.
Затворена тема
Страница 5 от 5 ПървиПърви 12345
Резултати от 101 до 111 от общо 111
  1. #101
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Нямах предвид плацебото. Това е известно. По- скоро това, което наричаш телекинеза. Ясновидството е съвсем друга работа. Някои учени казват, че ще бъде възможна, има и научна обосновка. Но повечето са такива съмнителни учени, като доц. Филипов от БАН например. По телевизията го представят като професор.
    Не знам кой е този доцент. Телекинеза и ясновидство за сега няма. Много световни проблеми щяха да се решат, ако дори едно от двете съществуваше.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Къде пише, че според теорията за Големия взрив времето и пространството са безкрайни. Имат начало, а може да имат и край, не се знае.
    Както каза, ако имат начало, то влизаме в някакъв безмислен loop на създаване и унищожаване, което все пак си е безкрайност. Защото не може да сложиш просто в някаква времева линия вселената и преди нея да е имало нещо, така че все пак тя да същестува, както и след нея ще има нещо, защото къде ще е изчезнало онова, което е съществувало?

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ама откъде следва, че ако другите са безкрайни и мисълта трябва да е безкрайна? Няма доказана връзка между мисълта и материята. Плацебото не е доказателство.
    Не може едното да същестува без другото. Както не може да съществува време без материя и пространство, защото в нищото няма "напред" и "назад". Плацебото доказва, че с менталната си сила можеш да влияеш върху материята. Не е доказателство за това, че мисълта е преди материята, но е доказателство все пак за взаимовръзката по между им и въздействието, което оказва силата на мисълта.


    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Обръщам се към Библията защото нея съм избрал. Нямаш много правилни представи за Библията, но сега няма да се занимавам да ти ги изглаждам.
    Библията, ако е доказателство за нещо, то е за това, че хората меко казано "не са разбирали много" по онова време. Пълна е с каши, нелогизми и притчи с нелогични поуки.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    А Инквизицията има общо с католическата църква, не с Библията. Не знам защо никой не прави разлика между религия и църква.
    Това е като да кажеш, че БКП и комунизма нямат нищо общо.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз още уча физика, на колко години мислиш, че съм.
    Не знам, не е толкова горещо вълнуващ ме въпрос на колко си. Предполагам си някъде между 21 и 30. А какво намираш в религията като уж човек на науката?

  2. #102
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Жена ми губеше контрол по време на секс до такава степен, че ме дереше, хапеше, даже ми би няколко крушета в лицето, когато получаваше оргазъм.
    Много се ядосах, когато разбрах, че се е преструвала.

  3. #103
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Както каза, ако имат начало, то влизаме в някакъв безмислен loop на създаване и унищожаване, което все пак си е безкрайност. Защото не може да сложиш просто в някаква времева линия вселената и преди нея да е имало нещо, така че все пак тя да същестува, както и след нея ще има нещо, защото къде ще е изчезнало онова, което е съществувало?
    Нѣма унищожаване и съзидание. Има само преобразуване на енергия в различни видове.


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не може едното да същестува без другото. Както не може да съществува време без материя и пространство, защото в нищото няма "напред" и "назад". Плацебото доказва, че с менталната си сила можеш да влияеш върху материята. Не е доказателство за това, че мисълта е преди материята, но е доказателство все пак за взаимовръзката по между им и въздействието, което оказва силата на мисълта.
    Не е доказано, че не може. До преди 120 години се е смѣтало и че пространството и времето не сѫ свързани.



    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Библията, ако е доказателство за нещо, то е за това, че хората меко казано "не са разбирали много" по онова време. Пълна е с каши, нелогизми и притчи с нелогични поуки.
    Там където ти виждаш хаосъ, други виждат редъ. Къде са тези нелогични поуки?


    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Това е като да кажеш, че БКП и комунизма нямат нищо общо.
    Да, сѫщото е. И пак е вѣрно. Комунизмът не е БКП.

    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Не знам, не е толкова горещо вълнуващ ме въпрос на колко си. Предполагам си някъде между 21 и 30. А какво намираш в религията като уж човек на науката?
    Още не съм завършил.
    В религията намирам това, което го нѣма в науката.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #104
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Тъжно е, че Грозния (и неговите производни) си е намерил убежище от комплексите си като мъж, а и самопотвърждение на измислените си теории, в твърдението, че ако нямаш пари, никоя жена няма да отиде (да се задържи) при теб, напук на себе си се опитва да се самоубеди, че само в това му е проблема. А не в това, че е инфантилен 35 годишен, без подход към жените и без опит. Без чувство за такт. Самият факт, че някой даде съвет на случайно момиче, вече го подтиква към мисли, че той я сваля, вече показва, че е с акъл на 13 годишен... Ако не и по-малко. Сигурно, ако мъж и жена се срещнат на опашка на касите в магазина и той я пита колко е часа, пак е опит за свалка...
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  5. #105
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Тъжно е, че Грозния (и неговите производни) си е намерил убежище от комплексите си като мъж, а и самопотвърждение на измислените си теории, в твърдението, че ако нямаш пари, никоя жена няма да отиде (да се задържи) при теб, напук на себе си се опитва да се самоубеди, че само в това му е проблема. А не в това, че е инфантилен 35 годишен, без подход към жените и без опит. Без чувство за такт. Самият факт, че някой даде съвет на случайно момиче, вече го подтиква към мисли, че той я сваля, вече показва, че е с акъл на 13 годишен... Ако не и по-малко. Сигурно, ако мъж и жена се срещнат на опашка на касите в магазина и той я пита колко е часа, пак е опит за свалка...

    Виж какво, евразиец такъв, фактите са налице, но за теб! Ти си 30 годишния комунист с въображемата приятелка рускинята Елисавета, която си регистрира, за да ни баламосваш колко голям мъж си дори тук и как другарките едва ли не се подмокрят веднага само от думите ти и няколко срещи и вече спиш в спалните им. Достатъчно обстойно анализирах фейка ти и те разконспирирах правейки те за смях. Който е адекватен и следи какво пиша във форума много добре знае кой кой е и какъв ти е капацитета точно теб, завистлив гавршочо шумкарчо такъв, с дефицит в личността ти сравним по тежест с целия дефицит на НРБ! Рядко нееволюирал тип си!

    П.с.една илюстрация за теб, мисля, че ще се познаеш.

  6. #106
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Бих изпраскал 2/3 от жените в тоя форум, ама добре, че съм възпитан. Да може Трола и докторчето и те малко да намажат. Макар че докторчето отдавна се отчая.
    Последно редактирано от defender : 08-04-2020 на 21:00

  7. #107
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Жените понякога може да показват всички признаци, че харесват даден мъж, но всъщност, това дори да не означава, че е така. Може просто да се наслаждават на интереса към тях или пък да си доказват някакви женски глупости.

  8. #108
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Виж какво, евразиец такъв

    Нещо много се ядосваш, бе? Истината боли, а? Боли те от това, че не излизаш от вас и цял ден висиш тук и си правиш по 10 фейка на ден с цел някой да ти обърне внимание. Сега гледам една нова тема на някаква си "Nadezhda", която съм сигурен, че отново ти си я създал "по свой образ и подобие"
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  9. #109
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Нещо много се ядосваш, бе? Истината боли, а? Боли те от това, че не излизаш от вас и цял ден висиш тук и си правиш по 10 фейка на ден с цел някой да ти обърне внимание. Сега гледам една нова тема на някаква си "Nadezhda", която съм сигурен, че отново ти си я създал "по свой образ и подобие"
    Фалшиви профили не си правя, другарю. Достатъчно ми е да си имам един автентичен, с който да те правя за смях и мисля, че много добре се справям. А междувременно какво стана с другарката Елисавета? Има ли бурна соц любов? Подари ли й вече капачки за буркани на другарката като символ на сериозните ти намерения да се задомите и да си създадете собствена малка комунистическа сган вкъщи?

  10. #110
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Господин Троле, някои профили прекалено поразително приличат на този ти акаунт Не можеш някакси и да преодолееш репертоара си, да го посмениш малко и това явно не остава незабелязано за другите, защото вече двама човека ми пишат на ЛС да не се занимавам с шизофреници с по 5 профила. Отделно и Дифендера ти го е казвал
    Справяш се много добре, но само в своите си очи, а, както знаем, имаш генерализирани психически отклонения. Не виждам как може и тримата или колкото сте там, да пишете по един и същи малоумен начин "другарю Исаев" като някаква мантра. Също, всеки наблюдателен човек ще забележи и как правописните грешки са "ви" еднакви, хахаха. А емотиконката с балончето от дъвка? Смешен си, господин бизнесмен. Ако пък не е вярно, че имаш други акаунти - извинявам се, явно сте тройка гейове, които си правите свирки взаимно, хахахаха.
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  11. #111
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Господин Троле, ...
    Точно така, другарю, за теб съм "Господин".

    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    някои профили прекалено поразително приличат на този ти акаунт
    И аз какво да направя, че на теб нещо ти "прилича"? Няколко души ти казват, че си кръгъл идиот и хоп, ти си го обясняваш автоматично с това, че са някак си един и същи човек, който спи на клавиатурата си само и само, за да те подваща по всяко едно време с някой от профилите си и това сякаш му осмисля живота.
    Трябва да си болен, за да си такъв егоцентрик, че да си мислиш, че мнението ти по всички теми е толкова над това на останалите, че ако някой едва ли не дръзне да ти каже нещо на върпреки, той е или шизофреник, или за ГУЛАГ. Единственото ти пререкание с мен е, че си комунист и то от тия неприятните, които открито ти заявяват, че при първа възможност ще те гръмнат в слепоочието, което ти направи в няколко поста, които ти ги изтриха. Ако не беше толкова надъхан да крадеш, защото смяташ, че на тези, които имат е крайно време според теб да им се отнеме, за да може ти и такива като теб да им спите в жилищата, да им ядете от хладилника и да решите как да се разпоредите с това, което те са натрупали с честен труд, защото смяташ, че на всички трябва да се полага по равно, може би нямаше да ти обръщам внимание. Намирам комунистическата кражба за най-гнусен вид кражба, защото няма нищо почтено и благородно в това да отнемеш насила от всеки, да го пратиш да бъде отрепан в лагерите само защото е бил с малко повече от теб и да искаш режим открито поощряващ посредствеността, но по такъв начин, че тя да поощрява най-вече другарите в униформи, скрити капиталисти, които крадат съвсем безпощадно, разправяйки се с несъгласните, че правото е на страната по-силния (в тях), а останалите трябва да си знаят мястото. И понеже ти нямаш образование, качества и си ленив, намираш най-висш израз в тази провалена идеология, защото друг начин да успееш за себе си не виждаш, освен ако не си откраднеш, а за гарнитура не екезекутираш за кеф. Садистична проста натура. Ето затова ме дразниш.


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Не можеш някакси и да преодолееш репертоара си, да го посмениш малко и това явно не остава незабелязано за другите, защото вече двама човека ми пишат на ЛС да не се занимавам с шизофреници с по 5 профила. Отделно и Дифендера ти го е казвал
    За разлика от теб, Дифендърът се осъзна, че аз и заподозредните от теб сме съвсем различни хора. Дори и той е с повече акъл от теб и ми е по-симпатичен. Не знам кой ти е писал на ЛС, за да те предупреждава, но според тези хора просто искат да създадат интрига, а ти си просто доста глупав и им се връзваш, защото иначе не се чувстваш като топ-ретард какъвто си, защото аз много добре си знам за себе си, че съм напълно автентичен и ми е изключително забавно, че си толкова кух, че не разбираш това и се напъваш като магаре пред мост, за да не си признаеш, че повече от 1 човек (даже 4-ма или 5-ма) не е съгласен с глупостите ти за това, което смяташ (а дори не си чел) за комунизма. Отначало ми беше интересно "Брей, появи се автентичен комунист от организацията Септемврийче/Че Гевара" или някоя подобна и как сега ми е паднало да си споря с някой. После се оказа, че е настървен идиот, който няма аргументи, а само излиза агресия и ученически номера (регистрира си една Елисавета, за да се прави на тарикат. 1 вид "Вижте ме, вече има гадженце и еба като машина, а вие капиталистически гниди се пукайте от яд и завист!")


    Цитирай Първоначално написано от RedArmy Виж мнението
    Справяш се много добре, но само в своите си очи, а, както знаем, имаш генерализирани психически отклонения. Не виждам как може и тримата или колкото сте там, да пишете по един и същи малоумен начин "другарю Исаев" като някаква мантра. Също, всеки наблюдателен човек ще забележи и как правописните грешки са "ви" еднакви, хахаха. А емотиконката с балончето от дъвка? Смешен си, господин бизнесмен. Ако пък не е вярно, че имаш други акаунти - извинявам се, явно сте тройка гейове, които си правите свирки взаимно, хахахаха.
    Питах те и ти така и не искаше да ми обясниш за прогресивните мъжки целувки между лидерите и войниците на великия ти строй и неговите велики в твоите очи герои. Защо другарите толкова обичате да обиждате на хомосексуализъм, а не се вгледате във вашите вождове? Също така, емотиконката с балончето от дъвка ще си го използвам колкото си искам независимо от това кой друг и по колко пъти го използва. Трябва да си изключително малоумен (какъвто впрочем си), за да вадиш това като доказателство за тъпите си обвинения. А "другарю Исаев" те наричам на първо място, защото действително си ДРУГАР и е хубаво да те разграничавам от другите нормални потребители и на второ място, защото е забавно. Това отново не е доказателство, че аз имам повече от този акаунт, а за това, че според повече от един потребител си абсолютно комедиен образ.

    Та така, другарю Исаев...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си