.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37

Тема: Тройка

  1. #1

    Тройка

    Правили ли сте някога тройка? какво ви е мнението спрямо нея и бихте ли го направили с човек, с който сте във връзка, или по-скоро бихте опитали с непознати?

  2. #2
    Не съм правила никога и не бих правила гнусно ми е а и не обичам да деля

  3. #3
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Подкрепям Cappa... Гнусно е...

  4. #4
    Защото не знаете какво изпускате!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Не съм правила, но бих опитала. Само че с двама мъже.
    Ебаси 14 години в тоя форум

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от anastacia89 Виж мнението
    Не съм правила, но бих опитала. Само че с двама мъже.
    Някой иска сандвич !!!

  7. #7
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Ебаси 14 години в тоя форум

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от anastacia89 Виж мнението


    Хвърли си едно око на личните
    Последно редактирано от Mary_D : 04-05-2020 на 13:30

  9. #9
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    колкото повече разочарования оставям зад гърба си, толкова повече не ми пука вече... преди бях върл противник, сега вече ми е все тая

  10. #10
    Как няма да иска!?То е уникално!С един приятел преди време правихме 3-ка с негова позната...Беше просто ... феноменално...Най-якия секс в живота ми...Мацката просто откачи от кеф....

  11. #11
    Направих тази грешка, с двама приятели. Беше провал. Дори не стаигнахме до края, изгоних ги. След това вече не бяхме приятели, и те между тях също. Съжалявам за случилото се. Съжалявам още повече, че си развалихме приятелството. Не си заслужаваше.
    Последно редактирано от lili-ton : 04-14-2020 на 15:35

  12. #12
    Може би не си попаднала на подходящите партньори.При нас беше супер.Но първо мацката я оправяхме анално доста време и накрая беше DP то.Просто върховно.Е да стига другите хора да са печени.При нас беше всичко ОК.С другото момче бяхме добри приятели а мацката бе негова позната.Може би го има и фактора,че на нея и харесваше много аналния секс.Знам ли?!Говорил съм с много приятелки и на голяма част от тях това е една от фантазийте в секса.Какво не стана при Вас?

  13. #13
    Аз мисля, че всичко е в главата. Имаш ли нагласата и мисленето няма проблем ще ти хареса. Ама зпочнеш ли да мислиш ми после как ще , ми докато ме чукат как ще е, ми дали ще ми хареса ще бъде фарс!

  14. #14
    То повечето са така .. тръдно се навиват първия път ... После е ... Като с първия път изобщо .... Лошо няма свеки сам си преценява но ... Какво изпуска само ....

  15. #15
    Замисляла съм се, като сексуална фантазия. Не мисля, че съм толкова разкрепостена, да го направя в действителност.

  16. #16
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Гнусна история.. Жената не се споделя с други.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  17. #17
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Гнусна история.. Жената не се споделя с други.
    Коя жена бе? Оная еднодневката от купона/бара или гаджето?
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  18. #18
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от KASAPA Виж мнението
    Коя жена бе? Оная еднодневката от купона/бара или гаджето?
    Разбира се, че гаджето. Тя оная от заведението/бара, за да е тръгнала да спи веднага с теб, е ясно каква е.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  19. #19
    Пробвал съм веднъж аз и мой приятел с едно момиче, и нямам търпение да опитам и сам с две жени ....

  20. #20
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от zineda Виж мнението
    Пробвал съм веднъж аз и мой приятел с едно момиче, и нямам търпение да опитам и сам с две жени ....
    Вземи си и бира! Много е яко!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  21. #21
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    МодераторКИте пак са ми изтрили мнението, но нищо - аз пак ще го напиша!

    Преди време запитах модераторКИте (публично) какво са са завършили, но те не ми отговориха!
    Щом са наети тук на заплати, предполагам че е PR или журналистика. Използвайки фейк-профили, пускащи нескопосани фейк теми, съшити с бели конци, като в същото време с истинските си профили се крият като мишоци, доказаха че са некадърни дори в собствената си професия !

    В предишния ми пост направих паралел между толерирането на фейковете и ролята на модераторКИте, но е бил изтрит! Не опроверган, а изтрит! Това може да означава само едно - казаното от мен е било истина, която обаче е неудобна за тях!

    П.С. Не си правете труда да триете, аз ще си го копирам това и ще го поствам докато аз реша !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #22
    Привет и от мен.
    Аз лично не съм правил, но бих опитал. Само че за начало по-добре би било да сме двама мъже с едно момиче. Просто не зная дали с 2 жени бих се справил, пък ако съм с някой приятел някакси по-лесна ми се вижда работата.
    Разбирам, че много хора го приемат за гнусно и то може би е против природата ни, но аз лично мисля, че би било ОК.

  23. #23
    Не, тва би било гадно. Предлагали са ми разбира се, обаче отказах. Не е проблем да спя с 2ма различни докато съм необвързана. Проблем е когато става наведнъж, а и не мисля, че в здравословно, нито пък хигиенично.

  24. #24
    Очевидно е, че е гнусно и нехигиенично. Гледахме едно предаване късно вечерта, Табу, за една американка. Живее с двама мъже, по-малки от нея. Не казаха много интимни подробности. Само, че тя рядко прави секс само с единия мъж. Най-често с двамата. Явно предаването ни въздейства, и с гаджето ми правихме страхотен секс! Дори включихме и вибратора, за двойно. Но само до там ми стиска да стигна. Обичам приятеля си и не искам да му изневерявам. А и самата идея, да ме помпят двама непознати, никак не ме привлича.

  25. #25
    Замисляла съм се и аз да си взема вибратор, ама то не е ли като да правиш тройка пак ако включиш и партньор? Пък и аз отзад не искам още. Сподели как го ползваш и какъв модел е горе долу. И също така доставя ли необходимото удоволствие...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си