.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Post Изнасилаха ме

    Здравейте виждам, че тук има много хора, които дават съвети и ми трябва помощ. Аз съм момче на 19, но така и не успях да си хвана приятелка на моята възраст и затова реших да пробвам с по-малко момиче. Успях да си хвана гадже на 13 макар че тя не изглеждаше като 13 годишна. Всичко вървеше добре докато тя не поиска да правим сек
    Аз все отказвах бях девствен и не исках първия ми път да ми беше с малко момиче. Но един ден техните нямаше да бъдат у тях и тя ме покани да приспя. Вечерта минаваше спокойно докато тя не поиска да го направим аз естествено отказах както правих досега, но тя този път не го прие след 5 мин донесе нещо за пиене и явно беше сложила някакво приспивателно.
    Събудих се чисто гол и завързан на нейното легло с надървен чеп. След малко тя дойде също чисто гола и започна да ми прави свирки докато не свърших. След като свърших тя ми го надърви пак и седна върху него и започна да подскача, докато не свърших втори път, но само че в нея. След това изнасилване скъсах с нея, но имам питане какъв е шанса да е бременна на 13 години

  2. #2

  3. #3
    Хвалиш ли се?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си