.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Презентация за 24 май ( 7 клас )

    Здравейте ,

    Трябва ми помощ с презентация за 24 май ( около 7 - 10 слайда) за 7 клас. Презентацията ми е възложена по ИИ , но не трябва да има рисунки и т.н. , а просто една нормална презентация . Срокът ми е до 15 май . Благодаря предварително!

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отваряш нета, пишеш "24 май", после "Кирил и Методий" и запълваш слайдовете с намерения текст!

    Опа, сега видях датите - трябвала ти е презентация "от днес за утре"! Много рано си се сетил/а!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отваряш нета, пишеш "24 май", после "Кирил и Методий" и запълваш слайдовете с намерения текст!

    Опа, сега видях датите - трябвала ти е презентация "от днес за утре"! Много рано си се сетил/а!
    Ама и ти си един гадняр! Признай си, че си му видял темата още като я е публиклувал, но си изчакал ден по-късно да мине срока, за да го посъветваш! Ей, така, да го е яд!

    Представи си, че наистина не се е сетил да "отвори нета". Но това са днешните деца. Ако е за чийт или крак за някоя игра ще търси инфо до другия ден, но ако става дума за домашно ще възложи работата на някой друг в някой рандом форум с тема "моля, напишете ми домашното плз!".

  4. #4
    Защо винаги трябва да има хейт? Просто исках помощ...

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от ms06 Виж мнението
    Защо винаги трябва да има хейт? Просто исках помощ...
    Аз не виждам да не си получил помощ. Или въпреки, че домашното ти е елементарно ти искаше направо някой да си отдели 30 минути до 1 час от своя ден, за да ти го напише и изпрати по пощата, за да блеснеш в час и да покажеш 6-ца на родителите си за чужд труд? Това не е много редно и с право ти го казваме и не е никакъв хейт. Ще пораснеш и ще го разбереш.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си