.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Нормално ли е

    Привет, от известно време съм при баба ми и дядо ми, които живеят в малък град. Днес ми стана адски зле и започнах да повръщам и баба ми иска утре да вика лекарката която ме преглежда от бебе когато съм при тях. Като съм в София личната никога не ме кара да се събличам, а тя винаги иска да си махам блузата и сутиена като ме преглежда. А и като дойде баба ми и дядо ми се строяват в стаята и не се сещат да се махнат. Миналата година бях с много висока температура и като дойде докато ми слушаше гърба ми премери температурата в д-то и то пред половината роднини. Знам, че не го прави да ме запя, просто е много дърта и така е свикнала, но прегледите са ужасни. Всеки път ми става лошо като идва. А и вече не съм бебе! Нормално ли е да ме съблича гола като ме преглежда? Опитвала съм да се правя на луда и да не си махам сутиена, но тогава пък започва да разправя, че няма нищо срамно и иска да покажа хууууубаво гърдите... Ужасно ми е кофти от нея и от баба ми и дядо ми и се чудя как да се оправя утре. Казах на баба ми, че не искам утре да са в стаята, а тя ми вика, че съм им дете и не трябва да ме е срам... Изобщо не ме разбира, ужас идеи утре какво да правя?
    Последно редактирано от malka_fenka : 07-04-2020 на 19:53

  2. #2
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Привет, може и да е някоя стара мома с влечение към момичетата... Кой знае... Има такива изкукуригали "лекарки", които дори не се усещат, че трябва да предупредят близките да излязат от стаята. По принцип е нормално пулса да се слуша под гърдите, но пък да си сваляш сутиена не е. Защо не накараш вашите (или ти самата) да смените тази лекарка? Не трябва да ти е неудобно да и го кажеш, просто я смени. И на мен така една ми извади здрав зъб (сигурен съм, че нищо му нямаше, но тя реши, че трябва) и ми сложи коронка. Просто я смени, не си заслужава да търпиш това. Кажи, че не искаш вече да те преглежда и това е. По-добре това, отколкото да изпитваш това неудобство винаги. Иначе от какво ти е зле според теб? От притеснение и тревожност ли е или от нещо друго? Никой не те познава по-добре, отколкото ти самата. Имах една съученичка на която и прилошаваше в час по физическо от ниско кръвно. Премери си го, ако можеш. При теб може и високо да е. И все пак, най-добрия вариант е просто да кажеш на дядо ти и баба ти, че те е срам и да не стоят там по време на прегледа. Тази, все пак, е виждала много д-та...
    Последно редактирано от RedArmy : 07-04-2020 на 23:41
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  3. #3
    Ами там е проблема няма как да я сменя, аз си имам лекарка в София, но тук тази е детската ми лекарка, а и е много близка на баба ми и на дядо ми, то тука всички се познават... Става ми адски зле всеки път като идва. Тази сутрин пак говорих с баба ми, но тя изобщо не ме чува. Каза, че сутиенът пречел лекарката да ме преслуша и че съм била малка да се крия. Разбрали са се да дойде следобед, направо умирам от ужас как ще мине прегледа. Поне да можех да изляза на глава с баба ми да излязат от стаята докато ме преглежда

  4. #4
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Сутиенът въобще не пречи, майка ми е медицинска сестра и го знам.
    Написал съм ти ЛС.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  5. #5
    Достигнал си лимита и не мога да ти пиша

  6. #6
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Разчистих си входящите, пиши ми пак.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  7. #7
    Пак е така

  8. #8
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Пробвай пак сега, извинявай.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  9. #9
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Другарю Исаев, какъв интерес има един 30 годишен пергиш като теб, че да си кореспондира с момиче на лични, което явно е на крехка възраст, в която току-що са му са се появили цици с оглед на “проблемите”, които споделя? И какво толкова искаш да му кажеш, което да не можеш да му кажеш тук?

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Ти тотално не си добре и няма да се занимавам с теб. Да си чувал за лични проблеми, които не всеки иска да излага на показ?
    Защото авторката е взела необходимите мерски, за да остане в пълна анонимност и може да продължи да чете и споделя тук. А ти искаш да минете на лични, за да ти се отвори възможност да се запознаете. Не виждам причина да не можеш да довършиш мисълта си тук. Така че явно имаш някакви съмнителни намерения и затова съветвам авторката да внимава и да не ти отговаря колкото и да я обработваш! Че колко компетентен може да си точно ти, 30 + годишният пергиш, в проблемите на едно момиче, което е някъде в 6-ти или 7-ми клас?
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-07-2020 на 16:41

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си