.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Проблеммм ‼

    Здравейте, сигурно имам най-гадния проблем в любовта, харесвам гаджето на най-добрият ми приятел от 3 години може би си създавам илюзии че и тя ме харесва понеже се държи доста мило с мен за разлика от другите ни приятели с които излизаме заедно винаги гледа да ми е добре разбира се и аз правя същото даже доста често е гледала на мен да ми е по-добре от колкото на гаджето й (най-добрият ми приятел). Имаше един случай в дискотеката тя просто дойде до мен и ме гушна и ми каза да се усмихна и в същото време нейна приятелка ни снима странното е че тя попринцип не е от най-гушливите а и другото странно нещо е че аз не съм и гадже и да дойде просто е така да ме гушне и да ни снимат. Не знам вече не издържам харесвам я много не знам какво да правя вече ми е много тежко и искам всичко да си и кажа дори не разбирам защо е с него винаги той се държи лошо с нея да не съм прав това нещо да го казвам все пак ми е най-добър приятел но което си е си е. Моля ви помогнете ми какво да направя да си призная ли чувствата пред нея или поне как да подходя за да съм сигурен на 100% че и тя ме харесва знам че това нещо ще свърши зле ама не мога повече да се мъча всеки ден като излезем я гледам и се замислям колко съм нещастен без нея.

  2. #2
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Здравей,

    има момичета, които са си с добри сърца и умеят да усещат и съчувстват на близките около тях. Ако е те забелязала, че си зъбиваш в дискотеката от скука или носиш някаква тъга, примерно от самота, в очите си, тя да го е усетила, затова евентуално е решила да те прегърне, за да те утеши.
    Другото, което е момичета често забелязват, когато някое момче ги гледа си мили очички, та вероятно и в отношението си към нея не го криеш. И когато имат проблем със най-добрия ти приятел да клони към тебе, , заради момент на слабост във връзката им.(свързано с горното изречение, защо към теб)
    Отдруга страна, ти съзнаваш ли, изцяло, любовния триъгълник, който би създал, ако си разкриеш чувствата, все пак сте близки приятели с твоя човек. Така може да си прецакаш приятелството. Поради слабост във връзката им, може момичето да се обърка. Защо също така не подскажеш на своя приятел, че се отнася еди как си с нея, и че отсрани не изглежда добре ? Приятелството е в това да си готов да не скриеш това което забелязваш, мислиш и да го споделиш с него. Защото може да му помегне и да се усети.
    Друго, тези чувства, може да си си ги подбудил изкуствено, защото прекалено много си отделял време в мислите си затова, колко те кефи момичето и впрочие. Правейки едно и също месец след месец ти си създал, може би илюзията. Редно е да си биеш спирачки за тези мисли, защото става дума за близък приятел. Хипотетично тръгнеш с гаджето му, с което той е бил 3 години, няма ли да ти е кофти всеки път като се виждате, няма ли на него да му е, няма ли на момичето също, пък камо ли тримата заедно да се виждате?
    Измести си погледа и мислите от това момиче и го насочи отвъд към други жени. Тежко ти е, защо? Щото си набиваш филма, за филма.

    Казваш си, трудно ми е да си отместя погледа от нея, не знам какво да правя. Нормално, защото си се свикнал да мислиш за нея, свикнал си мислите си да са за нея, и те продължават да изкачат, каквото му зададеш горе на компютъра да търси това ще намира. Лесно е, защото е вдосега ти, човека, можеш да го виждаш, възприемаш и комуникираш с него, нормално да е по лесния вариянт, защото вече е на готово, и е там.
    Нужно ти е разчупване. И за дето си си набивал тези мисли в главата, сега ти е нужно да се постареш да ги отсяваш, но все ще искаш обяснение, защо да го правиш. Е, ако приятелството ти е ценно, това ти е отговора. Помисли си пак за хипотетичната ситуация, даже напротив, сега я прочете от мене написана на готово. Ама постарай се, разиграй я сам няколко пъти в главата си преди лягане, тогава виж, какво що.
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 12-10-2020 на 02:39
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  3. #3
    Хотел сначала Mazd'у трешку, но или состаяние было у них никакое или цена космос.
    snaptube vidmate word to pdf

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си