.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Unhappy Помощ отчаяна съм

    Здравейте, дами.. Много съм притеснена за това си направих регистрация тук. Бременна съм 5г.с. Първа бременост ми е, около вируса едва намерих гинеколог, който да ме прегледа. Прегледа ме каза, че всичко с бебето е нормално, но имам "раничка", после било според него начален стадий на рак на шийката на матката. Пусна ми изследвания, но докато излезнат резултатите ще умра от притеснение. Моля за мнение и съвети, ще пост-на снимка на това което се видя на прегледа, какво е според вас https://aslpic.com/S6fI

  2. #2
    Има злокачествен и не злокачествен рак, също и други варианти, т. е. не задължително да е рак. Затова се прави изследването, за да се разберат подробности относно "раничката".
    Няма от какво да се притесняваш, както за дето си и за теб. Да си знаеш, от притеснение хора се разболяват, така че спести си единия стрес, или най малкото не си го създавай сама, щото след 4 месеца, те чака нещо уникално и скъпоценно, което си усещаш и сега, наслаждавай му се

  3. #3
    Много важно за теб и бебето сега е да не си изложена на стрес или такъв, който ти самата си го създаваш.

  4. #4
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Съгласен съм с Unfathomable, не съм лекар, но според мен е по-страшно да си стресирана, това влияе негативно и на бебето. По-добре е да потърсиш и второ мнение, а защо не и трето. Просто се успокой, не се самонавивай. Желая ти всичко да е наред. Понеже майка ми е медицинска сестра, доста пъти ми е казвала, че докторите не поставят винаги правилната диагноза, а и са доста склонни да преувеличават, не трябва да изпадаш в паника веднага. Успокой се! Тъпо звучи, но се опитай да гледаш по-позитивно. Всичко ще бъде наред.
    Последно редактирано от RedArmy : 04-30-2020 на 15:06
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си