.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Arrow Има ли надежда?

    Здравейте! За пръв път пиша тук.
    Момиче на 19 години съм. Преди около 2 месеца е запознах с момче, всичко беше наред, тръгнахме, бяхме прекрасна и щастлива двойка.
    Преди около седмица той ми съобщи,че иска да се разделим, защото е попаднал в емоционална дупка, трябваше ми 1 ден да разбера, че става въпрос за бившата му приятелка, с която е бил 5 години, връзката ни му е запомнила за нея и той в момента се намира в затворен кръг. Каза ми, че е мислил,че е готов за връзка, но съжалява, че ме е забъркал и наранил. Няколко пъти писах, търсех, видяхме се 2 пъти, но на втория път той беше окончателен, че иска да се бори сам с това негово състояние. Казах му, че ще го чакам, ще му дам време, той не пожела, но накрая каза, че ако намеря друг, през времето което него го няма, да не го изпускам, аз казах, че не искам, и бам - на следващия ден видях, че съм блокирана, попитах го защо, казах му следното "не виждам проблем, ако ти изпитваш всички тези неща към мен да продължим напред след като преодолееш всичко?" Той ми звънна, питах го дали ги изпитва тези неща, първо той каза да, след това каза, от части, накрая каза не и ме блокира навсякъде! Въпреки че аз съм го писала милион пъти дали наистина изпитва тези неща,отговорът винаги беше да. И сега според приятелка той е казал, че не е било истина, за да се откажа от него и да продължа живота си, без да го чакам.
    Но аз не искам, знам че не е било лъжа.
    Изкажете мнение, според вас, има ли шанс да се върне? Аз също го притисках когато той каза, че иска време. Сега ако го дам, според вас има ли надежда? Защото ако двама души се обичат, били са щастлив, нищо не би попречило, нали?
    Последно редактирано от Srm : 05-04-2020 на 14:58

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    Изкажете мнение, според вас, има ли шанс да се върне?
    Не, няма!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Направи си услуга и остави човека намира. Ще ти го кажа съвсем откровено - ако си непривлекателна по общите критерии, то това е причината и няма как да се промениш толкова бързо, че да има ефект, Ако пък си привлекателна, то тогава си попаднала на точен пич, дето ти казва истината, че не е хубаво да се занимаваш с него поне в момента. В твоята извратена женска глава това ще изглежда като "мисия" да го "култивираш", ама няма да се получи така, обещавам ти. Каквито и да са причините - остави го да си живее, както намира за добре. Дори не сте "изгубили" кой знае колко време, така че се спри сега, преди да си инвестирала ценни години от живота си.

  4. #4
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Спри да го търсиш веднъж ти е казал че не иска да е с теб и ти продължаваш просто не те харесва
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    За пръв път пиша тук.
    Хм. Звучи убедително. Да видим:

    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    Момиче на 19 години съм. Преди около 2 месеца е запознах с момче, всичко беше наред, тръгнахме, бяхме прекрасна и щастлива двойка.
    Преди около седмица той ми съобщи,че иска да се разделим, защото е попаднал в емоционална дупка, трябваше ми 1 ден да разбера, че става въпрос за бившата му приятелка, с която е бил 5 години, връзката ни му е запомнила за нея и той в момента се намира в затворен кръг.
    Едва ли след 5 години връзка иска веднага да си сложи онази работа "в затвора", ако ме разбираш. Просто си му била една от първите възможности да се "разнообрази". Ползвал те е и поне деликатно те е захвърлил, но ти явно ще се окажеш упорито добиче. Да видим нататък:

    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    Каза ми, че е мислил,че е готов за връзка, но съжалява, че ме е забъркал и наранил. Няколко пъти писах, търсех, видяхме се 2 пъти, но на втория път той беше окончателен, че иска да се бори сам с това негово състояние. Казах му, че ще го чакам, ще му дам време, той не пожела, но накрая каза, че ако намеря друг, през времето което него го няма, да не го изпускам, аз казах, че не искам, и бам - на следващия ден видях, че съм блокирана, попитах го защо, казах му следното "не виждам проблем, ако ти изпитваш всички тези неща към мен да продължим напред след като преодолееш всичко?"
    Това "негово състояние" се нарича ергенство и по изключително жалък начин си се добутала да те отрази отново. Ако беше толкова прекрасна, едва ли щеше да те "изпусне" и да ти дава карт бланш, че може да се занимаваш и с други през това време (= отново не му пука)

    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    Той ми звънна, питах го дали ги изпитва тези неща, първо той каза да, след това каза, от части, накрая каза не и ме блокира навсякъде! Въпреки че аз съм го писала милион пъти дали наистина изпитва тези неща,отговорът винаги беше да. И сега според приятелка той е казал, че не е било истина, за да се откажа от него и да продължа живота си, без да го чакам.
    Но аз не искам, знам че не е било лъжа.
    Блокирал те е, защото не знаеш кога да спреш. А остналите неща сигурно ги е казал, за да чуеш каквото искаш и да ти затвори по-бързо. Явно си нестабилна психически и си почнала да го тормизиш. Колкото и да си повтаряш какво не е било и какво е било, фактите са налице.

    Цитирай Първоначално написано от Srm Виж мнението
    Изкажете мнение, според вас, има ли шанс да се върне? Аз също го притисках когато той каза, че иска време. Сега ако го дам, според вас има ли надежда? Защото ако двама души се обичат, били са щастлив, нищо не би попречило, нали?
    Ти чак си въобразяваш, че те обича ли? Човекът, който ти е казал да вървиш на майната си ( = те е блокирал)?

    Ще си докараш някоя ограничителна заповед накрая от простотия.

  6. #6
    И аз бих допълнил, че е безнадеждно. Сори ама...

  7. #7
    Накрая ще се окаже, че си е намерил трета или наистина му се остава сам в момента.Ако реално му уважаваш решението, то тогава няма да казваш неща от типа, че ще го чакаш, а ще продължиш напред.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си