат по темата, интересуват се, а не са като теб хора, които дори биха горили книги
    Ебати циркаджията По строителството можеш да работиш ти, ако изобщо можеш, което ме съмнява. Всъщност, на теб никак не ти помага това, че имаш висше (евентуално ), понеже си доказано неграмотен - "Очудващо" се пише с "у" по принцип... Както и да е. Дар слово имам да те купя и да те продам, а ти си толкова жалък, че това моето си е направо дар от Съдбата, щом мога да те продам на... който и да е

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ясно си личи, че си за комунистическата голяма кражба!
    Добрече ти изтриха мнението, където призвоваше за "народен съд 2". Ти си просто озлобен, завистлив, безкачествен и безкапацитетен човек. Ако имаше някаква доблест и достойнство, щеше да отговориш на въпросите ми от по-горе без да си намираш оправдания кой какво ти бил казал за мен и някой друг. Както казах, въпросите ми са съвсем основателни. И не си правиш труда само за мен, а за всички, които ще те прочетат и видят и преценят самостоятелно твоето "ниво". Решението ти да не ми отговориш свидетелства за безкапацитетност и победа над идеите ти!
    Интересно защо като съм толкова нереализиран, са ми давали премии и по проекти за електроника съм печелил няколко първи и втори места в техникума (гимназията)? Странно...


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не ме интересува измислената ти другарка соц фенка. Лъжи на комунисти не ме изненадват!
    Лицемерно е да говориш за истории с мъже по този начин имайки предвид, че цялата ти идеология/система е базирана на такива "мъжки принципи". Знаеш ли, че вождът ти Ленин е бил хомосексуален, умрял е от сифилис и в последните си дни е говорел с мебелите и стените си в стаята молейки им се за прошка? Така завършват комунистите! img]
    "Измислената другарка" ще те прати там, откъдето няма да можеш да се върнеш, така че, препоръчвам да не се занимаваш с нея. Просто ще се нас***ш, ако спориш с нея. Не си и на нивото, а и на моето също. Също трябва да спреш със сайтовете за евтини сензации. Ленин не е бил нито хомосексуалист (имал е жена - Надежда Крупская), нито е умрял от сифилис. От какво е умрял, оставам на теб да провериш - тъкмо ще си "разработиш" малко мозъка.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-08-2020 на 10:12
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  15. #190
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... А дори и да ти кажа, че колата ми е чисто нова или, че имам няколко апартамента в центъра на София, един от които е с гледката, която виждаш на аватара ми, едва ли ще ми повярваш
    Жалка история, бях го забравил. Нали не си се хвалил с апартаменти, бе? Колко човека ще живеете в тях? Един самотник ли? Или кой друг?
    Последно редактирано от RedArmy : 06-08-2020 на 10:14
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  16. #191
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Жалка история, бях го забравил. Нали не си се хвалил с апартаменти, бе? Колко човека ще живеете в тях? Един самотник ли? Или кой друг?
    Явно ти не разбираш какво е хипотеза/предположение. Може да имам, може и да нямам. Но съм сигурен, че имотно те скривам в левия си джоб както и интелектуално.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти вярваш ли, че бих казал имената/никовете на хората, които са ми писали лично на мен ЛС (защо се казва лично съобщение?)? Това може да го направи само въшка като теб, който има женско самосъзнание и е готов да предаде всеки.. Единия е писал в темата и ще се сетиш. Точка по този въпрос.
    След като толкова дръзко съобщаваш такава информация, тогава трябва да я подкрепиш и с доказателства, особено щом засягат трети лица (като в случая мен), за които смееш да твърдиш нещо в публичен чат (настоящата тема), за да не излезе в крайна сметка казаното от теб клевета (въпреки че вие комунистите нямате проблем с лъжите). Ако излзезе клевата (в случай, че не го докажеш назовавайки поименно тези, които са ти подшушнали този слух или какъвто там е бил този жалък опит за разговор, защото с теб трудно се говори), този с "женското самосъзнание" определено ще се окажеш ти. А ако единият от двата "достоверни източника" е въображаемата ти соц леля от Русия, това за мен не е доказателство.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ебати циркаджията По строителството можеш да работиш ти, ако изобщо можеш, което ме съмнява. Всъщност, на теб никак не ти помага това, че имаш висше (евентуално ), понеже си доказано неграмотен - "Очудващо" се пише с "у" по принцип... Както и да е. Дар слово имам да те купя и да те продам, а ти си толкова жалък, че това моето си е направо дар от Съдбата, щом мога да те продам на... който и да е
    О, Боже, пак се захващаш за дреболии като грешки от бързане, които щях може би и да редактирам, ако се бях върнал да изчета мнението си отново. Явно само толкова ти стига капацитетът. Успя да хванеш нещо и го захапа, за да го дъвчеш докато остарееш. А дар слово за съжаление не показваш. Ако имаше такова, щеше да ми отговориш на въпросите, а на теб ти е най-лесно да се захванеш с повърхностни простотии.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Интересно защо като съм толкова нереализиран, са ми давали премии и по проекти за електроника съм печелил няколко първи и втори места в техникума (гимназията)? Странно...
    Ами щом си навършил 30 преди месец, успехите ти в техникума ти в такъв случай са от преди преди минимум 11 години и ако това ти е единственият пример за собствената ти реализация, то няма нищо, на което да ти кажем "браво". По настоящем изглеждаш като хващащ се от каква да е работа на работа, колкото да свържеш двата края. И завиждаш на хората с повече (как позеленя от яд само, че изобщо има шанс да имам някакви апартаменти, макар и това не, че не може, а по-скоро е излишно да се доказва или опровергава във форум по обясними причини) искаш конфискация на имуществото им, за да се нанесеш в домовете им, а тях да ги провесиш на стълбовете или да ги разстреляш, както се беше изразил в едно от мненията ти, които изтриха. Толкова грозно мислещо човешко същество като теб няма как да е реализирано! Абсурд! Ти си завистлив и злобен, което по дефолт изтъква предпоставки за тежка комплексираност и дефицити на възможности за по-добър живот. Ако беше с капацитет, нямаше да си комунист (а да не говорим и за "разбиранията ти" какво е комунизъм, които са на ниво нечии пенсионерски спомени).

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    "Измислената другарка" ще те прати там, откъдето няма да можеш да се върнеш, така че, препоръчвам да не се занимаваш с нея. Просто ще се нас***ш, ако спориш с нея. Не си и на нивото, а и на моето също. Също трябва да спреш със сайтовете за евтини сензации. Ленин не е бил нито хомосексуалист (имал е жена - Надежда Крупская), нито е умрял от сифилис. От какво е умрял, оставам на теб да провериш - тъкмо ще си "разработиш" малко мозъка.
    Ама не ме интересува жената, ако ще и да е уважаемата дружинна ръководителка и почетна председателка на сдружението на младите комунисти в България! Колко пъти ще я повтаряш! Ако иска да спори с мен, лелята е добре е дошла в тази тема стига да се държи по-възпитано от теб!

    Ленин е доказано хомо и е пукнал от сифилис, а с жена си не са имали интимни взаимоотношения! Тя му е била само за параван! Това може да се провери! Типично е за комунистите! Колко познато ми се струва ползването на женски профил за някакъв параван, за да изглеждат аргументите ти "псевдоподкрепени"! Дори в тази тема се случва... Хм, да казвам ли или да не казвам? Хайде, от мен да мине и като в твой стил ще ти отговоря "Една "такава" е писала в темата и ще се сетиш!".

    пп. Ей го е, лидерът на пролетариата! В последните си жалки окаяни комунистически дни! Болен от сифилис, напълно полудял, вече говорещ си с мебелите в къщата. Може да намериш мемомарите на западни лекари, които са му идвали на посещения в последните му дни. Установено е, че е бил болен от последната фаза на сифилиса и вече промените му са били неврологични и е развил тежка шизофрения, изпускал се е и е гледал с празен поглед.

    Последно редактирано от TrollFactory : 06-08-2020 на 12:34

  17. #192
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Щом падна толкова ниско, да си подкрепяш псевдоаргументите със снимки на болен човек, който и да е той, а се заяждаш с мен, че ти правя забележка за неграмотността ти, значи повече няма смисъл. Това, от което е бил болен Ленин, е съвсем друго, но как да го кажа на човек, който "научава" нещата главно от сайтове като "блиц" и подобни и от вестник "Уикенд"... След прекаран инсулт и последващи мозъчни аневризми, как искаш да изглежда човек?


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Ленин е доказано хомо и е пукнал от сифилис...
    От кого и каква е гаранцията, че е истина? Ти беше ли там тогава?


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Установено е, че...
    Кога?


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    западни лекари...
    Ааа, ясно, ясно. Е, това вече е друго нещо


    Прекалено си жалък, че да си позволиш дори да твърдиш, че можеш да ме скриеш в джоба си. Както и дори не се опитвай да ме анализираш - прекалено съм ти сложен. Можеш да опиташ с някой като Грозния, например, той е лесен.

    Кой ми е казал няма да издам, върни се назад и прочети, че е казано и публично също:

    Цитирай Първоначално написано от Papugai Виж мнението
    честно ти казвам, друг толкова време не би издържал простотиите на грозния
    мангото не е само с профила на трола, има още 3-4

    а ти се запитай защо говори само с теб
    хехехе
    щото абсолютно никой тук не му обръща внимание

    манго, минаха колко, 4-5 години от първото ти и единствено постижение
    чука няква 50 годишна простотитка от твоята боя и два месеца се хвали
    че на 30 години вече не си девствен
    кво става сега, да не се пазиш за 60 годишнината си и тогава да повториш
    И последно от мен - какво печеля аз от това да обяснявам на магаре за реактивни двигатели и ще вникне ли то в темата? Всяка прилика с действително съществуващи лица, е случайна
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  18. #193
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    И, между другото, Елизавета се оказа момиче Изненада, а?
    Как точно се случи тая изненада другарю Исаев?!
    Кого лъжете?! Нас?! Вас?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти вярваш ли, че бих казал имената/никовете на хората, които са ми писали лично на мен ЛС (защо се казва лично съобщение?)? ...Единия е писал в темата и ще се сетиш. Точка по този въпрос.
    Сетихме се - единият е фейк "руската другарка"! А кой е другият ?! Вие ли?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Интересно защо като съм толкова нереализиран, са ми давали премии и по проекти за електроника съм печелил няколко първи и втори места в техникума (гимназията)? Странно...
    Преуспял мъж не се хвали с "награди от гимназията" ! Жалко е!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    "Измислената другарка" ще те прати там, откъдето няма да можеш да се върнеш, така че, препоръчвам да не се занимаваш с нея.
    Недейте да ни плашите с фейк профили! Това също е жалко !
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Щом падна толкова ниско, да си подкрепяш псевдоаргументите със снимки на болен човек, който и да е той...
    Защо другарю се срамувате от истинския Ленин?! Нека целият свят да види какво е представлявал !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #194
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Много ми липсват старите потребители, с които спорехме, но си имахме взаимно уважение. Умееха да вникнат в чуждото мнение, да се опитат да го разберат. А ти не си никой, скучно ми е и безинтересно. Тъпите фейкове пре*баха форума.
    Утре аз "измислената другарка" ще я видя, а ти ще гледаш тъпотии в ютюб. Айде със здраве. Сериозно ли мислиш, че бих дал снимка на момиче, с което съм бил (не са много, признавам)? Това може да го направиш ти, за да се похвалиш и, евентуално, да те реабилитират. Не и аз.

    Така - един поздрав и за двамата: https://www.youtube.com/watch?v=q-n5VgofJGY
    Последно редактирано от RedArmy : 06-08-2020 на 19:51
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  20. #195
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Преуспял мъж не се хвали с "награди от гимназията" ! Жалко е!
    Кой е казвал, че искам да преуспявам? Искам да си живея живота, както ми харесва. Не ми трябват и много пари, а достатъчно. Да преуспяват имат нужда такива като теб, с което компенсират липсата на друго (ти сам си знаеш какво точно), докато някой ден не се обесят или не се отровят, осъзнавайки колко са жалки, дори да са "преуспели".
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  21. #196
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Щом падна толкова ниско, да си подкрепяш псевдоаргументите със снимки на болен човек, който и да е той, а се заяждаш с мен, че ти правя забележка за неграмотността ти, значи повече няма смисъл. Това, от което е бил болен Ленин, е съвсем друго, но как да го кажа на човек, който "научава" нещата главно от сайтове като "блиц" и подобни и от вестник "Уикенд"... След прекаран инсулт и последващи мозъчни аневризми, как искаш да изглежда човек?
    Хаха, затапката с "как да го кажа на човек, който "научава" нещата главно от сайтове като "блиц" " си я изкопирал директно от Дриймуока. Поне да беше оригинален.

    Не, не чета "блиц" и "подобни". По това време много хора са умирали от тази болест, не само Ленин. Запитай се как на 53 (възрастта на смъртта му) човекът е с "инсулт и последващи мозъчни аневризми". Лекарите са си казали думата, не аз и го има в милиони източници и е прието за исторически факт. Разбира се обаче, че съветските доктори ще мълчат, а на теб проблемът е, че си заслепен от идеологизирания образ на твоя вожд и пропагандата колко е перфектен, която естествено не позволява името му да се свързва с болест, която се асоциира по някакъв начин с уличниците и аморално поведение.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    От кого и каква е гаранцията, че е истина? Ти беше ли там тогава?
    И ти не си бил Луната, нито пък си присъствал на "тайното договоряне между СССР и САЩ да признаят, че американците са стъпили първи там", но твърдиш по-назад в темата, че американците не са кацали. Трябва ли и аз да те попитам от коя статия на "Блиц" си го прочел това?
    Освен това, ако си чел каквото и да било от многотомниците на твоя вожд, ще знаеш позицията му за това как пролетариатът трябва да счупи оковите на стария ред, неговите "предразсъдъци" и "забрани", включително и тези относно содомията. Той рационализира дори хомосексуалността като една от новите форми "свобода", стига тези форми да не пречат на реда в новото общество. Затова и до ден днешен сред основните поддръжници на "левичарските идеи" продължават да са содомитите и хомосексуалистите. Ако се интересуваш от света, в който живееш, това би трябвало да ти е известен факт.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Кога?
    Кое?
    Като някакво дете ми отговаряш. Мислиш ли изобщо като ми задаваш тези "въпроси" или го караш просто така наред поставяйки рандом въпросителните думи, защото си мислиш, че така излгеждаш по-авторитетен сякаш, че ти "изпитваш" другите.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ааа, ясно, ясно. Е, това вече е друго нещо
    Ленин е лекуван от западни лекари, защото в болшевишка Русия по това време медицината не е била достатъчно развита. Има ли нещо нередно в това? И до ден днешен, когато се събират пари за операции, то е защото болният ще се лекува в някоя страна с развита медицина като например Израел, Германия, Турция... Не съм видял обаче на някой да му събират пари за лечение в Русия. Но за здравната им система вече си поговорихме малко по-назад в темата и ти не коментира нищо, когато ти показах какво излиза на първите страници в google като резултати, когато търсиш "советские больницы" или "русские больницы". Стереотипът за великата съветска медицина явно е пословичен щом дори първите изображения, които излизат при търсене са такива, но ти усложливо на себе си в ситуацията, пропускаш всеки факт (както винаги), който показва някакъв "резил".

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Прекалено си жалък, че да си позволиш дори да твърдиш, че можеш да ме скриеш в джоба си. Както и дори не се опитвай да ме анализираш - прекалено съм ти сложен. Можеш да опиташ с някой като Грозния, например, той е лесен.
    Мечтай си да си "сложен". В цялата тема досега те скривахме по няколко пъти след всеки твой пост.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Кой ми е казал няма да издам, върни се назад и прочети, че е казано и публично също:
    И вярваш на всеки, който предположи нещо, защото е много компетентен/адекватен/начетен или просто, защото глупостите, които се пишат по мой адрес или този на Грозния "пасват добре", за да подсилят твоята смешна адженда? Обидите и нападките не са аргумент, че нечия гледна точка е невалидна. Но явно не знаеш какво е ad hominem, въпреки че Дриймуокът ти го каза по-рано и можеше да провериш поне за обща култура... Ааа, да, забравих, че ти не обичаш да четеш

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    И последно от мен - какво печеля аз от това да обяснявам на магаре за реактивни двигатели и ще вникне ли то в темата? Всяка прилика с действително съществуващи лица, е случайна
    Да разбираме, че ни наричаш нас събеседниците ти магарета? Ок, голяма работа, много се обидих! Няма що!

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Утре аз "измислената другарка" ще я видя, а ти ще гледаш тъпотии в ютюб.
    Чудесно! Да кажеш после дали си боднал.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Кой е казвал, че искам да преуспявам? Искам да си живея живота, както ми харесва. Не ми трябват и много пари, а достатъчно. Да преуспяват имат нужда такива като теб, с което компенсират липсата на друго (ти сам си знаеш какво точно), докато някой ден не се обесят или не се отровят, осъзнавайки колко са жалки, дори да са "преуспели".
    Оправдания, оправдания...
    "Преуспелите" били "жалки". Типично изказване за комплексиран от живота си нереализиран тип. На 30 си, без образование и перспективи, така че едва ли ще изкарваш много пари, не се бой. Но със сигурност ще са ти достатъчни, защото алкохолът за масова консумация не е толкова скъп, а и дори можеш да си го вариш сам на село, нали си комунист?
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-09-2020 на 09:10

  22. #197
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Много ми липсват старите потребители, с които спорехме, но си имахме взаимно уважение.
    Другарю Исаев - нима се оплаквате от липса на уважение?! Вижте само как ви говоря на "вие" и "другарю" (нали така беше учтивото обръщение във вашето "развито" общество?!) ! Едва ли някой е проявявал повече уважение спрямо вас във форума или в живота!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Утре аз "измислената другарка" ще я видя, а ти ще гледаш тъпотии в ютюб. Айде със здраве. Сериозно ли мислиш, че бих дал снимка на момиче, с което съм бил (не са много, признавам)? Това може да го направиш ти, за да се похвалиш и, евентуално, да те реабилитират. Не и аз.
    Другарю Исаев - вашата "руска другарка" е измислена и фалшива не защото не сме я видели на снимка, нито сме ѝ виждали фейсбука!
    Вашата "руска другарка" е фалшива заради начина по който се появи във форума като по ваша поръчка, с чисто нов профил, новорегистрирал се сякаш само заради вас... или ОТ вас ! Това е толкова плоско и прозрачно, лошото че че не го осъзнавате дори след като ви го обяснихме !
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Кой е казвал, че искам да преуспявам?
    Значи искате да сте посредствен - така ли другарю Исаев? Правилно ли съм ви разбрал ?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Искам да си живея живота, както ми харесва. Не ми трябват и много пари, а достатъчно.
    А не мечтаете ли за нещо (освен за комунизма)?! Колко пари са "достатъчно" в България през 2020 на човек?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Да преуспяват имат нужда такива като теб...
    Ако хората не искаха да преуспяват, още щяха да живеят в каменната ера !
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Оправдания, оправдания...
    "Преуспелите" били "жалки". Типично изказване за комплексиран от живота си нереализиран тип. На 30 си, без образование и перспективи, така че едва ли ще изкарваш много пари, не се бой. Но със сигурност ще са ти достатъчни, защото алкохолът за масова консумация не е толкова скъп, а и дори можеш да си го вариш сам на село, нали си комунист?
    Това е типично за другаря Исаев в стил "гроздето е кисело"...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #198
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Другарю Исаев - нима се оплаквате от липса на уважение?! Вижте само как ви говоря на "вие"... Едва ли някой е проявявал повече уважение спрямо вас във форума или в живота!
    Кои сме "ние" и кои сме "нас"? Не се научи, ей, ако поне беше грамотен, да ти прости човек. Простено е да не знаеш как да пишеш, но е тъпо, все пак, да не се поинтересуваш, че само в множествено число се пише "вие" с малка буква. Е, да, де, ти си го учил преди създаването на кирилицата.. както и да е. Но пък "разговорите" с теб ме разсмиват, само да не ми ставаше тъжно за теб понякога... всичко щеше да е екстра.


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Другарю Исаев - вашата "руска другарка" е измислена и фалшива не защото не сме я видели на снимка, нито сме ѝ виждали фейсбука!
    Вашата "руска другарка" е фалшива заради начина по който се появи във форума като по ваша поръчка, с чисто нов профил, новорегистрирал се сякаш само заради вас... или ОТ вас ! Това е толкова плоско и прозрачно, лошото че че не го осъзнавате дори след като ви го обяснихме !

    П*тки като теб биха дали снимки на момиче, с което са се виждали (не че ти си се, освен с някоя проститутка), на мен не ми е зор да доказвам нищо на никой принципно Ако си мъж, трябва да имаш поне някакъв морал. Колко трябва да си пропаднал да намесваш странични хора в някаква глупост...?


    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А не мечтаете ли за нещо (освен за комунизма)?! Колко пари са "достатъчно" в България през 2020 на човек?!
    Ако хората не искаха да преуспяват, още щяха да живеят в каменната ера !
    Това е типично за другаря Исаев в стил "гроздето е кисело"...
    Достатъчни са ми тези, които имам, а гроздето ти е кисело на теб, защото си нещастник, щом цял ден висиш по форумите и си правиш фейк профили, с които си говориш сам. Един съвет - 4-ти км.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-10-2020 на 21:23
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  24. #199
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Още ли продължавате.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #200
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Другарю Исаев, а ако пък се окаже, че Грозният няма никакви фейкове и всички застанали с думите си срещу теб са напълно реални и адекватни потребители? Нямаш ли поне нотка на съмнение все пак, че някак си е неправдоподобно да има такъв форумен терминатор, който да поддържа толкова много и при това все колоритни фейкове само с цел да ги използва, за да те злепостави? Не осъзна ли, че всъщност сам се злепостави като нискочел, необразован болшевик без перспективи в живота, представящ си, че всъщност е герой на пролетариата, борещ се да докаже на “някой тук с много фейкове”, че е голям сваляч със съмнително доказателство, че има някаква заблудена фенка, която за няма и 1 ден и вече ще я бодне само, защото я е впечатлил как брани болшевизма в тази тема. Между другото, какво стана с тази руска леля? Аз си я представям, ако изобщо съществува, че за да има вкус към болшевици като теб, сигурно е някоя леля с глезени като дамаджани с вид на силна съветска жена, която я дърпат цели три деца за полата, а тя държи четвърто в едната си ръка и сноп от житни класове и сърп. С груби и почти мъжли черти на лицето, но това са белези от много социалиатически труд в името на народното отечество.
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-10-2020 на 21:49

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си