.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: ЕСЕ

  1. #1

    ЕСЕ

    СПЕШНО ЕСЕ ДО 2 ДНЕС ПЛАЩАМ В НАТУРА

    'Всички ние се подчиняваме на законите, за да сме свободни'

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Какво значи, че ще платиш в натура?

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от eli2 Виж мнението
    ПЛАЩАМ В НАТУРА'
    Истинската свобода се нуждае до някаква степен от сигурност, която се осигурява чрез законите. В противен случай настъпва свободата на джунглата, която всъщност не е истинска свобода, защото в джунглата всичко е предопределено - лъвът яде, сърната бяга.

    ПП: Сега можеш да пуснеш на тролчо или на доктора, да пипнат жена и да видят, че съм им приятел, защото мисля, че точно в този момент имат голяма нужда да покажат пред всчки от форума, че са наистина мъжкари за които твърдят, а не всичко досега да е било театър и високопарни думи за жените и секса.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Истинската свобода се нуждае до някаква степен от сигурност, която се осигурява чрез законите. В противен случай настъпва свободата на джунглата, която всъщност не е истинска свобода, защото в джунглата всичко е предопределено - лъвът яде, сърната бяга.

    ПП: Сега можеш да пуснеш на тролчо или на доктора, да пипнат жена и да видят, че съм им приятел, защото мисля, че точно в този момент имат голяма нужда да покажат пред всчки от форума, че са наистина мъжкари за които твърдят, а не всичко досега да е било театър и високопарни думи за жените и секса.
    Дифенди, не е ли някак си нехристиянско или поне малко аморалано от твоя страна да пробутваш по такъв начин момичето все едно е стока за размяна, само за да ни се докажеш какъв си ни приятел? И според мен, след като ти толкова много се постара да покажеш интелектуалния си капацитет с прекрасното изложение по-горе, ти заслужаваш "услугата" повече от всеки. Не бъди скромен, а се възползвай от талона си за безплатен секс докато е време!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си