Здравейте от скоро започнах да имам доста проблеми в училище. Принципно не съм от проблемните деца, имах си много приятели, бях центърът на внимание в класа и не само, и си бях приятелка с всички, но надебелях доста буквално от 53 кг станах 73 кг. Това е защото спрях да тренирам и започнах да се успокоявам с храната, имам си и проблеми с корема и тем подобни, и не знам как се обърнаха така нещата, че хората започнаха да говорят против мен, а аз никога не съм говорила по техен адрес, момичетата които преди ми се мазниха да бъдем приятелки започнаха да използват теглото ми срещу мен. Буквално всичко се развали а знаете ли кой е най - големият проблем че аз мислех тези хора за приятели, още повече аз дори не съзнавах че дебелея. След това дойде ваканцията аз се стегнах, казах си че не другите са тези които ще ме определят каква съм. Oтслабнах много с 17-18 килограма, но не бях готова да се върна така да речем в ,,играта'', със цялата си злоба която имаше в мен просто ме беше страх да не избухна, аз не съм такава, не съм лош човек, но съм и много честен човек, не мога да стоя и да виждам как отново ми се подмазват и излизаме, с тази фалшива усмивка, а не искам и да се карам с хората, просто не знам хораа дайте ми някакви съвети защото не издържам а изпусна ли се губя всичко а не съм съгласна отново да ме тъпчат. П.С моля Ви давайте ми сериозни съвети може да ви звуча като разглезена пикла но не съм просто гимнозиятя е гадно нещо.