.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Някои да знае блок с отворен покрив

    Аз и няколко приятели искаме да се качим на покрива на блок и да направим нещо като парти

  2. #2
    Това е възможно най-тъпата идея.
    level 20

  3. #3
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Кажи от кой град си де

    На всеки блок покрива е отворен, но не през всеки вход има как да се качиш... Обикновено са през вход.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-26-2020 на 08:20
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  4. #4
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Знам в поне 3 града... Ама не ми се става съучастник в опитите за летене на някое пийнало лапе.

  5. #5
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Знам в поне 3 града... Ама не ми се става съучастник в опитите за летене на някое пийнало лапе.
    Те всички блокове по принцип имат капандури и може да се качиш на покрива, малко трудно, но става. Някои слагат и тухли между тавана и покрива, за да е по-лесно. Набираш се и това е. Аз на моя блок съм се качвал сигурно 5-6 пъти. Въпроса е, че във въпросното парти сигурно ще има алкохол (няма как) и не знам как ще слизат после. Да не стане някоя глупост. Отидете някъде на открито, на планина или друго - по-яко ще е. Освен това, повечето блокове имат наклон на покрива, като тъпоъгълен триъгълник, и някой подпийнал повече може да залети и да се убие...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от WinterTemmie Виж мнението
    Аз и няколко приятели искаме да се качим на покрива на блок и да направим нещо като парти
    За какво ви е да правите "парти" на покрива на някой блок, освен ако не мислите да правите нещо нередно ?!
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Кажи от кой град си де

    На всеки блок покрива е отворен, но не през всеки вход има как да се качиш... Обикновено са през вход.
    На всички поддържани жилищни кооперации покривите се заключват, а често и входните врати!
    Представям си в какъв блок живеете другарю Исаев, щом мислите че всички блокове са отворени !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Знам в поне 3 града... Ама не ми се става съучастник в опитите за летене на някое пийнало лапе.
    И ти ли Турксчо?!
    Кажи оправи ли Туриела на някой покрив, а?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Ключ може да искаш от домоуправителя (ако има такъв) или от някой на последния етаж. Тя/той къде е казала, че не е в своя вход/блок? Но няма как да го знаеш, като не излизаш от вас...
    Последно редактирано от Blubalu : 06-28-2020 на 09:13
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  8. #8
    Аз съм се качвал на 2 - имаха достатъчно широк проход над вратата, за да влезем. По-добре не се качвайте, ако ще има алкохол и други субстанции, обаче.

  9. #9
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Те всички блокове по принцип имат капандури и може да се качиш на покрива, малко трудно, но става. Някои слагат и тухли между тавана и покрива, за да е по-лесно. Набираш се и това е. Аз на моя блок съм се качвал сигурно 5-6 пъти. Въпроса е, че във въпросното парти сигурно ще има алкохол (няма как) и не знам как ще слизат после. Да не стане някоя глупост. Отидете някъде на открито, на планина или друго - по-яко ще е. Освен това, повечето блокове имат наклон на покрива, като тъпоъгълен триъгълник, и някой подпийнал повече може да залети и да се убие...
    Капандури е ясно, че имат, ама повечето са заключени, за да не се качват точно деца... А и всякакви хора да не се качват, де, щото битумната изолация не обича разходки отгоре. Не, че не се отварят катинарите, де, ама нямам намерение да давам акъл за такива глупости. Нека се мъчат, аз как съм се мъчил.

  10. #10
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    То аз затова казах да е на собствения вход Катинар се отваря лесно с фиба и безопасна игла (или кламер) или с два гаечни ключа, за по-елементарните секретни патрони на вратите е същото, ама и аз нямам намерение да давам акъл на лапета.

    Иначе битумната изолация е добра, ако не са я правили някакви неграмотни цигани, които просто отбиват номера.
    Последно редактирано от RedArmy : 06-29-2020 на 20:12
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си