.
Отговор в тема
Страница 9 от 10 ПървиПърви ... 5678910 ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 226
  1. #201
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Елисавета може и да е истинска, ама това какво общо има с темата.

    Русофили в България колкото си искаш, защо тези във форума да са нещо по-специално.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #202
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Другарю Исаев, а ако пък се окаже, че Грозният няма никакви фейкове и всички застанали с думите си срещу теб са напълно реални и адекватни потребители? Нямаш ли поне нотка на съмнение все пак, че някак си е неправдоподобно да има такъв форумен терминатор, който да поддържа толкова много и при това все колоритни фейкове само с цел да ги използва, за да те злепостави?
    Другарят Исаев не разбира! В "Модераторска помощ" ми показа как е готов да препише и извърти думите на другия като една малка интригатнка.

    Той и голяма част от потребителите като tori, като се опиташ да се аргументираш с тях, те избягват, усукват, игнорират. Те си се затварят в някакво свое балонче, и ничие мнение, колкото и да е конструктивно и оправдано, отказват да го чуят!

    Но ти, Троле би трябвало да знаеш, накрая се насират и плюят всички около себе си. Трудна е нашата професия.

  3. #203
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Другарят Исаев не разбира! В "Модераторска помощ" ми показа как е готов да препише и извърти думите на другия като една малка интригатнка.

    Той и голяма част от потребителите като tori, като се опиташ да се аргументираш с тях, те избягват, усукват, игнорират. Те си се затварят в някакво свое балонче, и ничие мнение, колкото и да е конструктивно и оправдано, отказват да го чуят!

    Но ти, Троле би трябвало да знаеш, накрая се насират и плюят всички около себе си. Трудна е нашата професия.
    А ти кой си изобщо и защо си обсебен от тори.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #204
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    А ти кой си изобщо и защо си обсебен от тори.
    Tori беше пример, но и ти спадаш в тази категория..

  5. #205
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Tori беше пример, но и ти спадаш в тази категория..
    Обърнах ти внимание, вече можеш да се усмихнеш.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #206
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Exclamation

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Елисавета може и да е истинска, ама това какво общо има с темата.

    Русофили в България колкото си искаш, защо тези във форума да са нещо по-специално.
    Просто тя се появи прекалено случайно в прекалено удобно време за другаря Исаев. И той я използва като аргумент, че едва ли не “умните и осъзнатите” жени са го забелязали в тази тема и сега едва ли не на всичкото отгоре е вече и на път и да я бодне докато ние си губим времето да му злобеем. Това му беше идеята в общи линии с този фейк “Елисавета”, че едва ли не ще ни затапи какъв е сваляч. В същото време говори на другите как си били правили фейкове. Смешно е! Какво болшевишко лицемерие само! Че какво сложно има за него да си направи фейк профил само и само, за да може вече цяла седмица да се прави на ударен за всички останали въпроси, които му се повдигнаха? Доказа се като безкапацитетен трол и сега само загрозява пейзажа. Ако може час по-скоро да го разкарат ще бъде най-добре, но явно модераторите си затварят очите дълбоко за него и аз не знам поради какви причини. Теб искаше да те убие, а вчера след мое мнение заплаши и мен със саморазправа (че трябва да ми се тегли куршум). Според мен този трол трябва да с махне веднага! Русофили има, но това не е просто русофил, а опасен червен рецидивист пропвядващ престъпна идеология в младежки форум (уж) и то забранена със закон!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-11-2020 на 12:59

  7. #207
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    А ти кой си изобщо и защо си обсебен от тори.
    При нея не виждам простотия и глупости, каквото и мнение да има, дори да противно на моето. Виждам простотия и незачитане на чуждото мнение при Грозния, Трола, Фъзи, които всъщност са един същи човек.

    Също така, на *рускинчето* името е Елизавета, просто искам да го кажа, защото тя ми казва, че това, да и бъркат името, я обижда, а като моя приятелка, това ме дразни и мен. И е полу-рускиня, да се знае. Искам за пореден път да кажа, че уважавам дриймуолкър, просто искам да не бъде толкова първосигнална, а просто да вникне в нещата.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-11-2020 на 23:10
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  8. #208
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Виждам простотия и незачитане на чуждото мнение при Грозния, Трола, Фъзи, които всъщност са един същи човек.
    Докажи. Искам да седнеш в един пост и да кажеш " Те са един човек, защото така, така и така."
    Покажи едно истинско доказателство как Аз, Грозния и Трола сме един човек, а не глупости от сорта на "те имат тъпи картинки" или да редактираш цитирания от теб текст.

    Иначе се излагаш като магаре на площад и никой няма да те приеме на сериозно. Не може всички да наричаш "враг на народа".

    Като имаш толкова проблеми с форма се разкарай най-сетне, както и се появи.

  9. #209
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    На първо място имам усет и, повярвай, много ви личи еднаквия изказ, поведение и реакции... Прекалено много. На второ, съм изучавал полицейска психология. Прекалено аматьорско ми е цялото ти поведение
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  10. #210
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    На първо място имам усет и, повярвай, много ви личи еднаквия изказ, поведение и реакции... Прекалено много. На второ, съм изучавал полицейска психология. Прекалено аматьорско ми е цялото ти поведение
    Пич, ако наистина мислиш, че съдейки по характера, смяташ че Фъзито е мъж, значи може би не си имал досег с жени. Това не е опит за обида.

    Докато Тролчо и Грозния има вероятност да са един човек или пък да са добри приятели и от реалния живот.

  11. #211
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Проблемът на другаря Исаев е ниският му капацитет. Това е типичен пример "Дънинг-Крюгер" ефект в действие, което представлява когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/Ефект_на_Дънинг-Крюгер

    Определено го виждаме в действие непрекъснато в неговото поведение. Колкото повече беше сгащван неподготвен да отговори на въпросите в тази тема, толкова повече смяташе, че той е най-умен в нея. Сега пък бил учил и "полицейска психология" и заради това се смятал за супер-психолог над останалите.

    Да оставим глупостите как сме един и същи човек, само ние си знаем, че не сме. Както и само ти си знаеш, другарю Исаев, дали ЕлиСавета е истинска. Лично аз положих наистина усилие да се смъкна на твоето ниво след първите ти постове и да не се обиждам от това, че падаш толкова ниско, че се опитваш да ме злепоставяш с чужди снимки и профили. Осъзнах още тогава, че летвата е прекалено ниска, но запазих самообладание и продължих да пиша по темата за комунизма та белким за някого колебаещ се на чия страна да застане да бъде информативно и полезно (да не си помисли, че само за теб специално съм хабил време да пиша). И отново ще повтаря, че няма как в 21 век, след цял предходен век прекаран в несполучливи опити за налагане на комунизъм по света (с милиони човешки съдби принсени като безмислени жертви в процеса на това), някои от които каращи на доизживяване последните си дни днес (като режимът в С.К), да е смислено да твърдиш, че такава система/строй/режим има каквито и да било импликации, че би могла да се реабилитира и реализира отново! Къде с чувство за хумор (все пак сме във форум), къде със сериозни факти се опитах да споря по най-човешки и културен начин с другаря Исаев. Насреща обаче срещнах зъбещо се куче изпадащо в присътпи на бяс, когато бъде настъпано по някои по-неудобни въпроси. Готово да ти изяде ръката, да те оплюва с пяна по устатата и зачервено от гняв лице да те обвинява, че си фейк и да ти вкарва чрез жалки опити да те изкара невменяем чувство за вина, че изобщо си се опитал да кажеш нещо като на всичкото отгоре и ти се заканва, че ще те убие лично, ако дойде нов 9.IX... Тъжна гледа си, другарю Исаев! Тъжна!
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-11-2020 на 12:52

  12. #212
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Пич, ако наистина мислиш, че съдейки по характера, смяташ че Фъзито е мъж, значи може би не си имал досег с жени. Това не е опит за обида.

    Докато Тролчо и Грозния има вероятност да са един човек или пък да са добри приятели и от реалния живот.
    Защо и "тримата" използват удивителни, дори там, където не е обосновано? Именно затова казах, че имат еднакъв маниер на писане, за емотиконките няма да говоря - и без това всички забелязват.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  13. #213
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    На първо място имам усет.
    Ами и аз имам 6-то чувство, сакачам до 3 метра и пътувам във времето..

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    На второ, съм изучавал полицейска психология. Прекалено аматьорско ми е цялото ти поведение
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Проблемът на другаря Исаев е ниският му капацитет. Това е типичен пример "Дънинг-Крюгер" ефект в действие, което представлява когнитивна склонност, при която неквалифицирани индивиди страдат от илюзорно превъзходство, изразяващо се в надценяване на собствените познавателни способности.
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Това лице има сериозен психически проблем с реалността.
    Също така е вманиачено по комунизма.

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Защо и "тримата" използват удивителни, дори там, където не е обосновано? Именно затова казах, че имат еднакъв маниер на писане, за емотиконките няма да говоря - и без това всички забелязват.
    Значи само едно лице от целия форум може да ползва удивителен знак??
    И то има само няколко емотиконки, потърси психологическа помощ.

  14. #214
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Другарю Исаев - искрено ме забавлявате!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #215
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Трудна е нашата професия.

    https://www.youtube.com/watch?v=StX43avvLQ8

  16. #216
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Да видя най-после позната и интересна музика и аз Ако няма реални обосновки, поне песни да се слушат... Дори да не съм съгласен с доста от римите в песента и с твърденията в нея, все пак винаги съм бил на мнение, че интересните неща са... интересни

    Jebem mu mater, защо тоя форум стана толкова спрял?
    Последно редактирано от RedArmy : 06-11-2020 на 23:07
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  17. #217
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849

    Cool другарят Исаев капитулира

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    ...още по-малко пък ми дреме за някакъв форум, който отдавна не е това, което беше. Аз вече влизам само да видя как никой не ти обръща внимание, след като и аз спирам да се занимавам с теб Адио, Рио!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #218
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Сега, понеже не влизах известно време, не можах да разбера - ЧервенатаАрмия капитулира ли или не?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  19. #219
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    По-скоро разбра, че няма смисъл да говориш със стената.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  20. #220
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Сега, понеже не влизах известно време, не можах да разбера - ЧервенатаАрмия капитулира ли или не?
    Капитулира окончателно и безусловно!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    По-скоро разбра, че няма смисъл да говориш със стената.
    Другарят Исаев се разби като лайно в гранит!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #221
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Другарят Исаев се разби като лайно в гранит!
    За него не знам, но форума замириса на девственост
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  22. #222
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    "Подадоха ръка" след като изгубиха космическата надпревара година по-рано!
    Единственото което има значение е че Фон Браун успя, а Корольов - не !
    Това съм го пропуснал някак
    Я да видим: https://www.google.com/search?q=firs...w=1143&bih=714
    Опааа... Абе нещо твърде руско име има този
    Последно редактирано от RedArmy : 06-18-2020 на 23:26
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  23. #223
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Честит празник другарю Исаев!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #224
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Мерси, да ти се връща тъпкано. Само, че се чудя що за лайнар трябва да си, за да си правиш гаргара със смъртта на 26 милиона души? Да си го празнуваш празника знаеш къде. Цветя да няма кой да ти донесе.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-22-2020 на 17:31
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  25. #225
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Поговорете си малко и за капитализъм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си