.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Проблем със свършването

    Здравейте , аз съм на 23 години мъж , проблема е със свършването , напоследък свършвам много много бързо , това притеснява и мен притеснява и партньорката ми , моля ви за съвет , без упражнения и такива тъпотии защото съм пробвал и ефект няма !

  2. #2
    По-малко чикий
    We’re all living in each other’s paranoia. .-_-

  3. #3
    Няма как да е от чекии,приятеля ми също свършва много бързо,но това се дължи на факта,че не постоянно можем да се "виждаме" понеже работи в друг град и пътува много. Дефакто свършва бързо от превъзбуда и нередовен секс,възможно е и при вас да е така?

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ма, кви са тия работи... Ти като си си точен и си знаеш "проблема", ще й кажеш да "ти помогне" първо. За какво си скапваш кефа, вместо да си го удвоиш и после да й направиш и на нея, нз.
    Тва ми е първият пост без лигавщини от мнооого време във форума, чувствай се специален.

  5. #5
    Всичко е до нагласа.Смисъл...ако мислиш за това как да не свършиш прекалено бързо...еми няма как ще свършиш.Факт е,че от прекалена възбуда може да свършиш много бързо но пък какво от това?!Голяма работа на всеки се случва.Просто се наслади на момента.Не го мисли.Тренировки?!Глупости. На мен лично ми се е случвало да мина през такъв период.Свършвах за 10 мин....бавно бързо все тая...Просто всичко е до нагласа.Голям фактор също е и умората.Ако работиш тежка работа все пак и оставаш без сили няма как да издържиш много.Най-вече всичко е в главата ти.Моята работа е предимно физическа лятото.Появи се същия проблем...но зимата или по-точно есента си взех почивка няколко дни(може би седмици) не помня точно....Е сега нещата са многоо по-различно повярвай!Почивка и нагласа....Просто се наслади на мацката,отпусни се и не се притеснявай...

  6. #6
    Значи или партньорката ти е мега уникална и те кефи на макс и ставаш неудържим или те държи на сухо по седмица две и ти не лъскаш бастуна през това време?!

  7. #7
    Ми дано мацката му да е уникална ... от лъскане не е ... малко смешно звучи но от тва няма как да издава багажа ... тва са митове ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Kia_Sportage Виж мнението
    Ми дано мацката му да е уникална ... от лъскане не е ... малко смешно звучи но от тва няма как да издава багажа ... тва са митове ...
    Е добре де ако е лъскал преди секса как ще свърши бързо? Значи правя свирки, празня го бързо, втори път след цигара време свършва в пъти по-бавно. Има си зависимост.

  9. #9
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Значи правя свирки, празня го бързо, втори път след цигара време свършва в пъти по-бавно.
    За това идеше реч... Не разбирам за какво му е да търси всякакви сложни, трудоемки или най-малкото не чак толкова приятни решения, като решението е елементарно и повече от приятно. Ако пък и двамата са се изследвали за болести и момичето е на противозачатъчни, "проблемът" на практика не съществува.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Е добре де ако е лъскал преди секса как ще свърши бързо? Значи правя свирки, празня го бързо, втори път след цигара време свършва в пъти по-бавно. Има си зависимост.
    Имам предвид,че от много чикий няма как те да го ебават,че да свършва бързо кат дойде времето за секс...

  11. #11
    Всичко е от страха да не се "изложи".И накрая точно това става.Просто да не ти дреме ... свършил си-голяма работа.Другия път тя ще свърши ... просто не го мисли и с времето всичко ще се нареди.По-добре сега да свършваш бързо ако примерно си възбуден от колкото изобщо да не ти става от нея

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си