.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Влюбена съм безумно в момиче...

    Здравейте! Преди 2 години в класа ни дойде ново момиче, не бяхме много близки, даже изобщо, но миналата година започнахме да ходим заедно на дискотека, лятото постоянно се виждахме, въпреки че живееше в един съседен град пътувахме всеки ден, за да се видим. Сближихме се адски много и от просто приятелство моите чувства се превърнаха в любов. Обичам я, мислех, че си въобразявам, но не. Преди няколко месеца на едно събиране се скарахме, след това се оправихме, бяхме малко пияни и я целунах, целувката продължи няколко минути, беше великолепно. От тогава не спирам да мисля за нея, а тя не гледа така на мен, както аз на нея, не искам да я загубя, но се побърквам, моля дайте ми съвет...

  2. #2
    Има много такива случаи...за съжаление. След тази целувка говорихте ли си нещо за случилото се и тя държеше ли се по-странно с теб? Ако наистина не изпитва чувства към теб, а само те има за приятелка, е по-добре да ограничиш контактите си с нея. Независимо дали е момче или момиче в такъв случай това е правилния вариант, защото на никого няма му е приятно да излиза постоянно в една компания с несподелената си любов. Но при всички случаи трябва да говорите!

  3. #3
    Тя не е такава и няма такива виждания за хомосексуалните двойки, няма как да говоря с нея, защото само аз знам какво изпитвам към нея. Относно това да огранича срещите си с нея, обмислях го, но едно че не мога да издържа дълго без да я потърся, друго, че какво обяснение ще ѝ дам, ако ме попита защо я отбягвам, та тя е моята най-добра приятелка...

  4. #4
    Казваш, че само ти знаеш какво изпитваш към нея, но след целувката не може да не те е усетила, че имаш нещо повече от приятелски чувства към нея. Гадна ситуация...но изборите са ти два - да се опиташ да говориш с нея и да й признаеш чувствата си и ако ти е приятелка да те разбере или да продължаваш да ги прикриваш, докато евентуално не отминат/се задълбочат. Успех и пиши какво се случва!

  5. #5
    Благодаря за съвета и разбирането, за сега ще се опитам да подтискам чувствата си, колкото мога, ако има някакво развитие, ще се включа отново!

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Значи не харесва момичета а целувката е станала защото е била пияна ама това не и е оправдание
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  7. #7
    Ти казваш че ти е най-добра приятелка пък я харесваш за нещо повече първо си изясни какво чувстваш към нея и тогава мисли

    Аз мисля че тя не те харесва

  8. #8
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Ако си под 18-19, хормоните ти са яко объркани и затова си така. Почакай малко и ще видиш, че всъщност просто сте много близки приятелки, а не че я обичаш...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си