.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Exclamation Моля за помощ

    Здравейте,

    Имам един проблем. Родителите ми са разделени. Баща ми живее в САЩ а аз живея с майка ми в България. Преди 2,3 години майка ми си намери приятел и заживяхме с него. До тук всичко наред. Но се оказа, че майка ми е имала връзка с друг мъж малко преди ние да се преместим. Сега майка ми и приятеля и искат да се разделят. Но аз не мога да го понеса. Свикнал съм с този човек и си го обичам. Като баща ми е. Дайте ми съвет как да постъпя за да не се разделят.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Отиди да живееш при истинския си баща в САЩ!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Голям фен Аватара на slimbo
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    916
    Привет!
    Аз съм от семейство на разделени родители... Много време мина от мига, в който се разделиха. После те си имаха кризите, паденията, възходите, връзките, приключенията и т.н... Обаче ние сме либерално семейство и някак в общуването му беше майката. Тъй като всичко е строго индивидуално, бих те посъветвала да се опиташ някак да подредиш личния си живот и да си избереш моделите, които да следваш в собственото си развитие, респективно семейство (съпруг/съпруга; деца) - имам предвид в бъдеще... Ползвай това време да се учиш кое работи и кое не... А що се отнася до пастрокът ти - ами 21век е, имате телефони, фейсбуци и предполагам никой няма да забрани комуникацията между вас.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Отиди да живееш при истинския си баща в САЩ!
    +1
    Майка ти ги сменя като носни кърпички. Хвани си багажа и офейквай в САЩ. Не се занимавай да стоиш в България.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си