.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Unhappy Въпрос относно хигиена.

    Здравейте, на 17 години съм и съм момче. Нормално ли е при положение, че се къпя всеки ден преди училище да усещам на края на деня лека миризма на пот. Всмис не знам дали другите я усещат, но аз усещам лек мирис на пот. Тениските ги сменям всеки ден и никога не обличам повторно някоя. Трябва да допълня, че дори и да си седя на чина без никакво физическо действие пак се потя леко под мишниците. Използвам парфюм и антиперспирант на рексона (тоя Black and White или нз точно как беше) обикновенно гледам да не ги смесвам, понеже са различни аромати. С една дума почти през цялото време през което съм на даскало мишниците са ми влажни, някой път и по-обилно потни. Нормално ли е това и ако можете да ми кажете някакви начини да спря да се потя толкова и да залича миризмата. Аз си мисля, че е нормално при по обилно потене да има някаква лека миризма, нз ще съм благодарен ако си кажете мнението.

  2. #2
    Ти пък
    Ходи облечен една идея по леко ако толкоз се потиш

    Но

    Ако слагаш много парфюм и дезодорант
    Особено много парфюм
    особено ако става дума за истински парфюм а не някоя глупост от сорта на рефан
    ще е много по-зле. Натрапващата се миризма е неприятно нещо

  3. #3
    То да беше начина на обличане добре, ама съм по тениска и пак се потя деба. Зимата с тениска и яке излизам навънка и пак се потя. Ебало си е мамата. Колкото до парфюма е слаб и не е натрапчив даже мисля че се води тоалетна вода. Иначе и мен ме дразни тея с по силните парфюми и като се изкъпят с тях...

  4. #4
    Naprawi си пточистване от паразити ,също и пречистване на лимфата .
    парфюмите не помагат

  5. #5
    Днеска си взех антибактериален сапун па ще видиме.

  6. #6
    това са нормални неща ,
    но може профилактично да се направи измиване със сода, някои материи също засилват неприятните моменти

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си