.
Отговор в тема
Страница 1 от 9 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 215
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110

    Имали ли сте връзка с зодия везни?

    Имали ли сте връзка с зодия везни?Вие коя зодия сте?Колко време бяхте заедно,как бяха нещата?Особено,ако сте морска зодия-рак,скорпион,риби.
    Последно редактирано от muhtesemfan : 09-28-2012 на 19:48
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 373
    РАЧЕТАТА СМЕ НАЙ - ЯКАТА ЗОДИЯ!!!... нянянянянняян...

  3. #3
    Аз не съм от водните зодии(водолей съм), но съм имала връзка с везни и мога да кажа, че са много добри партньори и са супер разбрани хора Връзката ни беше нормална, не сме се карали почти, и продължи 11 месеца

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    up
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  5. #5
    С коя везна - лявата, дясната, средната?
    Умният човек не казва и половината от това, което знае докато глупавия не разбира и половината от това, което казва.
    * http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=398724 *

  6. #6
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    И какво ,ако сме имали? Има ли значение?
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от sweetycherry33 Виж мнението
    РАЧЕТАТА СМЕ НАЙ - ЯКАТА ЗОДИЯ!!!... нянянянянняян...
    Да,да,да!!! На 100% съм съгласна, най-хубавата зодия смеееее. Хихи

  8. #8
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от Azoria Виж мнението
    И какво ,ако сме имали? Има ли значение?
    И аз това се чудя.

    Иначе, да. Аз съм Риби, половинката е Везни и сме заедно повече от 3 години. Има си ups and downs като при всяка друга връзка. Не смятам, че взаимоотношенията ни са плод на подредбата на звездите, нито че бъдещето ни се определя от това коя планета накъде е. Каквото си го направиш - такова ще е.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  9. #9
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Да кажем, че съм била в много близки отношения с везни от мъжки пол.
    Не съм от тия, които са запознати много със зодиите и не твърдя, че всички везни са такива, но това съм забелязала при дадения човек - Несериозност, обичат много да говорят, усещат всякакъв вид промяна около себе си, артистични са, чрез това изразяват себе си, умни, обичат да спорят, търсят внимание, леко неразгадаеми на моменти, стремят се да създадат обърканост у другия, владеят сладкодумието и лесно ти влизат под кожата за дълго време.

  10. #10
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Не смятам, че взаимоотношенията ни са плод на подредбата на звездите, нито че бъдещето ни се определя от това коя планета накъде е. Каквото си го направиш - такова ще е.
    Точно.
    Моят приятел е везни, заедно сме от почти година. Както каза потребителката над мен, красноречието им е силна черта и лесно влизат под кожата. Бих добавила и че лесно стават център на внимание, а "претеглянето" на дадена ситуация и поставянето на мястото на другия (или поне опит за това) им е сила номер 1.Като цяло обаче, моето човече е нетипична везна - решителен, целеустремен, не много приказлив (нетипично за въздухарите).

  11. #11
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Близнаци и везни = въздушни знаци, привличане. (теория)

    Иначе, най-добрия ми приятел от 8 годишна е везни. Ама съм съгласна с ДъБеливър. Зодиите не определят взамоитношенията на хорицата.

  12. #12
    Голям фен Аватара на Богиня
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    508
    ''Морска зодия''...
    Прощавай, но уж съм запозната с всички зодии, пък така и не съм разбрала, че и морски има. Бааааааахмааму!
    Я, като си тръгнала... да вземеш да ми изброиш и планинските... /шегувам се, не го приемай лично /

    Имала съм, мнооооооого кратка и все още въпросният си остава любовта на живота ми.
    Стрелец съм. Имахме много общи черти, но не се получи. Дълго време го преследвах и тъкмо когато ми беше омръзнал, той ме потърси и се започна един флирт, който всъщност продължи по-дълго от самата връзка.
    Какъв беше?-мил, любвеобилен, шегаджия, чаровник/всъщност се запознахме в един театър, където цялата трупа беше луднала по него и всяка го искаше за себе си / и още много добри думи мога да кажа... както казах е любовта на живота ми.
    НО беше много ревнив, искаше пълно внимание, много комплименти и пр. Все той да е най и не приема конкуренция, а явно за него аз бях такава. Е, аз предприех мерки за раздялата и да си призная-много страдах... НО не съжалявам.
    Доколкото знам съм единствената, която първа е успяла да... да речем ''да скъса синджира'' с него и това ме праща една крачка пред другите.

    П.С. Винаги ще го обичам, все пак... НО не сме един за друг.

    Мразя жените Рак, между другото. Жалко, че АС ми им принадлежи.

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Чак мен ме дразнят леко такива теми. ^^
    Везните не са за нас водните. ^^
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  14. #14
    Мега фен Аватара на Colouring
    Регистриран на
    Mar 2010
    Мнения
    4 269
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    ^Близнаци и везни = въздушни знаци, привличане. (теория)
    По статистика, хах, 90% от връзките между тези двамцата свършват зле. Ама определено привличането е силно. За последствията да не говорим..

  15. #15
    anonymous708973
    Guest
    Абее, я тихо :Д

  16. #16
    Супер фен Аватара на CoNviCt
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Over the law
    Мнения
    2 250
    Определено е от зодиите.

  17. #17
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    Имали сме.
    Като направите тема за мъжете Близнаци или Овен, свиркайте.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    Аз съм рак и не мисля,че сме толкова гадни ;д
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  19. #19
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    Жените Раци не са гадни, просто са... жени. Неуверени, неорганизирани, с доста комплекси, които периодично изкарват на показ.
    Но са и пичове в доста ситуации. Просто трябва да им напипаш слабото място и са твои.

  20. #20
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Аз вярвам в зодиите. Обаче не толкова, че например да следя гаджетата ми коя зодия са, да им следя хороскопи и разни такива ..

    Иначе, ходила съм с везна. Доста любвеобилен човек беше. До ден днешен ме обича, но аз от доста време нямам нищо към него. Все пак, щастлива бях с него, не съм срещала по-добродушен човек от него. Предполагам това, че е везни играе голяма роля в рова, защото всички везни, които познавам, са много милички и добрички.

  21. #21
    Голям фен Аватара на Богиня
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    508
    Цитирай Първоначално написано от NambyPamby Виж мнението
    Жените Раци не са гадни, просто са... жени. Неуверени, неорганизирани, с доста комплекси, които периодично изкарват на показ.
    Е, ще поспамя малко, ама ми е неизбежно...
    Именно подчертаното в поста ти у тях ме дразни. Аз като Стрелец съм доста пряма, директна, свободолюбива и обичам големи компании, фън да има... Да, ама Рачките са ми тоооооолкова скучни понякога, че няма накъде. Затворени, фалшиви и чувството им за хумор е просто покъртително. Не знам дали се дължи на АС ми, който както вече споменах е Рак , но ми стига и 2 думи да разменя с тях и ги познавам по-добре от тях самите. Разбирам се и с тях, но тези техни комплекси ме хвърлят в тъч и общо взето паля и бягам с 200...
    За Раците знам, че са най-странните в зодиака и смея да кажа /колкото и да не ми се нрави /, че това и някои други неща явно от тях ще да съм ги взела, щото нямат нищо общо с моята... прекрасна зодия...

  22. #22
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    Жените Стрелец пък са ми по-отчайващи от жените Рак, ако щеш ми вярвай.
    Меркантилни са. Мързи ги здраво да работят. Иначе пък са страшно контактни и забавни, магнит са за мъжете. Като родители позволяват прекалено много на децата си и изпускат ситуацията от контрол.
    Безумно ме дразнят тия същества в началото, както и аз тях, докато се напаснем минава мноого време, ала след това много рядко да се породят някакви конфликти.

  23. #23
    Голям фен Аватара на Богиня
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    508
    Ааа, как няма да ти вярвам... Вкъщи всички се бяха отчаяли, че няма да се оправя, щото като малка бях много дива. Майка ми все си мислеше, че съм родена за момче, а татко, че от мен по-странен човек нЕма. /тя Козирог, той-Риби-все реалисти, че дори и на песимизъм го докарват понякога/ Така де... оправих се. Сега съм дама... ...наистина!
    Общо взето единственият човек, с който си пасвам по акъл /от родата/ е чичо ми... Везни.
    И до ден дн. като се събираме той е в единия край, а аз в другия, щото съберем ли се е много лошо. За останалите имам предвид, разбира се...
    Мързелива съм, да, но дето вика моя приятелка... в това ми е чара. Е, колко да съм мързелива... работя си, осигурявам се почти сама, но вярно, че вкъщи е много зор да ме накарат да пипна нещо.
    Цитирай Първоначално написано от NambyPamby Виж мнението
    Иначе пък са страшно контактни и забавни, магнит са за мъжете. Като родители позволяват прекалено много на децата си и изпускат ситуацията от контрол.
    А, благодарим!... знаем си го де, казвали са ни го... И много е важно, да не пропусна-по-скромни от нас... нЕма!
    Да не си Дева, бе душа?

  24. #24
    Супер фен Аватара на NambyPamby
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    1 594
    оО Ъъ... да? оО

  25. #25
    Голям фен Аватара на Богиня
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    508
    Сериозно?!
    Е, личи си де... Любимата ми зодия за жена. Мнооооого сте различни от нас, затова ви харесвам.
    И в друга тема писах, но ще се повторя-дано в другия си живот съм Дева, та и аз да видя какво е то да си педантичен...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си