.

Виж резултатите на анкетата: Кой подкрепя моето оставане във форума?

Гласували
2. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Аз

    2 100,00%
  • Не те искам/желая във форума!

    0 0%
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Кой ще се застъпи за мен?

    Уважаеми форумни потребители, пускам всенародно допитване с явно гласуване, за да видя колко от вас ще се застъпят за моето оставане във форума.

    Анкетата включва два отговора: 1) "Аз" и 2) "Не те искам във форума".

    Можете да гласувате от всички акаунти, които притежавате (и на които си спомняте паролите и потребителските им имена)!

    Анкетата ще я пусна с продължителност от 3 седмици, предостатъчно време редовно логващите се тук да могат да изразят своя вот.

  2. #2
    Да вдигна темата^

    @ дриймуолкър: подсещам те, че можеш да гласуваш с "Не те искам/желая във форума!" с всичките си 15 акаунта, които имаш тук.

  3. #3
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    То толкова малко останахме, че и теб загубим ли край... А едно време какво беше....
    Аз съм за !

  4. #4
    Време не остана! Трите седмици се изтъркулиха много бързо! Хайде, дриймуолкър, гласувай! Гласувай отрицателно. Напъди ме от форума..

    Пишеш провокативни съобщения от една дума и после зачезваш в сенките. Твоето е баш поведение на хищник, дебнещ от засада.

    Лоша ли си? Мислиш ли на хората злото? Какво те е формирало по този начин? :///

  5. #5
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от nevermorevon Виж мнението
    То толкова малко останахме, че и теб загубим ли край... А едно време какво беше....
    Аз съм за !
    То в днешно време повечето хора спряха да ползват форуми, най-лесно просто да питаш някой познат..
    Преди тук кипеше живот, а сега.. :X
    Death is not the end, it is only the beginning

  6. #6
    Анкетата вече е затворена. Гласуването приключи. Потребителите на teenproblem се произнесоха:

    https://youtu.be/PVJn2NDA2nY

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си