.
Отговор в тема
Страница 3 от 13 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 325
  1. #51
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Те много хора така мислят - че трябва да си правил секс, за да разбереш дали е "подходяща". Не знам дали е сериозно, не бих я оставил, дори да не "е добра в леглото", тъпа работа е това. Има по-важни неща. А и какво значи "добра", деба... Важно е напасването преди всичко.
    Никои не говори за оставяне, ретард. Казвам ти пак, много неща ще разбререш за една жена по време на секс, доста от които индиректно може да се окажат решаващи за един брак. И тук не говоря (само) за това дали го засмуква целия, барабар с ташаците. Да твърдиш че липсата на тази информация е нещо положително по отношение на дългосрочно обвързване, е малоумно.

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    много неща ще разбререш за една жена по време на секс, доста от които индиректно може да се окажат решаващи за един брак.
    Тест за брак:
    https://i.imgur.com/55kbyvT.jpg

    Как докторчето прави тест за брак:
    https://www.facebook.com/ixqanea/vid...8371927847546/


  3. #53
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Аз затова си търся религиозна жена или такава, която ще приеме всичките религиозни странности (макар, че това си е нормалното, казвам "странности" просто от снизходителност към светските люде).
    Като си избираш жена от секти, трябва много да внимаваш! Обикновено твърде религиозните жени идват с цял букет от "грешки и бъгове", защото те се обръщат към Бог главно след като са изпитали някакви банални проблеми като болка от предишни връзки, "daddy issues" или депресии съпроводени с коктейли от хапчета и алкохол, като накрая са "запушили" емоционалните си дупки с някоя религия, която ги е промила, че тези проблеми (и темата за секса е в т.ч.) са светски (както ти се изрази) и позволявайки им да посегнат към пенис единствено еднократко, ако е с цел размножаване и нищо повече, което може да е мръсно в очите на Господ (в т.ч. свирки или други "палави игри"). Така че забрави за нещо "по-така". Даже може и да не искат да си свалят дрехите докато правите секс. Ти просто трябва да го оплезиш, а тя да си вдигне полата като в "доброто старо време" и като извинение за секса да направите минимум 17 деца, защото контрацептивите са грях. Религиите налагат сексуална диктатура и с това създават благоприятна почва за тормоз и извращения в семейството и в църквата (Гади ми се само като се замисля каква педофилия, содомия и разврат кипи в "божиите храмове" и сред б"ожиите хора"... но всичко това е добре премълчавано сред тези сектантски общества, защото е богохулство да говориш за такива преживявания и ако го направиш ще бъдеш отлъчен от сектата и ще отидеш в ада...). Между другото, под религиозна от всякаква религия ли говориш, че може да бъде тя или желанието ти се отнася само за християнските секти? Може да намериш и някоя свястна сатанистка, обаче как ще се разберете после, когато ти трябва да отидеш в рая, а тя в ада? Ще караш ли на такива теми с жена си, ако тя не приеме християнството или изобщо няма да се заемаш да си търсиш някоя извън твоята секта?


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    А тия дето психиката им е толкова зависима от секса, както каза докторчето са си такива, с наркомански манталитет.
    Няма как да си зависим от нещо, ако не си го правил.


    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ти може ли да правиш секс от страх, че жените щели да ти се подиграват, тва нормално ли е, ми това си е путкопоклонство ве.
    Не казах, че жените ще ти се подиграват. Казах, че фактът, че си девствен няма да ги привлича.

  4. #54
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Между другото, под религиозна от всякаква религия ли говориш, че може да бъде тя или желанието ти се отнася само за християнските секти? Може да намериш и някоя свястна сатанистка, обаче как ще се разберете после, когато ти трябва да отидеш в рая, а тя в ада? Ще караш ли на такива теми с жена си, ако тя не приеме християнството или изобщо няма да се заемаш да си търсиш някоя извън твоята секта?
    Гледам чат-пат тактично подпитваш за сатанистките, май ти харесват, да не те е срам да си признаеш.
    Ако е сатанистка или от друга религия, то трябва да се кръсти и после църковен брак. Ако не иска, то няма да мога да се оженя за нея - просто ще го приема, като непреодолими различия в характерите. Това означава, че Бог не допуска този брак, защото няма да е за спасението на тези хора – я ще има дебилна семейна среда, я дебилни деца или че тоя човек толкова се отдалечил от Бог, че вече е тотално деградирал, или други причини.
    Както жените правят еволюционна селекция на мъжкари, това в религията е нещо подобно.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не казах, че жените ще ти се подиграват. Казах, че фактът, че си девствен няма да ги привлича.
    Добре-добре.
    Мъж излиза с някоя жена. На нея той и допада, както по характер, така и по външен вид. След време решават да правят секс, отиват в хотел, вече са в леглото, ама той й казва, че не е опитен в секса, тя се ядосва, вдига си гащите, излиза от стаята тръшвайки вратата и го отрязва. Доста реално звучи.

    Да, може да се зачуди, може да го пита защо, но няма да го зареже заради това, 99% съм сигурен.
    Последно редактирано от defender : 06-19-2020 на 13:19

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Разбира ти тиквата на теб, фашистки глупак.
    Докторе, аз не успях, но това момче не си играе, май ще те постави на място, а?

  6. #56
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    От погледа и държанието и можеш да разбереш всичко.
    Да, защото хората никога не лъжат, не слагат маски и не се опитват да изглеждат такива каквито не са, особено в очите на хората, към които са сексуално привлечени. Ти като отидеш да си купиш кола, сигурно няма да седнеш вътре и да видиш дали ти е комфортно, няма да я запалиш, да чуеш двигателя как работи. Няма да направиш 1-2 кръгчета, няма да отвориш капака и да провериш за течове на масло и прочие, няма да легнеш отдолу да провериш за ръжди - просто ще се осланяш на Шерлок Холмската си проницателност, нали?
    Това е не особено добра аналогия, но е достатъчно адекватна. Хората носят маски, опитват се да изглеждат, каквито не са, също както търговеца на коли се опитва да ти пробута избъсан боклук . Колкото по-интимни сте, толкова повече тези маски падат, освен ако човека насреща не е абсолютен психопат и манипулатор. А какво по-интимно има от секса? Нещо повече, не само ще разбереш човека срещу себе си, а ще разбереш и своите собствени мотиви, и кое е било плод на просто сексуално влечение, което влечение се изразява в идеализация и липса на обективност съответно, и доколко тая жена деиствително е подходяща за теб в дългосрочен план.
    Аргументи в подкрепа на пазенето за сватбата има, и на мен са ми пределно ясни какви са, но не видях никои от вас ретарди да ги напише тук, наи-вероятно защото сте ретарди. Впрочем това е последния ми коментар към теб, отгаварям ти само в името на дискусията, но само като те чета, ми пада коефициента на интелигентност с 10 пункта, така че не мисля да си го причинявам повече. Така или иначе наи-вероятно тролиш.
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-19-2020 на 18:52

  7. #57
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тест за брак:
    https://i.imgur.com/55kbyvT.jpg

    Как докторчето прави тест за брак:
    https://www.facebook.com/ixqanea/vid...8371927847546/

    А ти като видиш голото дупе на жена си за пръв път (тоест като видиш голо женско дупе за първи път изобщо в живота си ), сигурно ще си така :


  8. #58
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ако е сатанистка или от друга религия, то трябва да се кръсти и после църковен брак.
    https://youtu.be/x3xueXaG2rI?t=803
    Дефенди, намерих американския ти духовен двоиник

    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Добре-добре.
    Мъж излиза с някоя жена. На нея той и допада, както по характер, така и по външен вид. След време решават да правят секс, отиват в хотел, вече са в леглото, ама той й казва, че не е опитен в секса, тя се ядосва, вдига си гащите, излиза от стаята тръшвайки вратата и го отрязва. Доста реално звучи.

    Да, може да се зачуди, може да го пита защо, но няма да го зареже заради това, 99% съм сигурен.
    Тя ще те е познала че си девствен, много преди изобщо да се стигне до секс

  9. #59
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Виж че и християните вече са се надървили, пък за останалите кво да говорим.
    Че аз говоря за жена си, няма нищо лошо жена ти да те възбужда. Нали затова апостола Павел е казал да се женим, за да не изпадаме в блудство.

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тя ще те е познала че си девствен, много преди изобщо да се стигне до секс
    Докторе, много ги надценяваш и идеализираш тия жени ве.
    Ами, че то и тя сигурно ще си има някакви кусури. Сега, ако не сме някакви пубертети, а над 30, нормално е двамата да имаме и някаква снизходителност един към друг, то перфектни хора няма. Като види, че не съм откачалка, като види, че с фалосът ми на плодородието всичко е наред, това мисля че ще й е достатъчно да се успокои.

    Да си вземе тогава да живее с някакъв ебач-алкохолик, ако мисли че ще й е по-добре.
    Последно редактирано от defender : 06-19-2020 на 20:12

  11. #61
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Че аз говоря за жена си, няма нищо лошо жена ти да те възбужда.


    1 Петрово 1:14
    Като послушни чада, не се съобразявайте с първите страсти, които имахте във време на незнанието си;
    1 Петрово 2:11
    Възлюбени, умолявам ви, като пришелци и чужденци на света, да се въздържате от плътски страсти, които воюват против душата;
    1 Петрово 4:2
    за да живеете през останалото в тялото време, не вече по човешки страсти, а по Божията воля.
    1 Петрово 4:3
    Защото доволно е миналото време, когато сте живели така, както желаят да живеят езичниците, като сте прекарвали в нечистоти, в страсти, във винопийства, в пирования, в опивания, и в омразните идолослужения.
    2 Петрово 2:10
    а особено тия, които с нечисто пожелание следват плътските страсти и презират властта. Смели и упорити, те не се страхуват да хулят славните същества;
    Римляни 6:12
    И тъй, да не царува грехът във вашето смъртно тяло, та да се покорявате на неговите страсти.
    Римляни 7:5
    Защото, когато бяхме плътски, греховните страсти, които се възбуждаха чрез закона, действуваха във вашите телесни части, за да принасяме плод който докарва смърт;
    Римляни 13:14
    Но облечете се с Господа Исуса Христа, и не промишлявайте за страстите на плътта.
    Галатяни 5:16
    Прочее, казвам: Ходете по Духа, и няма да угождавате на плътските страсти.
    Галатяни 5:24
    А които са Исус Христови, разпнали са плътта заедно със страстите и похотите й.
    Ефесяни 2:3
    между които и ние всички сме живели някога в нашите плътски страсти, като сме изпълнявали волята на плътта и на помислите, и по естество сме били чада на гнева, както и другите.
    1 Солунци 4:5
    не в страстна похот, както и езичниците, които не знаят Бога;
    Последно редактирано от Knispel666 : 06-19-2020 на 20:35

  12. #62
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, много ги надценяваш и идеализираш тия жени ве.
    Ами, че то и тя сигурно ще си има някакви кусури. Сега, ако не сме някакви пубертети, а над 30, нормално е двамата да имаме и някаква снизходителност един към друг, то перфектни хора няма. Като види, че не съм откачалка, като види, че с фалосът ми на плодородието всичко е наред, това мисля че ще й е достатъчно да се успокои.

    Да си вземе тогава да живее с някакъв ебач-алкохолик, ако мисли че ще й е по-добре.
    Аз не казвам че няма да се стигне до секс, казвам просто че ще е разбрала, много преди да се стигне до там, тоест сценария в които изведнъж ще разбере че си девствен точно преди секс, просто не се връзва. А иначе може да не и пука. Може даже да я възбужда, знам ли, откачалки всякакви

  13. #63
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението


    1 Петрово 1:14
    Като послушни чада, не се съобразявайте с първите страсти, които имахте във време на незнанието си;
    1 Петрово 2:11
    Възлюбени, умолявам ви, като пришелци и чужденци на света, да се въздържате от плътски страсти, които воюват против душата;
    1 Петрово 4:2
    за да живеете през останалото в тялото време, не вече по човешки страсти, а по Божията воля.
    1 Петрово 4:3
    Защото доволно е миналото време, когато сте живели така, както желаят да живеят езичниците, като сте прекарвали в нечистоти, в страсти, във винопийства, в пирования, в опивания, и в омразните идолослужения.
    2 Петрово 2:10
    а особено тия, които с нечисто пожелание следват плътските страсти и презират властта. Смели и упорити, те не се страхуват да хулят славните същества;
    Римляни 6:12
    И тъй, да не царува грехът във вашето смъртно тяло, та да се покорявате на неговите страсти.
    Римляни 7:5
    Защото, когато бяхме плътски, греховните страсти, които се възбуждаха чрез закона, действуваха във вашите телесни части, за да принасяме плод който докарва смърт;
    Римляни 13:14
    Но облечете се с Господа Исуса Христа, и не промишлявайте за страстите на плътта.
    Галатяни 5:16
    Прочее, казвам: Ходете по Духа, и няма да угождавате на плътските страсти.
    Галатяни 5:24
    А които са Исус Христови, разпнали са плътта заедно със страстите и похотите й.
    Ефесяни 2:3
    между които и ние всички сме живели някога в нашите плътски страсти, като сме изпълнявали волята на плътта и на помислите, и по естество сме били чада на гнева, както и другите.
    1 Солунци 4:5
    не в страстна похот, както и езичниците, които не знаят Бога;
    нпп ти ли си

  14. #64
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Но, ако не се въздържат, нека се женят; защото по-добре е да се женят, отколкото да се разпалват" (1Кор. 7:7-9)

    "Бракът е нещо честно у всички, и брачното легло - чисто" (Евр. 13:4).
    Последно редактирано от defender : 06-19-2020 на 20:50

  15. #65
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Но, ако не се въздържат, нека се женят; защото по-добре е да се женят, отколкото да се разпалват" (1Кор. 7:7-9)
    Тоест пак е грешно, но е по-малко грешно ако го правиш с жена си .Навсякъде в тия цитати се говори за плътта и похотта като нещо от дявола. Но ето че ти тук правиш неприлични, даже бих казал перверзни предложения на женската част от форума и почти самохвално говориш за фалоса на плодородието си и заявяваш, колко ще се надървиш при вида на голата си жена. И то без дори да имаш жена

  16. #66
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тоест пак е грешно, но е по-малко грешно ако го правиш с жена си
    Не е грешно да правиш секс с жена си ве, а е по-скоро в допустимите граници на доброто.

    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Навсякъде в тия цитати се говори за плътта и похотта като нещо от дявола.
    Плътта също е създадено от Бога ве, просто дявола прави така, че човек да се ползва от нея по неправилен начин или да почне да я обожествява, тогава това се превръща в похот.

    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Но ето че ти тук правиш неприлични, даже бих казал перверзни предложения на женската част от форума и почти самохвално говориш за фалоса на плодородието си и заявяваш, колко ще се надървиш при вида на голата си жена. И то без дори да имаш жена
    Еми най-вероятно ще си платя заради това ве, може ако продължавам по този начин, така да ми се падне някаква злобна жена, дето да ми изкара грехът ми за тия приказки през носа. Мани-мани, да пази Господ.
    Последно редактирано от defender : 06-19-2020 на 21:35

  17. #67
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не казах, че жените ще ти се подиграват. Казах, че фактът, че си девствен няма да ги привлича.
    Напротив!
    Ще има такива които ще му се подиграват и презират и още как и то не само жени, но и мъже!
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Тя ще те е познала че си девствен, много преди изобщо да се стигне до секс
    100%
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Като види, че не съм откачалка, като види, че с фалосът ми на плодородието всичко е наред, това мисля че ще й е достатъчно да се успокои.
    Не, няма!
    Една жена се успокоява най-добре само когато си я "осигурил финансово"!
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Но ето че ти тук правиш неприлични, даже бих казал перверзни предложения на женската част от форума и почти самохвално говориш за фалоса на плодородието си и заявяваш, колко ще се надървиш при вида на голата си жена. И то без дори да имаш жена
    Дефенди е загорял здравата!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #68
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Не е грешно да правиш секс с жена си ве, а е по-скоро в допустимите граници на доброто.
    Тук не говорим за секс, а за похот, от която ти като гледам съвсем не се въздържаш, а даже парадираш с нея, като някои пубертет. При това без дори да правиш секс, още по-малко с жена си
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Плътта също е създадено от Бога ве, просто дявола прави така, че човек да се ползва от нея по неправилен начин или да почне да я обожествява, тогава това се превръща в похот.
    Е като се възбуждаш и надървяш от гледката на голо женско тяло, било то на жена ти или на друга, не го ли обожествяваш и идеализираш? Как това е различно от примерно да мине някое яко пиченце краи тебе, и ти да се обърнеш и да кажеш " Баси гледаи тая ква дупара е отпрала, ако ми падне ще и скъсам гъзерите." Това си е похот дефенди.
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Еми най-вероятно ще си платя заради това ве, може по този начин да ми се падне някаква злобна жена, дето да ми изкара грехът ми за тия приказки през носа. Мани-мани, да пази Господ.
    Продължаваи със самосъжаленията и после не се чуди защо точно такава ти се е паднала. Дето да те командори и да ти вика по цял ден.

  19. #69
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Дефенди е загорял здравата!
    Еми аз му дадох саит да си избере проститутка, само в София има над 2000. Ама както се вика, може да заведеш коня до водата, но не може да го накараш да пие

  20. #70
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Е като се възбуждаш и надървяш от гледката на голо женско тяло, било то на жена ти или на друга, не го ли обожествяваш и идеализираш?
    Ами не го обожествявам, защото не гледам на това, като смисъл на живота ми, а като на подарък от Бога. Тоест гледам на жена си като на подарък, но не и като смисъл на живота ми.

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Докторе, какво ще направиш в тази ситуация. Ще й кажеш съжалявам женен съм, налЕ.


  22. #72
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Ами не го обожествявам, защото не гледам на това, като смисъл на живота ми, а като на подарък от Бога. Тоест гледам на жена си като на подарък, но не и като смисъл на живота ми.
    Ако не го обожествяваш, тогава какво те привлича в голото женско тяло? Не е ли похотта, сексуалната енергия в теб, която търси отдушник и го намира в даден сексуален обект и го идеализира, било то дупето, пичето, циците и т.н.? И тук под обожествяване имам предвид идеализиране, а не че гледаш на гъза на жена ти, като смисъл на живота си. Съвсем не за такова обожествяване става на въпрос и ти много добре го знаеш. Не се опитваи да се измъкваш

  23. #73
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Докторе, какво ще направиш в тази ситуация. Ще й кажеш съжалявам женен съм, налЕ.

    Ще и пръсна зарзалката, естествено.

    Бтв доживях да видя дефенди да публикува полу-порнографски материали в тиинпроблем. Това е лоша поличба. Сигурно света e към края си.

  24. #74
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Knispel666 Виж мнението
    Ако не го обожествяваш, тогава какво те привлича в голото женско тяло? Не е ли похотта, сексуалната енергия в теб, която търси отдушник и го намира в даден сексуален обект и го идеализира, било то дупето, пичето, циците и т.н.? И тук под обожествяване имам предвид идеализиране, а не че гледаш на гъза на жена ти, като смисъл на живота си. Съвсем не за такова обожествяване става на въпрос и ти много добре го знаеш. Не се опитваи да се измъкваш
    Има мяра за удовлетворяване на телесните потребности, които не се грях. Да се радваш на жена си, която Бог ти е дал и е благоволил връзката ви при църковния брак не е грях. Защото в тази връзка има Божие благоволение.

    Всъщност самият секс не е грях, грехът по скоро е в това да правиш секс с жена, която не е твоята жена ве в това е грехът.
    Последно редактирано от defender : 06-19-2020 на 22:24

  25. #75
    Голям фен Аватара на Knispel666
    Регистриран на
    Jun 2016
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Има мяра за удовлетворяване на телесните потребности, които не се грях..
    И къде точно е мярката? В библията да не би да има някаква скала или таблица за това колко точно да удовлетвориш телесните си потребности? Само мисионерската поза ли е позволена, или може и кучешката?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си