.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Супер фен Аватара на starburst
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 107
    Цитирай Първоначално написано от pe6oskeiborda Виж мнението
    накратко: супер си карам
    надълго: пишете ми и ще разкажа (скайка ми гиберляса така че тряя да ми пишете някъде другъде)
    Зарко, все още си активен тук?! Поздравление! Имах странното желание и аз да напиша нещо за пръв път от не знам колко години вече

    За тези, които искат да си пропомнят по-активните периоди на раздела тук има архив с теми отпреди 10+ години, ако случайно не знаете за него: https://www.teenproblem.net/forum/ar....php/f-57.html

  2. #52

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Бамааму, тоя форум още го има. Не баш, ама го има. Одеве лапето си легна и ми беше скучно, та какво се сетих, даже паролата си уцелих да влезна. Интересно е, въпреки че не такова, каквото беше, както го помня, ма и на няколко платиниума се сетих. А едно време даже форумни срещи се правеха. Ема да де, да си кажа здрасти и така
    Никой вече не прави срещи. Сега е нормално да си правиш среща на телефона - фейстайм , апък е странно да се виждаш на живо. Това е щото всички се превърнаха в асоциални крокондаци
    Последно редактирано от itsNosferatu : 07-10-2022 на 08:13

  3. #53
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от itsNosferatu Виж мнението
    Никой вече не прави срещи. Сега е нормално да си правиш среща на телефона - фейстайм , апък е странно да се виждаш на живо. Това е щото всички се превърнаха в асоциални крокондаци
    Не си се променил
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #54
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    A ако видите основата какво поства у фейса xD
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  5. #55
    Здрасти и от мен ^^

  6. #56
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    Цитирай Първоначално написано от starburst Виж мнението
    Зарко, все още си активен тук?! Поздравление! Имах странното желание и аз да напиша нещо за пръв път от не знам колко години вече

    За тези, които искат да си пропомнят по-активните периоди на раздела тук има архив с теми отпреди 10+ години, ако случайно не знаете за него: https://www.teenproblem.net/forum/ar....php/f-57.html
    Благодаря за дозата смях! Голям кеф.
    *сън*

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си