.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Презентация за 24 май ( 7 клас )

Здравейте ,

Трябва ми помощ с презентация за 24 май ( около 7 - 10 слайда) за 7 клас. Презентацията ми е възложена по ИИ , но не трябва да има рисунки и т.н. , а просто една нормална презентация . Срокът ми е до 15 май . Благодаря предварително!

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София
    Отваряш нета, пишеш "24 май", после "Кирил и Методий" и запълваш слайдовете с намерения текст!

Опа, сега видях датите - трябвала ти е презентация "от днес за утре"! Много рано си се сетил/а!

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Голям фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отваряш нета, пишеш "24 май", после "Кирил и Методий" и запълваш слайдовете с намерения текст!

Опа, сега видях датите - трябвала ти е презентация "от днес за утре"! Много рано си се сетил/а!
    Ама и ти си един гадняр! Признай си, че си му видял темата още като я е публиклувал, но си изчакал ден по-късно да мине срока, за да го посъветваш! Ей, така, да го е яд!

Представи си, че наистина не се е сетил да "отвори нета". Но това са днешните деца. Ако е за чийт или крак за някоя игра ще търси инфо до другия ден, но ако става дума за домашно ще възложи работата на някой друг в някой рандом форум с тема "моля, напишете ми домашното плз!".

Защо винаги трябва да има хейт? Просто исках помощ...

Голям фен Аватара на TrollFactory
    Цитирай Първоначално написано от ms06 Виж мнението
    Защо винаги трябва да има хейт? Просто исках помощ...
    Аз не виждам да не си получил помощ. Или въпреки, че домашното ти е елементарно ти искаше направо някой да си отдели 30 минути до 1 час от своя ден, за да ти го напише и изпрати по пощата, за да блеснеш в час и да покажеш 6-ца на родителите си за чужд труд? Това не е много редно и с право ти го казваме и не е никакъв хейт. Ще пораснеш и ще го разбереш.

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си