.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Не искам да повтарям 8 клас

    Здравейте! Казвам се Захари почти на 16 години съм ще ги правя 22 Юлии искам да споделя за проблема си и ако може някой да ми помогне ще съм ви благодарен.Така ето я и историята. Значи от началото на годиата влязнох в училище с изучаване на английски език и предприемачество. Аз първия срок бях средно добър по английйски имах от всички оценки,но втория срок нещата при мен и при други тръгнаха надолу. Вече имам 9 двойки и някви там други оценки. А учителят ми по английски е много даже да не кажа твърде взискателен и аз се опитжах до колкото мога да уча при него,но така и не разбирах материала смисъл малкото неша ги разбирах а останалата част не. Хора кажете ми кое е по-правилно да имаме учител който да е твърде взискателен и да не ни е приятен предмета или учител който не толкова взискателен но да е такъв който да разбира предмета да ти е забавно да учиш и да е до някаква степен строг? Хора кажете за вас кое е по правилно защото за мен е второто. И също така моля ви се кажете ми какво да правя защото ще ме оставят на поправителен на английски а не искам да ме оставят кажете ми какво да правя моля ви?

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Оценките ти по английски са не по-малък проблем от оценките ти по другите предмети и най-вече тези по БЕЛ. Опитвайки се да те чета е болезнено! Освен това проблемът може да не е в учителя, че е взискателен към теб, а в това че си мързелив и подходът ти към училище едва ли е сериозен. Също така дилемата сега каква ти е? Ние от къде да знаем дали ще си вземеш поправката или не? В крайна сметка, ако не ти се повтаря, може би можеш да завършиш като частен ученик или нещо подобно, но затова сподели за проблема си с класната/директора или някой по-свестен учител... Може би ще ти даде по-добър съвет. Едва ли си заслужава за "онлайн образование" да те оставят да повтаряш.

  3. #3
    Благодаря ти за съвета

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от zaharkata Виж мнението
    Здравейте! Казвам се Захари почти на 16 години съм ще ги правя 22 Юлии
    На 16 г си още в 8 клас?
    Май повтарянето на класове няма да ти е за пръв път?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Първо ще ви помоля да не ме обиждате и второ не е вярно. Аз го написах тук защото ме е страх да не повтарям. Не знам какъв ви е порблема за да ми говорите така но все пък благодаря ви,че отделихте време да напишете коментра си. Приятен ден господине!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    ϕεικ προϕιλ

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Учи.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #8

    Lightbulb

    Ходи на частни уроци
    level 20

  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Какво има да му се разбира на английския?! Сядаш и зубриш.
    Последно редактирано от inewton : 07-01-2020 на 18:39
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си