.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Страх от тормоз в училище, университет..

    Здравейте! Искам да споделя с вас един мой проблем. Мисля дали да продължа да уча в университет, живея в чужбина (Холандия). Тъй като страхът ме спира.. не знам как да постъпя. Била съм тозморена преди в у-ще, било то обиди, ритници, хартийки да хвърлят по мен по време на часове, всеки един от класа ме тормозеше по един или друг начин. Бях си харесала някого, който се преструваше, че и той има чувства към мен, а всъщност се изгаври с мен пред целия клас. И все такива разни случаи. Заради този период сега не знам как да постъпя от страх, че всичко ще започне отново. Че ще се повтори в университета. + Че това не е и родния ми език. Принципно аз самата съм доста несигурна в себе си. Това е и другия проблем. Как да се престраша да го направя? Ако някой има съвет, бих се радвала да чуя.

    Извинявам се, ако темата се повтаря случайно.

  2. #2
    На колко години си?
    Ако си на 22-23, както подсказва никнеймът ти, можеш да пробваш в България.
    Има смисъл от висшето образование, разбира се. Продължи. Вече си на 22-23 (ако се вярва на никнейма ти). Много хора на тази възраст сме несигурни в себе си за едно или друго нещо. Съмнението и притеснението са присъщи на човека черти.
    Давай смело напред! Имаш избор на университети. Ако не държиш да е в България, можеш да пробваш и в Англия/Германия.
    Аз, както и още доста мои познати, също бяхме от "слабите" в училище. Затова пък днес метаморфозата е налице.
    Дерзай!

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Grancha Виж мнението
    Аз, както и още доста мои познати, също бяхме от "слабите" в училище. Затова пък днес метаморфозата е налице.
    Дерзай!
    И ква е тая метаморфоза?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Другото което е, е че бих искала да попитам вас, който има опит, какво е да си студент? Харесва ли ви и какви са предимствата и недостатъците?

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Monica97 Виж мнението
    Другото което е, е че бих искала да попитам вас, който има опит, какво е да си студент? Харесва ли ви и какви са предимствата и недостатъците?
    Предимствата са единствено в това, ако изобщо това, което учиш някога ти потрябва. Масовите университети са място за губене на време. Особено, ако учиш социални специалности със специализация в разказвателни предмети, след което ще излезеш потенциално безработен ама "всичколог".

    И какво смяташ да учиш?

  6. #6
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Monica97 Виж мнението
    Другото което е, е че бих искала да попитам вас, който има опит, какво е да си студент? Харесва ли ви и какви са предимствата и недостатъците?
    Честно казано, да си студент е да като да си ученик, само че с повече свободно време. Предимствата и недостатъците са различни за всеки един човек и зависят от специалността, която учиш.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си