.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 37 от общо 37

Тема: Тройка

  1. #26
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #27
    до Iviv23 Ние за това включихме вибратора, все едно правим тройка- вибратора отпред, приятеля ми ... на другото място. Но това само веднъж сме го правили. Бяхме се разгорещили много. Вибраторът ми е най-обикновен, силиконов, имам го отдавна. Ползвала съм го когато не съм имала връзка. Рядко се сещам, че изобщо го имам. Мога да го подаря на някой, ако не ме е срам.
    Последно редактирано от reni12 : 05-13-2020 на 08:58

  3. #28
    Е сигурно няма да е като с мъж това с вибратора, ама аз съм чувал, че всяка жена си има такава играчка. Сексшопове иначе бол. Ако те е срам купи си онлайн, ама втора употреба недей де. Аз съм ползвал за разни лубриканти един и за други работи, но за вагини и вибратори не съм запознат. Виж още в този сайт. Сигурен съм, че ще намериш нещо. Иначе Рени е описала добре - силиконов и отпред...

  4. #29
    С вибратор не знам, не съм правила и сандвич. Правила съм тройка, но съм 50% девствена. Та сега и майка като смекчи мерките, може и сандвич да опитам.

  5. #30
    На някои може и да им харесва, но аз съжалявам, че опитах. Подадох се на хормоните, не на здравия разум. И т.нар. сандвич, се разми в едно нагласяне напред- назад, на единия му спадна, аз стоя и чакам, питах се в каква нелепа ситуация се поставих. После за кратко се получи. Но като цяло, за мен това с двойното беше по-скоро досадно, отколкото приятно. Няма да повторя! Отделно, че си развалихме приятелството.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от lili-ton Виж мнението
    На някои може и да им харесва, но аз съжалявам, че опитах. Подадох се на хормоните, не на здравия разум. И т.нар. сандвич, се разми в едно нагласяне напред- назад, на единия му спадна, аз стоя и чакам, питах се в каква нелепа ситуация се поставих. После за кратко се получи. Но като цяло, за мен това с двойното беше по-скоро досадно, отколкото приятно. Няма да повторя! Отделно, че си развалихме приятелството.
    Не си попаднала на подходящите...Ние кат го правихме моя приятел легна и мацката се качи с лице към него.Аз бях в дупето и ... от началото докато свикне тя,той не мърдаше изобщо.Само аз се движех леко и след кат тя свикна и се отпусна се започна истинското .... Може би пичовете са били без опит или просто много им е била възбудада

  7. #32
    50% вика...?Кое е девствена?

  8. #33
    Цитирай Първоначално написано от Kia_Sportage Виж мнението
    50% вика...?Кое е девствена?
    Сещай се де

  9. #34
    ха ха 50% девствена все тая за всеки мъж си достатъчна щом даваш дупето и лапаш с кеф другото си е за теб и твоя кеф

  10. #35
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Kia_Sportage Виж мнението
    50% вика...?Кое е девствена?
    Че са и разбили задния двор бе ,мен! Тва ся било последно писък на секс модата!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  11. #36
    Мега фен Аватара на amatorium
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    3 164
    Първата ми тройка беше малко спек, защото беше с гаджето на един приятел. Следващата обаче беше с една приятелка и една непозната. От тогава разбрах, че тройките са психология, в която всеки си е в различна приказка и търси тазлично нещо. Не просто секс между трима. Има правилни и неправилни тройки, но това е индивидуално!
    Последно редактирано от amatorium : 05-28-2020 на 22:19
    Eating isn't cheating - Arnold

  12. #37
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от amatorium Виж мнението
    Първата ми тройка беше малко спек, защото беше с гаджето на един приятел. Следващата обаче беше с една приятелка и една непозната. От тогава разбрах, че тройките са психология, в която всеки си е в различна приказка и търси тазлично нещо. Не просто секс между трима. Има правилни и неправилни тройки, но това е индивидуално!
    А ве брат ти на философия го обърна тва бе мен..!?! Мухахаха
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си