.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Проблем с гаджето

    Здравейте, аз съм момче на 17 години от град Плевен, имам си приятелка с която сме от почти 2 години заедно, тя е със 3 месеца по-малка от мен. Дилемата е следната:
    От както се познаваме майка и никога не ме е харесвала, но не защото не съм добър за нея, или защото и влияя зле, а защото майка и я ревнува от всеки, който има по-близки отношения със нея, тя никога не ме е харесвала, дори я ревнува от майка ми, защото се държат със голяма близост ( както и трябва по-принцип ), винаги има проблем със мен,и общо взето не ме уважава, също така тя не я пуска да излиза от тях, като за оправдание дава пример със съседки, който са се провалили и са станали " леки жени ".Приятелката ми много пъти се е опитвала да говори със нея, но без резултат, също така аз съм говорил също със нея, но чувството беше да си говоря със стената. Според нея, ако приятелката ми излиза навън със мен тя ще се провали, също така тя много държи дъжеря и ( приятелката ми ) да си изгуби девственоста след 19 годишна възраст. Ние разбира се отдавна сме го правили още когато връзката ни беше във 9-10 месец, и майка и ако разбере, че ние всъщност вече сме го правили ще стане доста страшно, но това е отделна тема. Проблемът идва от там, че напоследък със гаджето ми доста обсъждаме темата за това какво ще правим след 18-19 ( когато завършим ) дали ще се преместим да живеем заедно, дали изобщо нещата ще се получат, и започваме често да се караме, защото според майка и, ние трябва да бъдем разделени и да живеем отделно ( майка и изобщо побеснява когато си помисли че можем да сме в едно легло с дъщеря и ). И проблема е, че когато я попитам дали ще живеем заедно, тя ми отговаря, че "имала време" което изобщо не мога да го разбера защо след като ме обича се замисля дали да живеем заедно, поне според мен когато двама души се обичат е редно да живеят заедно, но явно тя не е съгласна. Тъй като аз имам апартамент във центъра на града се замислих дали тя не би искала да живее с мен докато се преместим да учим в друг град, но тя както казах ми отговори със " имам време " . Малко преди да напиша този пост се скарахме именно заради тази тема, не знам аз ли греша или тя ... просто искам да сме заедно след 18, не мога да разбера какво лошо има да делим един покрив.

    Благодаря ви предварително, ще се радвам да чуя някой друг съвет от вас!
    Последно редактирано от Ruskiq9413 : 05-24-2020 на 02:25

  2. #2
    Има доста неща, но ако тръгна да пиша едва ли ще ми стигнат и 3 часа

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Няма смисъл да си правиш планове. Едва ли метата й е да я вържеш да ти шъта и готви в твоя апартамент в провинцията. Иска да стане студентка и да й се “отвърже синджира”. Едва ли сега се “замисля” дали да ти се остави да я вържеш и да живее и да се съобразява отново с нечии виждания за живота. Ако искаше такива неща щеше да планира това с теб отдавна. Иска си свободата и да отиде някъде да учи. Щом сте се карали, значи ти не го осъзнаваш и си настояваш на своето (апартамента в провинцията), а тя иска друго (най-малкото живот в столицата или друг голям град и съответния лайфстайл, който тя не си представя, че можеш да й осигуриш) и съответно най-вероятно ще търси друг за това. Щом скандалите са почнали от сега, просто аз не виждам индикации тази връзка да остане дълготрайна.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Майката на твоята приятелка случайно да е посещавала психиатър? В кой век живее тая жена? В 15ти?! Това е първо. Второ, на 17 години и си мислиш, че с това момиче ще изкараш цял живот? Приятел, не искам да ти разбивам мечтите, но това няма да се случи. Много сте малки да си правите такива планове още, повярвай ми. След като завършите, ако момичето иска да отиде да учи, ти не си човекът, който ще я спре. TrollFactory е прав - ако скандалите са зачестили, тая връзка и наближава края. Престанете да обсъждате тази тема, защото няма да стигнете до консенсус.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си