.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Май съм гей..

    Здравейте мили хора. Извинявам се предварително ако не съм уцелил раздела, където да публикувам темата си, но съм нов тук и не знам къде точно трябва да публикувам нещо такова. Мисля, че може да съм гей и съм много объркан и уплашен от това. Не знам какво да мисля и да правя вече... Ще ви разкажа историята си и благодаря предварително, на който реши да отговори. Историята не е измислена и не си правя майтап, иначе няма да си правя труда да го пиша. Още от 14,15 годишен започнах да обувам прашките на сестра си, но в същото време харесвах момичета и само момичета. Влюбвал съм се, винаги бях мил, добър и романтичен с мацките, но те винаги ме отхвърляха и така и не успявах да намеря момичето за себе си. Винаги съм бил мъжко момче, футболист бях също така.. Но вече като станах на 18 и все още бях девствен, се замислих силно затова какво ли изпитват момичетата при секса и започнах да си мисля и да си представям как аз съм на тяхно място и аз съм с мъж.. Експериментирал съм отзад самостоятелно, харесва ми.. На 19 бях, когато правих свирка на мъж от сайт.. Беше странно изживяване, обаче ми хареса. След това имах много възможности да се видя отново с него, а и с други, но винаги се отказвах от срам, страх и притеснение. В същото време мислите ми за жени рязко намаляваха, докато тези за мъжете и за техните членове много се увеличаваха. Обаче срещнах момиче и успях да се влюбя пак. Тя ми беше 1-та, а вече бях на 22. Бяхме щастливи, заживяхме заедно и дори се сгодихме. Всичко вървеше добре, първоначално не мислех за тези неща, после се върнаха мислите, но ги подтисках, а и наистина си бях щастлив с момичето и бях готов да прекарам целия си живот с нея. Уви, тя ме остави след няколко години съвместен живот. От тогава до сега минаха 2 години, тотално се съсипах и разбих психически, повлия ми доста тази раздяла. Лошото е, че отново спрях да мисля сексуално за жени. Харесвам ги, намирам ги за по хубави от мъжете, но вече нямам желание като че ли да съм с жена, по-скоро им завиждам и ми се иска да съм като тях. Отново имам много силни мисли, фантазии и желания за мъж. Харесват ми и женските дрехи, бельото.. Обличам се така, като имам възможност.. И заради всички тези неща, мисля, че може да съм гей..

  2. #2
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Вместо постоянно да пишеш, че някой е FAKE, защото вече е много досадно, по-добре просто подминавай темите щом нямаш какво друго да кажеш...

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от ndkdoshbsk Виж мнението
    Вместо постоянно да пишеш, че някой е FAKE, защото вече е много досадно, по-добре просто подминавай темите щом нямаш какво друго да кажеш...
    И защо да подмине темата? И според мен е фейк. Може ли някакъв да пише как си фаназира за мъже, спи с такива и прави свирки и после да пита дали го смятаме за гей? Темата опеределено е несериозна. А на теб като ти видя мненията, все си участвал като първа писта във фейк или съмнителни теми като последното ти участие преди тази тема е няколко месеца назад точно, за да поспориш с мен защото смятах една друга тема за фейк. Какъв е интересът ти да влизаш в тези спорове? И като толкова смяташ проблемът на автора за сериозен, дай му съвет ти!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Темата е пусната за разлайване на кучетата, като в същото време е толкова фалшиво измислена без никакво въображение!
    Като пускате фейк теми поне се старайте повече, поне да е интересно, защото това не е !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Хахаха, кога ли вие двамата ще имате различно мнение или пък ще се скарате...TrollFactory, малко е смешно как винаги се застъпваш за Грозния.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си