.

Виж резултатите на анкетата: Мислите ли че превантивните мерки за борба с кУр0навир0са са адекватни и оправдани?

Гласували
14. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, оправдани са и са необходими още ограничения!

    8 57,14%
  • Не, според мен това е неефективно и е ненужно всяване на паника!

    6 42,86%
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 60
  1. #26
    Мерките, които взима България в сравнение с повечето останали страни са адекватни и са взети доста по-на време и благодарение на тях сега здравната система не издъхва и не се налага лекарите да избират кой да живее и кой да умира.
    change my mind

  2. #27
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Полицията излиза около църквите по Великден! Невиждана и нечувана мобилизация на МВР!
    Защо?! Срещу кого и срещу какво?!

    (въпросът е риторичен)
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #28
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Ей, филмари... първо... няма как да кажете дали вируса е създаден изкуствено или не.. това е въпрос, чийто отговор няма да получим... стига с тия филми...
    Второ.. вирусът е опасен, защото няма ефективно лечение. Младите може го изкараме, ами по-възрастните роднини?
    За жалост Ганьо Български от дума не разбира. Той не може да смелва информация. Той мели само чесън и доматен сок. Ганьо от дума не разбира. Той не обича да ползва мозъка си. Ганьо живее в постоянна параноя, че държавата или някакви извънземни управлявали Земята и им дреме за неговия живот, за г-н живея и работя, за да се напивам и да еба безразборно. Ганьо вика няма страшно от коронавируса! То е медиен балон, пуснат за да се бият "големите икономически сили". Ганьо не разбира, че вируси е имало много преди неговия вид да се появи на Земята и ще има вируси много след като неговия вид изчезне. Ганьо винаги е прав и казва, че е чист човек, ама не си мие ръцете в мола след като се е изпикал. После ходи се здрависва с приятелите си. Това е Ганьо!

  4. #29
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ей, филмари... първо... няма как да кажете дали вируса е създаден изкуствено или не.. това е въпрос, чийто отговор няма да получим... стига с тия филми...
    Второ.. вирусът е опасен, защото няма ефективно лечение. Младите може го изкараме, ами по-възрастните роднини?
    За жалост Ганьо Български от дума не разбира. Той не може да смелва информация. Той мели само чесън и доматен сок. Ганьо от дума не разбира. Той не обича да ползва мозъка си. Ганьо живее в постоянна параноя, че държавата или някакви извънземни управлявали Земята и им дреме за неговия живот, за г-н живея и работя, за да се напивам и да еба безразборно. Ганьо вика няма страшно от коронавируса! То е медиен балон, пуснат за да се бият "големите икономически сили". Ганьо не разбира, че вируси е имало много преди неговия вид да се появи на Земята и ще има вируси много след като неговия вид изчезне. Ганьо винаги е прав и казва, че е чист човек, ама не си мие ръцете в мола след като се е изпикал. После ходи се здрависва с приятелите си. Това е Ганьо!
    +∞
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #30
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Ей, филмари... първо... няма как да кажете дали вируса е създаден изкуствено или не.. това е въпрос, чийто отговор няма да получим... стига с тия филми...
    Второ.. вирусът е опасен, защото няма ефективно лечение. Младите може го изкараме, ами по-възрастните роднини?
    За жалост Ганьо Български от дума не разбира. Той не може да смелва информация. Той мели само чесън и доматен сок. Ганьо от дума не разбира. Той не обича да ползва мозъка си. Ганьо живее в постоянна параноя, че държавата или някакви извънземни управлявали Земята и им дреме за неговия живот, за г-н живея и работя, за да се напивам и да еба безразборно. Ганьо вика няма страшно от коронавируса! То е медиен балон, пуснат за да се бият "големите икономически сили". Ганьо не разбира, че вируси е имало много преди неговия вид да се появи на Земята и ще има вируси много след като неговия вид изчезне. Ганьо винаги е прав и казва, че е чист човек, ама не си мие ръцете в мола след като се е изпикал. После ходи се здрависва с приятелите си. Това е Ганьо!
    Глупаците и невежите са лесно манипулируеми и са готови да повярват на всеки лъжец който се появи по телевизията в униформа!
    Глупаците и невежите не мислят - те сляпо вярват в "авторитета" на униформата и фуражката! Готови са да се откажат от всичките си права и свободи под страх от добре рекламиран вирус, чиито жертви са незначителен процент от заболелите - предимно възрастни и хора с тежки хронични заболявания!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #31
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    И кой ще спечели от твоя живот, бе Грозен?
    Аз вярвам на собствени проучвания, а не на медия и чичковци със значки на рамото Дали е опасен вируса? Ако има ефективно лечение - няма да е толкова. Боже... та то обикновения град гътва по половин милиард души годишно. Интересно ми е, ако се заразиш.. и след това заразиш баба ти и тя се гътне (недай си боже)... какво ще говориш тогава. Щом ти се рискува това - давай!
    ТА кой ще спечели? Едиснтвената промяна е безработица - аз тв не гледа и не ме интересува. Бачкам си онлайн и всичко ми е песен. Ама това не значи, че тряя потенциално да се превърна в косвен убиец на роднина, нали? Стига с тези конспирации, че лошо ми става. Аз съм огромен фен на тази тематика, ама в момента това, че някакви обикновени хора се слагат на пиедестал, че някой ги манипулира... ахах моля те :Д
    аз съм на един от по-високите етажи в обществения живот и много добре знам за какво става дума и изобщо не е толкова зле, колкото си мислиш логиката на всички "обществени манипулатори" е като на кърфица

  7. #32
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Тия от щаба вече ме карат да чувствам, като покемон.

    Бисер на деня:
    В Банско вирусът останал на пистите, но не засегнал града?
    https://m.24chasa.bg/novini/article/...BrnaHDMOsHJdMA © www.24chasa.bg

  8. #33
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Едиснтвената промяна е безработица - аз тв не гледа и не ме интересува. Бачкам си онлайн и всичко ми е песен.
    Заравяш си главата в пясъка, което показва колко си умен.

    Не знам кво работиш онлайн, но търсенето на твоите услуги също ще намалее, хората ще имат по-малко пари.

    Смешно ми е колко си се загрижил да не се превърнеш в "косвен убиец", докато хора остават без работа и хляб!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #34
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Някои казват, че ако изънредното положение продължи още месец-два ще се вдигат на бунтове и революции в страната. Аз имам чувството, че ако ще и 2 години да го направят нищо такова няма да видим. Колко милиона народ се изнесе през годините вместо да направят някакви промени, които искат. Вероятно само 50-100к души на протест са нужни за да падне, което и да е правителство. Бойко страхува неверниците с божие наказание, някакъв владика до него пък беше убеден, че в храмовете не можело да те хване вируса.

  10. #35
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Глупаците и невежите са лесно манипулируеми и са готови да повярват на всеки лъжец който се появи по телевизията в униформа!
    Глупаците и невежите не мислят - те сляпо вярват в "авторитета" на униформата и фуражката! Готови са да се откажат от всичките си права и свободи под страх от добре рекламиран вирус, чиито жертви са незначителен процент от заболелите - предимно възрастни и хора с тежки хронични заболявания!
    На мен ми се струва, че и ти не мислиш особено.

    А и май се подвизаваше като московски трол, ако не те бъркам с някого.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Заравяш си главата в пясъка, което показва колко си умен.

    Не знам кво работиш онлайн, но търсенето на твоите услуги също ще намалее, хората ще имат по-малко пари.

    Смешно ми е колко си се загрижил да не се превърнеш в "косвен убиец", докато хора остават без работа и хляб!
    Имаш ли конкретни по-добри предложения? Или само ще хвърляш кал и ще мрънкаш?

  12. #37
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Смърт, ковчези, чували за трупове, апокалипсис, безкраен ужас, всички ще умрем- не са ви нужни филми на ужасите за да почувствате тръпката, гледайте брифингите на Националния щаб!

  13. #38
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    "Шефът на РЗИ - Враца: Врачани, не спете със софиянци. Има COVID-19!"

    ПП: Пазете се преателе!

  14. #39
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #40
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Ако се стигне до сериозен катарзис на цивилизацията и няма какво да се яде, то навън ще започнат да се сформират банди, които ще започнат да грабят, убиват и изнасилват, може би ще се стегне и до човекоядство. Който иска да се спаси, трябва до макс едно денонощие да се е изнесъл от градовете. Но да се надяваме, че няма да се стигне дотам.

  16. #41
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Дали е изкуствено създаден вирус или не - няма особено значение. Веднъж започнал ли е да се разнася, то той няма да изчезне.
    Аз се надявам скоро да премине това нещо, че ми писна да си седя вкъщи. Поне почвам работа(хоум офис) на 1-ви май и ще е малко по-разнообразно ежедневието ми.

    В Малта никой не ходи с маски, на никой не му пука като цяло... Аз съм се самоизолирала от 13 Март. Дано поне лятото не е cancelled'!
    *сън*

  17. #42
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Генерала вече работи върху мерките за септември, октомври и ноември, преателе.

  18. #43
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Генерала вече работи върху мерките за септември, октомври и ноември, преателе.
    Иска му се да продължи колкото се може повече - как иначе ще лапа парички и ще се подиграва с цял един народ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #44
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението
    Дали е изкуствено създаден вирус или не - няма особено значение. Веднъж започнал ли е да се разнася, то той няма да изчезне.
    Аз се надявам скоро да премине това нещо, че ми писна да си седя вкъщи. Поне почвам работа(хоум офис) на 1-ви май и ще е малко по-разнообразно ежедневието ми.

    В Малта никой не ходи с маски, на никой не му пука като цяло... Аз съм се самоизолирала от 13 Март. Дано поне лятото не е cancelled'!
    Според мен си постъпила доста адекватно предвид това, че никой не прави нищо около теб.

    Съгласна съм с взетите досега мерки в България, но едно не разбирам - защо маските са задължителни дори и навън? На всички закрити места, окей. Но ако си вървя по улицата и няма хора около мен не засташавам ли повече собственото си здраве с тая маска?

  20. #45
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Короната си имал и хубава страна


  21. #46
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ту с маски, ту без маски...
    Последно?!?!
    ДОКОГА?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #47
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Има ли все още някой, който вярва на лъжите за к0р0навир0са?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #48
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Има ли все още някой, който вярва на лъжите за к0р0навир0са?!
    Мисля, че трола и фъзито вярват, брат. Тръпна какво послание ще им отправиш, сега.

  24. #49
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Мисля, че трола и фъзито вярват, брат. Тръпна какво послание ще им отправиш, сега.
    Струва ми се, че ти е скучно и си търсиш интрига. Както виждаш, в темата съм писал за последно през март, а в анкетата дори не съм и гласувал. Само по себе си това трябва да ти говори за това дали съм толкова истерясал по този топик.

    Всяко чудо като за 3 дни, както се казва. Очевидно измислиха и ваксини (макар и да все още в тестов период), а генералите в униформи, които ни плашеха през пролетта с ежедневни монотонни речи констатиращи броят жертви и заболели отдавна се разпуснаха, че даже и бяха забелязани да почиват по морето, че и се върнаха и си продълижиха със своите обикновени животи извън светлините на прожекторите и обективите на телевизионните камери, които пък си намериха нови звезди с тези протести, а вирусът беше натикан в по-маловажната част от новините.

    ... Та каквото било било. Животът си продължи по старому все едно вирус няма и не е имало. Хората са почти навсякъде без маски като само старите се пазят по-прилежно, защото са по-наплашени. Младите като традиционно бунтарската част от населението не ползват никакви, въпреки че уж те са най-големите заразоразпространители, защото нямат симптоми. Та те капути не успяха да ги научат да ползват, а пък маски ли ще им налагат? Всички те само чакаха кръчмите и дискотеките да се отворят, че без чака-рака явно не могат да живеят. Ето на, отвориха ги и се пукат по шевовете от месеци (въпреки че уж е голяма криза)!... Сега, дали епидемията беше овладяна, има ли вирус, няма ли, кой ще спечели от всичко това и т.н. ще видим в действителност след няколко години, когато може да се погледне по-отдалеч и по-обективно без толкова емоции върху цялата картина. За сега безсрамно мощно печелят компаниите за доставки като Амазон и шивачите на маски, а конкретно в родината всички работодатели хитреци, които се възползват от мярката 60/40, въпреки че отлив на клиенти по магазините не виждам и всички пълнят кошници => имат пари... Е, самолетните и туристическите компании го отнесоха както и големите мастодонтски бетонни мутро-комплекси по морето, които стояха празни, но последните си го заслужаваха заради това, че превърнаха морето ни в бетонолайноморие...

    Колкото до в момента, сега общественото съзнание е заето новите глупости като протестите, новата конституция, връщането на казармата... Ще видим до Нова година още с какви простотии ще ни промиват и сплашват. Може би пак да решат да ни затворят и да ни плашат с генерали, за да постискат властта още малко. От нас нищо не зависи.
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-03-2020 на 12:45

  25. #50
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    ... Та каквото било било. Животът си продължи по старому все едно вирус няма и не е имало.
    Живота никога няма да е същия, защото мисля, че всичко каквото се случи в живота на човека, остава някакъв отпечатък в него (дори и да е на подсъзнателно ниво) и влияе на живота му. Мисля, че последиците от короната тепърва ще се усещат, особено психически, а оттам и поведенчески в хората и ще са в техен ущърб. Най-вероятно, сами ще почнат да си прецакват живота, мислейки, че така се спасяват от вируса.

    Относно вируса, някой от родата на Кенеди (забравих му името), който сега е в щаба на Тръмп наскоро се изказа, че зад короната се крият тоталитарни сили.
    Последно редактирано от defender : 09-03-2020 на 12:23

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си