.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    заслужава ли си да бързаш.

    На 25г, тя на 18г. От един град сме


    Запознахме се в нета, бях я виждал на живо и намерих инстаграма. Започнах да и пиша от време на време отговаряше рядко или само слагаше сърце.

    Мина се един месец рядко и пишех .. пробвах пак пак ударих на камък..
    Минаха се две седмици и не знам как но и задържах вниманието, писахме си цяла вечер, казах и че съм я виждал, но ме е било срам да я заговоря на живо, и тя ме подхвана, къде кога.. и се разписахме
    Започнах да и пиша ежедневно, но много исках да я видя на живо.. когато и да и пишех отговаряше, но само веднъж пое инициатива да започне разговор(не че.ми е проблем да и пиша винаги първи, но все пак)


    Случи и това засякохме се на живо, беше много усмихната от далече ме позна и тя дойде при мен за да се запознаем официално. Размехме две три реплики и всеки си пое по пътя(на кафе се засякохме)

    След два чаас и нещо си тръгнах с моите приятели от кафето и реших да направя 1-2кръга с колата.. обикалям си обикалям си.. чух се с едни авери, и след това кого да видя на една пейка, същото момиче с приятелката и седят и си лафеха нещо... заобиколих за да съм сигурен че са тр и се реших ще спра и я поздравя отново... Тя с някакво чувство на изненаданост оо ама това ти ли си, къде ходиш.. ела при нас.. паркирах и седнах до тях, но хем сефте я виждам, хем съм срамежлив пък и нейната приятелка беше там.
    Поговорихме си, направих и няколко комплемента, запозна ме и с нейната приятелка и колкото и да я харесвам се притесних и нямаше с какво да продължа разговора, а тв ме гледаше едно миличко и постоянно с усмивка до ушите.

    Казах им чао и си тръгнах.. после си писахме до 5ч сутринта..
    Днес отново и писай а у, правя и постоянно комплименти, пуска сърца смее се...но както преди да я видя така и сега ме обвземат чувства че може да и досаждам и не знам да ли поне мъничко ме харесва или и да и допадам.

    Чудя.се сега да я поканя на среща, но ме обвземат чувства на несигурност, да не си помисли че много бързам или че разбирам нейните сигнали погрешно..
    Искам.да я заведа на кафе, или разходка в един парк, но за целта трябва да се навие да я закарам с колат(парка е далеч) а не искам да помисли за някой нахалник, аз наистина искам просто да я опозная още повече и ако е писано нещо повече.


    Ако и го изръся това хайде.да се видим или хайфе на кафе или хайде да се разходим някоя вечер/привечер..
    Въпроса ми и към двата пола,но дамите как ще реагирате ако някой реши да ви покани за кафе.. но не се познавате много добре.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    На 25г, тя на 18г. От един град сме


    Запознахме се в нета, бях я виждал на живо и намерих инстаграма. Започнах да и пиша от време на време отговаряше рядко или само слагаше сърце.
    Защото е напълно безразлична към поредния онлайн Дон Жуан. Ако има инстаграм с цифри от мъжки последователи, ти си нищо повече от "1 абонат".

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Мина се един месец рядко и пишех .. пробвах пак пак ударих на камък..
    Ударил си на камък в смисъл? Тя не ти е обръщала внимание, нали?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Минаха се две седмици и не знам как но и задържах вниманието, писахме си цяла вечер, казах и че съм я виждал, но ме е било срам да я заговоря на живо, и тя ме подхвана, къде кога.. и се разписахме
    Задържал си й вниманието, защото си й казал, че си я "виждал". Това я е стреснало и вероятно е решила да те провери какъв си.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Започнах да и пиша ежедневно, но много исках да я видя на живо.. когато и да и пишех отговаряше, но само веднъж пое инициатива да започне разговор(не че.ми е проблем да и пиша винаги първи, но все пак)
    Явно, защото е оборотна и на нея й пишат първи. Такива женски (с инстаграми с голяма бройка от онлайн ухажори и снимки, с които възбуждат - няма как тази да не е такава) смятат, че им е "под нивото" да пишат на някого, освен ако не е потенциален "sugar daddy" или някого, по когото действително са хлътнали (в много редки случаи). Това изключение да ти пише веднъж не е сигурно от какво е било продиктувано.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Случи и това засякохме се на живо, беше много усмихната от далече ме позна и тя дойде при мен за да се запознаем официално. Размехме две три реплики и всеки си пое по пътя(на кафе се засякохме)
    2 - 3 реплики и си е поела по пътя и ти нищо не си направил. Щом не се е застояла, значи не е била особено впечатлена.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    След два чаас и нещо си тръгнах с моите приятели от кафето и реших да направя 1-2кръга с колата.. обикалям си обикалям си.. чух се с едни авери, и след това кого да видя на една пейка, същото момиче с приятелката и седят и си лафеха нещо... заобиколих за да съм сигурен че са тр и се реших ще спра и я поздравя отново... Тя с някакво чувство на изненаданост оо ама това ти ли си, къде ходиш.. ела при нас.. паркирах и седнах до тях, но хем сефте я виждам, хем съм срамежлив пък и нейната приятелка беше там.
    Поговорихме си, направих и няколко комплемента, запозна ме и с нейната приятелка и колкото и да я харесвам се притесних и нямаше с какво да продължа разговора, а тв ме гледаше едно миличко и постоянно с усмивка до ушите.

    Казах им чао и си тръгнах.. после си писахме до 5ч сутринта..
    Какво сте си писали? Имал си шанс да си говорите на живо и ти като смотаняк си си подвил опашката и после си я изчакал да я притиснеш до малките часове в чата.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Днес отново и писай а у, правя и постоянно комплименти, пуска сърца смее се...но както преди да я видя така и сега ме обвземат чувства че може да и досаждам и не знам да ли поне мъничко ме харесва или и да и допадам.
    Спри с комплиментите, тя вече знае, че я харесваш. Не трябва да си като този тип: "смотан съм и съм сконен да правя всичко за теб, включително и ще ти дам да ми се изхрачиш на лицето, ако ти се прииска", а като този тип, който вероятно би я впечатлил: "Имам кола, имам пари. Ако не си съгласна си върви пeша, миндил!"


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Чудя.се сега да я поканя на среща, но ме обвземат чувства на несигурност, да не си помисли че много бързам или че разбирам нейните сигнали погрешно..

    Искам.да я заведа на кафе, или разходка в един парк, но за целта трябва да се навие да я закарам с колат(парка е далеч) а не искам да помисли за някой нахалник, аз наистина искам просто да я опозная още повече и ако е писано нещо повече.

    Ако и го изръся това хайде.да се видим или хайфе на кафе или хайде да се разходим някоя вечер/привечер..
    Въпроса ми и към двата пола,но дамите как ще реагирате ако някой реши да ви покани за кафе.. но не се познавате много добре.
    Какви сигнали от 18 годишна? На тази възраст какво друго искат/им трябва освен плющене, и някой батко(или чичак) със статус за позьорство пред връстничките си? Ако си имаш кинти и кола и не си стиснат, шансовете ти са до небето. Освен това, сигналите трябва да са от теб и затова ТИ какво искаш (еднократен секс/връзка за секс), а не обратното (Та тя е даже не е жена, а момиченце и по дефолт не знае какво иска! До вчера е била с жълто около устата, а днес вече с нещо друго и вече е "голямата жена", хаха!)! Вече си й показал, че имаш кола, а сега й покажи, че няма да се скръндзиш и я заведи на хубаво място, където да си поръча каквото си иска за ядене и плати ти. Тя сигурно е някоя крехка полу-анорексичка и ще хрупа салата срещу теб цял час преглъщайки я с вино (важно е да я напиеш!), ще те гледа с глупав поглед под дългите си изкуствени мигли и ще си тропа с маникюра си по телефона. Едва ли е толкова умна, че да не можеш един разговор да проведеш с нея, в който да я разпитваш за забележителния й живот като "18 годишен модел в инстаграм" и най-сложната тема, до която се стигне да е тази за семейството й или какво кученце си има или иска да си има. След като излезете, а тя ще е достатъчно свалила гарда си след няколкото чаши я закарай на някой по-усамотен паркинг, за да се натискате и евентуално да ти разгледа ципа на дънките преди да я изпратиш...
    Последно редактирано от TrollFactory : 06-11-2020 на 15:12

  3. #3
    Защо е нужно да се правя на какъвто не съм.. ще се държа като играч и накрая кво пред нея ще се сдухам.

    Ако ме хареса ще ме хареса какъто съм..

    Относно последния абзац..
    Искам я за приятелка не за една вечер. Не е от тея изкуствените с мигли и нокти.. няма нищо кифленско в нея..

    Проблема е че аз не съм много решителен и се притеснявам много не за друго просто съм си такъв срамежлив..

  4. #4
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Какви сигнали, какво нещо, ти си я виждал два пъти и то случайно, какъв сигнал може да получиш от това.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Защо е нужно да се правя на какъвто не съм..
    Защото досегашната ти версия на "аз" е смотана, сама и неразбрана.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    ще се държа като играч и накрая кво пред нея ще се сдухам.
    И от какво и защо ще се сдухаш? Имаш си кола, работиш и имаш пари, а тя е пикла на 18... Какво толкова ще объркаш? Девствен ли си?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Ако ме хареса ще ме хареса какъто съм..
    Тя, ако ти приеме поканата, значи вече те е харесала.


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Относно последния абзац..
    Искам я за приятелка не за една вечер. Не е от тея изкуствените с мигли и нокти.. няма нищо кифленско в нея..
    Абе нямало кифленско в нея... А тъпият й инстаграм какво говори за нея? Кифла или некифла, какво толкова му качваш категорията на същество на 18? Виж й тъпите сторита там, задавай й въпроси за тях, за училище и за семейството й и я остави да ти разкаже колко много я натоварват в училище и с домашните и т.н....


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Проблема е че аз не съм много решителен и се притеснявам много не за друго просто съм си такъв срамежлив..
    Срам п*т*и не е*е.

  6. #6
    Всъщност се оказа прав.
    Мега жалкаря съм.

    Писахме си цяла вечее и кво ми хрумна да я питам да ли ме е излъгала за това да ли си има приятел и нейния отговор беше:
    Защо си помисли че мога да те лъжа?
    И казах защото виждам че понякога отговаряш бавно или изобщо не влиза с часове в инстаграма:
    - ако си имах гадже нямаше да си пишем в момента, но щом ме питаш да ти кажа че аз нямам намерение за повече от ФР.

    ..


    Дори не ми даде шанс да я поканя навън а вече е изградила мнение з амен..
    .. защо нямаш намерение за нещо повече? В момента илимпросто конкретно с мен:!

    Добричък си иначе мога да те према конкретно теб като приятел..

    Попитах и това: добре първо/второ впечатление окей, но защо не ми даде шанс да ме опознаеш що за стока съм..?
    Изчерпа лимита си с въпроси, аз ти отговорих на важните..

    Е балък съм си де. Балък..

  7. #7
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Lightbulb

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Всъщност се оказа прав.
    Разирасе че ще се окажа прав! Казах ти, че е тъпа кифла! За каква се помислила, че да ти отговори така?:

    Цитирай Първоначално написано от Миндил
    Изчерпа лимита си с въпроси, аз ти отговорих на важните..
    18 годишна пикла ще ти отговаря така все едно е в каквато и да било позиция над теб в живота?! Какво е постигнала освен тъпия си инстаграм профил, който непознати използват, за да се самозадоволяват, че да има такова високо самочувствие?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Мега жалкаря съм.
    Да, ако не си я блокнал след този отговор и си продължил да й вдигаш самочувствието на принцеса си жалък, да!
    Постави ли я по някакъв начин на място, за да не си мисли, че може да мачка хората като теб или сниши глава и продължи да й пишеш, за да й качваш акциите?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Писахме си цяла вечее и кво ми хрумна да я питам да ли ме е излъгала за това да ли си има приятел и нейния отговор беше:
    Защо си помисли че мога да те лъжа?
    И казах защото виждам че понякога отговаряш бавно или изобщо не влиза с часове в инстаграма:
    - ако си имах гадже нямаше да си пишем в момента, но щом ме питаш да ти кажа че аз нямам намерение за повече от ФР.

    ..


    Дори не ми даде шанс да я поканя навън а вече е изградила мнение з амен..
    .. защо нямаш намерение за нещо повече? В момента илимпросто конкретно с мен:!

    Добричък си иначе мога да те према конкретно теб като приятел..

    Попитах и това: добре първо/второ впечатление окей, но защо не ми даде шанс да ме опознаеш що за стока съм..?
    Изчерпа лимита си с въпроси, аз ти отговорих на важните..

    Е балък съм си де. Балък..
    Поуката ти е следващият път да не се занимаваш с пикли и да ги поставяш вендага на мястото им! Това ще ти е като упражнение по самочувствие

  8. #8
    Не съм и писал повече, смисъл окей станало станало по добре от рано да се знаят нещата и че ми го каза.

    Тъпото е че окей не ти допадам, но въпреки това отговаря не изчака поне едно кафе да направим.. абе да си беше направила труда да ме опознае.. Тя е средна хубост, аз съм също разликата не е тя да е миска аз някой прошляк.. напротив завършил съм имам пари кола, честен съм и приятен човек за разговори, не съм професор но се интересувам от доста сфери.

    Поуката е че явно съм си влюбчив много много и очаквам от хората да получа това което аз давам...
    Тъпичко миме ся, няма спор леко съм разочарован съм но кво пък.. ако бях продължил още седмица месец да се надявам.. щях жестоко да се депресирам.

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Не съм и писал повече, смисъл окей станало станало по добре от рано да се знаят нещата и че ми го каза.

    Тъпото е че окей не ти допадам, но въпреки това отговаря не изчака поне едно кафе да направим.. абе да си беше направила труда да ме опознае..
    Жените разбират дали искат да правят секс с някого още в първите 10 или дори по-малко секунди. Докато мъжете са склонни да предпят с 80% процента от жените, те са склонни да спят с 20% от мъжете. Т.е. жената избира, а не обратното. Ако те “опознае” само, за да ти каже накрая, че те вижда само като приятел, по-приятно ли ще ти стане след сумати инвестиции на нерви и време да й търпиш да й слушаш глупостите?


    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Тя е средна хубост, аз съм също разликата не е тя да е миска аз някой прошляк.. напротив завършил съм имам пари кола, честен съм и приятен човек за разговори, не съм професор но се интересувам от доста сфери.
    Не е изключено малко да надценяваш способностите си. И преди си пускал такива теми. Последният път се беше засилил да сваляш някаква кариеристка. Затова те питах дали не си девствен. Не може да скачаш така направо “в дълбокото” без първо да се опиташ да се научиш да плуваш там където краката ти достогат дъното.

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Поуката е че явно съм си влюбчив много много и очаквам от хората да получа това което аз давам...
    Тъпичко миме ся, няма спор леко съм разочарован съм но кво пък.. ако бях продължил още седмица месец да се надявам.. щях жестоко да се депресирам.
    Не си “влюбичив”, а просто си твърде загорял и правиш нещата нескопосано и таргета ти е група, която съвсем не е за теб. Намери си някоя “като за теб” (т.е. сниши критериите), а не някоя оборотна инстаграм инфлуенсърка и следващият път няма да се чудиш защо самочувствието й е до небето и да ти отговаря троснато с “изчерпа си лимита за такива въпроси”.

  10. #10
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Прочети внимателно това, което ще ти напиша, защото може би по-добри съвети няма да получиш.

    Първо, трябва да решиш за себе си какво искаш: търсиш партньор за сериозна връзка или нещо друго. Ако е първото, никой, който търси сериозна връзка, не обича да бъде съден само на база на външния си вид. Никой. Повтарям: никой. Дори и тези wannabe инфлуенсъри в социалните мрежи. Да, прочете правилно, дори те не обичат да бъдат съдени САМО според физическата си красота /която е нещо субективно впрочем/. Сега се замисли какво послание реално изпращаш, когато напишеш нещо от сорта на "здр ко пр" на човек, когото не познаваш отвъд физическата обвивка. Може и изпратеното да е "здр ко пр", но посланието е "хареса ми как изглеждаш, аз се интересувам само от външния ти вид". Това не е много приятно послание за хора, които търсят сериозна връзка. Дори и за тези, които не търсят сериозна връзка, не е особено приятно. Не твърдя, че ги съдиш само и единствено на базата на външния им вид. Твърдя, че изпращаш такова послание.

    Второ, мили деца, когато се опитвате да започнете разговор с когото и да е било, не само с хората, към които имате романтичен интерес, ако преди това не сте комуникирали много, трябва да имате тема, с която да почнете разговора. Най-често това става на база на общи интереси. Така имате извинение да комуникирате повече с въпросния човек на теми, които не са лични, т.е. вероятността човекът да се почувства неудобно е по-малка освен ако не сте твърде creepy.

    Пример:

    Грешно:

    + здр ко пр
    - Добре съм...... cringe

    Правилно:

    + Чух, че си Формула 1 фен. Какво мислиш, дали ще успеят да се съвземат след тази пандемия?
    - Да, и ти ли, супер... дърдорене за Формула 1 и коронакризата.

    Готово, вече имаш бъдещо приятелче, с което да си говориш за Формула 1, или евентуален партньор, ако намерите повече неща, които харесвате един в друг.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #11
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Прочети внимателно това, което ще ти напиша, защото може би по-добри съвети няма да получиш.
    ......
    Тва са пълни глупости. Аз си търсех сериозна връзка и не съм ти писал неща от рода на "здр ко пр". Даже имахме доста интересни разговори, поне за мен. И след като ти казах че те харесвам и искам да се видим, ти почна да увърташ и да се дърпаш. Пък сега други песни пееш. Practice what you preach, малко от малко.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-14-2020 на 20:42

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Толкова е тъжно.

  13. #13
    без първо да се опиташ да се научиш да плуваш там където краката ти достогат дъното.

    Какво искаш да кажеш с това? Как да сваля критерия, не си падам по миски и кифли. Търсех нещо по земно истинско момиче. Видях я и ме вплени погледа и. Не беше нито топ модел нито някоя наперена кифла..опитах малко по малко да и привлека вниманието.. успях ..уви.за малко.

    Към дреам: търсех партньор за сериозна връзка. Човек с който са споделям да излизам.. да си говоря да, да прегръщам, да целувам.. абе както иска са прозвучи.. да наистина съм влюбчив защото през цялото това време дори не се сещях за друг.. или пък за друг човек просто бях Влюбен... не ме впленяваше само погледа или пък нещо.от визията и .... или както казва горния колега статуса в инстаграм не.. не не.. вплеме чистототата в нейните очи... начина по който тя пеееше, по който говореше.. усмивката и.. начина по който ме гледаше като се запознахме...

    Намерихме обща тема по край пееенето, постоянно си говорехме... правех и комплименти и за въшността и за таланта и за начинани на мислене..

    Може да изглеждам жалък но това бях аз.. истинския неподпраавен .. донякъде срамежлив.. но дори мъничко да ми беше дала шанс щях да я залея с цялата си любов... Исках да и покажа какво чувствам на какво бих бил способен....звучи глупаво но понякога не пита...

    Чувствам се адски глупаво в момента... а сън 90кг човек на 25г и втори ден уж искам да съм силен, но съм слаб.. искам чувствата да преминат в омраза за де не се терзая толкова, но не мисля чембих успял..

    Факта че виждам че тя дори не трепна и не се замисли изобщо след това..... ме кара да се чувствам още по жалък..

    Търсил.съм любовта в грешния човек.. да говоря за онова чувство в което не ту пука за друго.. не те интересува как е облечен човек.. беден ли богат ли е.. от какво семейство е... просто искаш да го обичаш.. е искам много в тоя глупав свят..
    Последно редактирано от Gre33en : 06-14-2020 на 21:21

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    ...
    Може и нарочно да се прави на недостъпна. Според мен недей да се отказваш съвсем, но и не бъди прекалено настъпателен и нахален, но и не я отписвай напълно. В смисъл щом я харесваш не си затваряй сам всички врати, а ако се появи през това време някоя друга, всичко е точно. Хем няма да имаш и угризения че й изневеряваш.
    Последно редактирано от defender : 06-14-2020 на 21:32

  15. #15
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Това сега е Doomer тема
    https://www.youtube.com/watch?v=zEUxVHuAcbg

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, трябва да погледнеш нещата и от добрата страна ве, все пак поне Бог те обича.

  17. #17
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    никой, който търси сериозна връзка, не обича да бъде съден само на база на външния си вид. Никой. Повтарям: никой. Дори и тези wannabe инфлуенсъри в социалните мрежи.. ...
    ... Не твърдя, че ги съдиш само и единствено на базата на външния им вид. Твърдя, че изпращаш такова послание.
    Съмнявам се, че авторът й е говорил с часове до малките часове на деня (както той самият разказа) само за външния й вид.

    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тва са пълни глупости. Аз си търсех сериозна връзка и не съм ти писал неща от рода на "здр ко пр". Даже имахме доста интересни разговори, поне за мен. И след като ти казах че те харесвам и искам да се видим, ти почна да увърташ и да се дърпаш. Пък сега други песни пееш. Practice what you preach, малко от малко.
    Ама ти сериозно ли?...

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    без първо да се опиташ да се научиш да плуваш там където краката ти достогат дъното.

    Какво искаш да кажеш с това? Как да сваля критерия, не си падам по миски и кифли. Търсех нещо по земно истинско момиче. Видях я и ме вплени погледа и. Не беше нито топ модел нито някоя наперена кифла..опитах малко по малко да и привлека вниманието.. успях ..уви.за малко.
    Искам да кажа, че трябва да се насочиш опитите си към някоя по-ниска летва? Толкова ли сложно се изразих?

    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Може да изглеждам жалък но това бях аз.. истинския неподпраавен .. донякъде срамежлив.. но дори мъничко да ми беше дала шанс щях да я залея с цялата си любов... Исках да и покажа какво чувствам на какво бих бил способен....звучи глупаво но понякога не пита...
    Явно момичето е усетило, че се каниш да я "залееш с цялата си любов", а тя не е искала да се изцапа.

  18. #18
    Не знам да ли се прави нарочно на недостъпна но се съмнявам.. ако имаш някакви симпатии кън някого все ще опитваш хем да го дразниш хем да му показваш че не ти е напълно безразличен..

    Искам да я забравя но едва ли ще мога лесно и скоро.. да се надявам повече на какво? Аз ако не и пиша то разговорите и комуникацията с нея спира до тук.
    Освен да се надявам да я засичам някъде на живо.. съмянвам се.. имах шанс да я засеча 5 6пъти и то винаги бяха места и време всякал някой ме караше да съм там .. вярвах че може да има нещо, че нищо не е случайно, но уви явно бъркам..

    Вече трети ден и малко си дойдох на себе си и започнах да си мисля какво къде бъркам.. забравих да спомена един малък но важен факт.

    В петък вечерта тя каза че не мисли да инаме нещо повече от фр.. ден преди това аз я засякох на същото място където се бяхме срещнали преди две вечери.. заговорихме се.. питах я къде е била какво прави.. и изведнъж се реших и и казах искаш ли тея дни да излезем на кафе или нещо подобно..?
    -само двамата ли? Беше нейния отговор
    Ами да, ако пък те е срам може да закараш някой ^^
    -аа не ме е срам.. ще видим добре.
    Нали ще получа отговор от теб?
    Да разбира се и си казахме чао.

    Бях си мислил как да я поканя, да и пиша ли да я поканя като я срещна.. и просто реших че сега трябва да и го кажа и го изрекох..
    Може леко да съм я изплашил.. всъщност дори исках още.от предната вечер да я поканя по чата защото си говорихме мн мило, но не я питах.. въпреки че ми пращаше поздрави как пее моя любима месец.. и т.н. попитаме с коя песен бих я описал нея като човек..
    Без да се замисля и пратих една уникална песен.. и отдолу и написах защо мисля така.. защото е нежна и мила като песента...

    В тоя момент я почувствах по близо до мен.. но явно съм сбъркал..
    Последно редактирано от Gre33en : 06-15-2020 на 16:53

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    девойката те е усетила, че си женски полов орган и те е отсвирила
    толкова странно ли ти изглежда?

  20. #20
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    забравих да спомена един малък но важен факт.

    В петък вечерта тя каза че не мисли да инаме нещо повече от фр..

    и изведнъж се реших и и казах искаш ли тея дни да излезем на кафе или нещо подобно..?
    -само двамата ли? Беше нейния отговор
    Ами да, ако пък те е срам може да закараш някой ^^
    -аа не ме е срам.. ще видим добре.
    Нали ще получа отговор от теб?
    Да разбира се и си казахме чао.
    Това беше болезнено за четене
    .
    https://www.youtube.com/watch?v=pXvpvQNVv1Y

    Силно се надявам да тролиш пич, за твое собствено добро.

  21. #21
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението

    Ама ти сериозно ли?... .
    Естествено че не Не съм чак толкова криндж.

  22. #22
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Естествено че не Не съм чак толкова криндж.
    Виждам, че грам не ти пука, че по този начин може да злепоставяш момичето. НалЕ ве мъжкар!

  23. #23
    Женски полов орган съм защото съм мил? Защото не се правя на поредното леке? Не шмъркам и не се друсам по дискотеките? Защото имам чувства?...
    ....

  24. #24
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Виждам, че грам не ти пука, че по този начин може да злепоставяш момичето. НалЕ ве мъжкар!
    А ти няма да я злепоставиш, щото си търсиш сериозна булка за женене във форума, нали ве

  25. #25
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Gre33en Виж мнението
    Женски полов орган съм защото съм мил? Защото не се правя на поредното леке? Не шмъркам и не се друсам по дискотеките? Защото имам чувства?...
    ....
    Да?


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си