.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 56
  1. #26
    Голям фен Аватара на _ivi_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    България
    Мнения
    750
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Приличаме на яко фейкче. Не знам профила и във фейсбук е истински, но този тук нещо ми мирише на фейкче.
    Ловът на вещици от параноични типове продължава с пълна сила тук, въпреки, че форума е аут. И не не търся клиенти от тук за пишещите по-горе. Ако някой иска да ме добавя, но да казва кой е все пак. Ще се радвам във фейса да си лафим със старите муцуни. Параноиците да не ми пишат!

  2. #27
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    fUcKsMiLe (Наталия беше, мисля) , аз също не съм съгласен с това да се изоставя Родината, но не те обвинявам, това е твое решение, твоя живот и кой съм аз да говоря Но просто се постарай дъщеричката ти да се чувства свързана с България. Не прави като повечето да я възпитаваш като "чужда"...
    Не е изоставяне моето. Аз си живея с ясната мисъл, че ще се прибера в един момент, България си е моята родина.
    Вече е на 2 години малката, идвахме си в България наскоро. Говори на 4 езика вече (единия ще отпадне в бъдеще де, че ще е безполезен ), постоянно изпълняваме традиции на празниците, забавляваме се. Готино ни е!



    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Ахой, fUcKsMiLe. Първо, да ти е жива и здрава дъщеричката! Много да ви радва и много да си я обичате.
    Аз в момента съм се отдал на почивка, не съм женен (макар че ми е време според баба ми).
    Благодаря, с две години закъснение! Отдавай се, не е лошо нещо. Време има за всичко.
    *сън*

  3. #28
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    И аз случайно реших да намина

  4. #29
    Последно редактирано от Kafsabiteh : 04-03-2022 на 09:57
    کفسابی

    نماشویی

    پیچ و رولپلاک نما

    https://kafsabiteh.com/پیچ-و-رولپلاک-نما/

    نصب ایزوگام نما با طناب

  5. #30
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Бамааму, тоя форум още го има. Не баш, ама го има. Одеве лапето си легна и ми беше скучно, та какво се сетих, даже паролата си уцелих да влезна. Интересно е, въпреки че не такова, каквото беше, както го помня, ма и на няколко платиниума се сетих. А едно време даже форумни срещи се правеха. Ема да де, да си кажа здрасти и така
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  6. #31
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    и наздраве
    Последно редактирано от prosto_chovek : 05-02-2022 на 17:59
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  7. #32
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Наздраве от нашето семейство за вашето
    Как сте хора, на къде ви отвя вятъра, как върви живота ? ❤

  8. #33
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Наздраве от нашето семейство за вашето
    Как сте хора, на къде ви отвя вятъра, как върви живота ? ❤

  9. #34
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Семейно, бащински на принцеса, бачкаме, обичайното. Ако някой, дето се познаваме на живо, случайно влезе, плюс 10ина кила, не съм убеден дали в резултат, че спрях спорта, понеже нямам кога (това са оправдания, ако има желание, има начин винаги), дали щото реших преди някакво време, че ме кефи всъщност да готвя (от това жената най-вече е щастлива) и да си правя домашни мезета, или в резултат, че добих навик доста често да си пийвам по една галонка загорка вечер пред телевизора. Това не се е променило откак бях на 14, марката си е същата. Общо взето си станах семеен тип с леко инфантилни занимания чат пат, но пък ми харесва честно казано. При теб как е
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  10. #35
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Стигнах до извода,че заради такива като мен са измислени смъртните присъди. Но са отменени понеже такива като мен са на власт. Грабя с две ръце от живота и нищо не връщам,имам си кариера,име и две котки пазещи пчелните ми кошери.
    Вече гледам повече да съм на спокойствие.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  11. #36
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Аз не знам защо,но очаквах новите тийнове да са превзели форума пък то..
    Последната година от гимназията изпаднах в депресия, случиха ми се доста ужасни неща. Тревожността и до днес ме преследва. Приеха ме в университета по желаната от мен специалност и след година и половина нещо просто ми светна, че не ме вълнува тази специалност. Зарязах я.
    След няколко кратки и неуспешни връзки се залюбих с най-добрият ми приятел, заедно сме вече 8 години. Миналата година се оженихме, нямаме деца все още.
    Започнахме малък бизнес, работихме 4 години и се провалихме жестоко. Теглихме по една майна на всичко и заминахме в ЧУЖБИНАТА. Първоначално беше много трудно, но ето че сме тук вече 4 години и всичко е топ ❤

    Дали има и други като мен,преместили се в бг-мамата

  12. #37
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    А живи и здрави, аз се кефя, като чувам за млади хора, които заедно правят нещо и им се получава, тук или в ЧУЖБИНАТА (нямам идея защо го казваш все едно нещо лошо). Много щастие и всичко най
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  13. #38
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    А живи и здрави, аз се кефя, като чувам за млади хора, които заедно правят нещо и им се получава, тук или в ЧУЖБИНАТА (нямам идея защо го казваш все едно нещо лошо). Много щастие и всичко най
    Ха ха, ами защото не се получи . Загубихме време и пари
    Но това е в миналото, продължаваме напред

  14. #39
    Мега фен Аватара на prosto_chovek
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    7 490
    Цитирай Първоначално написано от LoveChocolate Виж мнението
    Ха ха, ами защото не се получи . Загубихме време и пари
    Но това е в миналото, продължаваме напред ������
    Еми случва се, нали сега всичко е топ, дано така и да продължи занапред. По-хубаво да загубиш време и пари, за да опиташ нещо смислено, отколкото да ги метнеш за простотии, казвам го, щото имам доста примери, достойни повече за групата на класическия българин, отколкото за някоя с успяващи хора. Пък са набори, разбирай около 30така.
    "И гълъбът, сбрал топлина от кръвта,
    под пазвата трепна полека,
    удари с криле и натам полетя,
    където не стигна човека."

  15. #40
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Единствените необходими пари са тези за погребението за да не затрудняваш другите.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #41
    Мега фен Аватара на LoveChocolate
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Велико Търново :)<3:)<3:)<3
    Мнения
    9 790
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Еми случва се, нали сега всичко е топ, дано така и да продължи занапред. По-хубаво да загубиш време и пари, за да опиташ нещо смислено, отколкото да ги метнеш за простотии, казвам го, щото имам доста примери, достойни повече за групата на класическия българин, отколкото за някоя с успяващи хора. Пък са набори, разбирай около 30така.
    Така е трябвало да стане за да научим ценни уроци едно се вика

  17. #42
    Тук все още имало пишещи хора
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #43
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Тук все още имало пишещи хора
    Но все още са далеч от разумната форма на живот която да ги определи като хора.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #44
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Старите ленти. Хари, Холи и Смирненски.

  20. #45
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Старите ленти. Хари, Холи и Смирненски.
    Още ли си червенокоса
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  21. #46
    Мега фен Аватара на pe6oskeiborda
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    3 863
    накратко: супер си карам
    надълго: пишете ми и ще разкажа (скайка ми гиберляса така че тряя да ми пишете някъде другъде)
    ПОДЯВОЛИТЕ УСЕЩА СЕ ДОБРЕ ДА СИ ГАНГСТЕР

  22. #47
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Па разказвай. Все някой ще го види.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  23. #48
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    това ли е новия дневник

  24. #49
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    ми явно
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #50
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си