.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Сурови десерти?

    Здравейте, от скоро започнах да спазвам хранителен режим, защото качих много килограми в следствие на хормонален проблем. Четох по други форуми за суровите десерти, които били полезни за организма, а не пълни с вредни захари. Има ли някой, който знае повече за тях?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Оправи си хормоналния проблем първо. Само диета няма да ти помогне!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Тичане! Но не прави моята грешка да започваш прекалено интензивно, а давай постепенно. Аз в началото не можех да тичам и 500 метра, сега стигнах до 12км. Ще видиш как дишането ще ти се подобри и ще отслабнеш. Диетите ги забрави - повече движение и яж колкото ти е нужно, не повече. Успех.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    +1 за тичането, НО зависи колко си тежък и обездвижен. От тичането болят колене, така че ако си много напред с килограмите или не си ходил повече от 2км на ден последната година може да започнеш с плуване или бързо ходене.

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    +1 за тичането, НО зависи колко си тежък и обездвижен. От тичането болят колене, така че ако си много напред с килограмите или не си ходил повече от 2км на ден последната година може да започнеш с плуване или бързо ходене.
    От автора не става ясно какъв пол е.
    Ти пишеш като за мъж, но може и да е жена.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Знам какво е да ти се похапват сладки неща, а заради здравословен проблем да не можеш. И аз по този начин открих суровите десерти. Една приятелка ми поръча за рождения ден сурова торта и така вече повече от 5 години ям предимно такива сладки. Научих се дори само да си правя десерти без захар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си