.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Към момичетата. Какъв е перфнектният мъж/момче

    Та натъкнах се на тази тема от любопитство, но не намерих нищо подобно за мъжете.
    Та ако може да ми кажете какво се иска от нас мъжете най-вече. Ако ще ми подхвърляте всякакви глупости за външния вид или само ще ми казвате много базови неща, които и маймуна ще се сети за тях... КЪШ. Просто се интересавум от себеразвитие и искам да знам към какво да се стремя докато съм на ранни години(19). Защото това ще има огромен ефект в бъдеще върху мен тогава ще е трудно да си променя характера, а се досещате, че да избегна много грешки в живота. А грешките са пилеене на време, ако има как да се учим бързо. А времето си е най-ценния ресурс за добрия живот.
    Последно редактирано от Blubalu : 05-11-2020 на 07:20 Причина: Моля без подобни линкове. Опишете с думи, ако желаете.

  2. #2
    Мил и грижовен. Външния вид не е най-важен. Лошото е, че мил и грижовен е идеала, за съжаление обаче си падаме повече по лоши момчета, които ни нараняват. Само че отнема време да разбереш кой е лош и кой не. За това ако си с добро сърце и имаш умения да подлъжеш една жена, че си забавен мисля, че ще стане.

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Iviv23 Виж мнението
    за съжаление обаче си падаме повече по лоши момчета, които ни нараняват
    Тогава защо изписа всички други глупости?

    Понеже темата е била реклама и мисля, че авторът няма да се появи пак след като го пресякоха, а и ти може би си фейк ще развия интересния си отговор само, ако се постараеш и ти да развиеш отговора си малко повече точно тук.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Подобна тема е пускана вече във форума - https://www.teenproblem.net/forum/sh...B0%D1%82%D0%B5
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Не съм момиче, но мога да кажа какъв е идеалният мъж за 99% от момичетата. Това е кварталната отрепка, който се мисли за гангстер и в момента, в който заживеят заедно, всяка вечер ги спуква от бой.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Не съм момиче, но мога да кажа какъв е идеалният мъж за 99% от момичетата. Това е кварталната отрепка, който се мисли за гангстер и в момента, в който заживеят заедно, всяка вечер ги спуква от бой.
    Забрави само да кажеш, че трябва и да пие здраво - тогава идилияте е пълна!

    "пие и бие (защото ги обича)" - безценна стара българска рецепта за здраво семейство и вечна любов!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Забрави само да кажеш, че трябва и да пие здраво - тогава идилияте е пълна!

    "пие и бие (защото ги обича)" - безценна стара българска рецепта за здраво семейство и вечна любов!
    Е, аз мислих, че това се подразбира?
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си