.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Социални проблеми

    Здравейте от скоро започнах да имам доста проблеми в училище. Принципно не съм от проблемните деца, имах си много приятели, бях центърът на внимание в класа и не само, и си бях приятелка с всички, но надебелях доста буквално от 53 кг станах 73 кг. Това е защото спрях да тренирам и започнах да се успокоявам с храната, имам си и проблеми с корема и тем подобни, и не знам как се обърнаха така нещата, че хората започнаха да говорят против мен, а аз никога не съм говорила по техен адрес, момичетата които преди ми се мазниха да бъдем приятелки започнаха да използват теглото ми срещу мен. Буквално всичко се развали а знаете ли кой е най - големият проблем че аз мислех тези хора за приятели, още повече аз дори не съзнавах че дебелея. След това дойде ваканцията аз се стегнах, казах си че не другите са тези които ще ме определят каква съм. Oтслабнах много с 17-18 килограма, но не бях готова да се върна така да речем в ,,играта'', със цялата си злоба която имаше в мен просто ме беше страх да не избухна, аз не съм такава, не съм лош човек, но съм и много честен човек, не мога да стоя и да виждам как отново ми се подмазват и излизаме, с тази фалшива усмивка, а не искам и да се карам с хората, просто не знам хораа дайте ми някакви съвети защото не издържам а изпусна ли се губя всичко а не съм съгласна отново да ме тъпчат. П.С моля Ви давайте ми сериозни съвети може да ви звуча като разглезена пикла но не съм просто гимнозиятя е гадно нещо.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Не си виновна, че някакви кофти хора се държат зле с теб. Обаче защо държиш да имаш одобрението им сега, когато до вчера са се гаврили с теб? Разбирам, че ти се струва като перспектива да станеш от този отбор, за да се чувстваш силна, но желанието ти да си точно с тези хора, които не струват нищо и с фалшиви мазни усмивки лъжат жертвите си, а после им бъркат с пръчка в раните като на блъснато куче на пътя не говори много добре и за теб самата и самоизтъкването ти като уж колко добър човек си щом толкова искаш да си им последователка... А и щом до онзи ден не са те уважавали, няма да те уважават и за напред и просто отлагаш предателството им, което може да се забави, но ще се случи отново. И ако този път не заради теглото, а заради нещо друго, тогава наказанието ти ще е още по-сурово, защото първия път не си послушала вселената и не си научила урока щом отново желаеш да се върнеш при същите тези хора...

  3. #3
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Не се притеснявай, може би всеки някога е имал такива проблеми, включително и аз. Дали заради теглото или заради друго, винаги ще се намери някой тъпанар, който да се заяжда с теб... Просто се опитай да осъзнаеш какво си и колко струваш и не се тревожи за глупости и тъпи хора. Всеки нормален човек би оценил качествата ти, а не би съдил за теб по това, че временно си качила няколко килограма. Ако пък съди - не си заслужава въобще да му обръщаш внимание. Освен това има много момчета, които не харесват слабите кощрамби, включително и аз. Успех и да не ти пука!
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от marina9 Виж мнението
    Здравейте от скоро започнах да имам доста проблеми в училище.
    Лъжеш!

    Училище няма от почти 2 месеца!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не се притеснявай, може би всеки някога е имал такива проблеми, включително и аз. Дали заради теглото или заради друго, винаги ще се намери някой тъпанар, който да се заяжда с теб... Просто се опитай да осъзнаеш какво си и колко струваш и не се тревожи за глупости и тъпи хора. Всеки нормален човек би оценил качествата ти, а не би съдил за теб по това, че временно си качила няколко килограма. Ако пък съди - не си заслужава въобще да му обръщаш внимание. Освен това има много момчета, които не харесват слабите кощрамби, включително и аз. Успех и да не ти пука!
    Толкова легитимно мнение от потребител с толкова нелегитимно име и профилна снимка.

    В какви времена живеем.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  6. #6
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Толкова легитимно мнение от потребител с толкова нелегитимно име и профилна снимка.

    В какви времена живеем.
    Какво трябваше да означава това точно, че или съм тъп или ти не успя да се обосновеш достатъчно добре? "dreamwalker" също не казва много за теб...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  7. #7
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Какво трябваше да означава това точно, че или съм тъп или ти не успя да се обосновеш достатъчно добре? "dreamwalker" също не казва много за теб...
    Означаваше, че ненавиждам Червената армия.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #8
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Това си е твой избор. "легитимност", обаче, е използвано малко не намясто.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  9. #9
    Дръж се мило с всички, може и да пораснат по някое време.

  10. #10
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Гимназията е джунгла и дивото зове. Или се приспособяваш, или се научаваш да отвръщаш, или умираш. Избери си един от трите варианта.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си