.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Диети - споделяне на опит

    Виждам, че няма тема посветена на диетите и реших да я създам, за да споделяме тук опит в това отношение. Сега мисля да започна нова диета, която е съобразена с лунния цикъл, повече информация можете да прочетете тук - https://www.khoroskop.com/khranene-v...nniya-kalendar
    Някой от вас пробвал ли е тази диета, има ли резултат?

    Споделяйте и други диети, които са ви помогнали да отслабнете!!))

  2. #2
    Аз лично не съм се подлагала на диети, но брат ми прави в момента деветдесет дневната и виждам, че не му е лесно. Като цяло смятам, че балансираното хранене е много по-добра идея от диетата. Винаги съм се придържала към тази максима и досега не съм имала проблеми с килограмите. Ям каквото ми се хапва, но умерено. Единственото, което се опитвам да избягвам е палмовата мазнина, която, за съжаление, се съдържа в огромна част от сладките изделия. Вместо това ям предимно сурови десерти
    Последно редактирано от Blubalu : 02-25-2020 на 14:57

  3. #3
    This is the best diet plan for loss your weight.

    check this link. it will be more helpful for you.

    shape.com/weight-loss/tips-plans/7-day-diet-plan-weight-loss

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Koketkata Виж мнението
    Виждам, че няма тема посветена на диетите и реших да я създам, за да споделяме тук опит в това отношение. Сега мисля да започна нова диета, която е съобразена с лунния цикъл, повече информация можете да прочетете тук - https://www.khoroskop.com/khranene-v...nniya-kalendar five nights at freddy's
    Някой от вас пробвал ли е тази диета, има ли резултат?

    Споделяйте и други диети, които са ви помогнали да отслабнете!!))
    Харесах си една момче и така се мотивирах да започна. Спрях хляба, сладкото, пърженото и мазното. Като започнах да отслабвам ми харесваше и се мотивирах още повече. И ето, че 9 месеца по-късно - септември 2020 (почти) вече съм с 25 кг.
    Иска се много силна воля за всичко това.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си