.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    kazanlak
    Мнения
    13

    Някои в чужбина ???

    Здравейте , има ли някои освен мен в чужбина ... Аз съм в Словения ... Много приятна малка държава , приятни отворени хора ...

  2. #2
    Супер фен Аватара на RedArmy
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 646
    Не съм в чужбина, но имах желание (и още имам) да отида в Словения и в Дубровник (Хърватска), но не знам в Словения разбират ли сръбски като цяло, защото съм чувал, че някои говорят дори италиански по-добре от сръбски, а аз италиански не знам, английския ми е кофти, а сръбския ми е сравнително добър и разбираем, и ще се оправя Ако помогнеш с информация, ще съм благодарен
    Последно редактирано от RedArmy : 07-29-2020 на 00:09
    Мы рождены, чтоб сказку сделать былью,
    Преодолеть пространство и простор,
    Нам разум дал стальные руки-крылья,
    А вместо сердца — пламенный мотор.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sasodila Виж мнението
    Здравейте , има ли някои освен мен в чужбина ... Аз съм в Словения ... Много приятна малка държава , приятни отворени хора ...
    13 мнения за 13 години откакто си регистриран/а във форума!
    Защо не си писал/а толкова време и какво те накара да се сетиш за форума след толкова години?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    13 мнения за 13 години откакто си регистриран/а във форума!
    Защо не си писал/а толкова време и какво те накара да се сетиш за форума след толкова години?!
    Според мен е поредното франкенщайново творение събудено от дълбок сън, за да изглежда така сякаш "ето, хората все пак се завръщат".

  5. #5
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Според мен е поредното франкенщайново творение събудено от дълбок сън, за да изглежда така сякаш "ето, хората все пак се завръщат".
    То това е ясно, беше ми интересно да видя реакцията от отсрещната страна и какво ще изсмучат от пръстите си ! Като гледам и този профил ще го изоставят .

    Оказва се, че в целия форум най-много фейкове въртят именно модераторКИте, като те самите въобще не се появяват и не общуват с истинските си профили! Какъв чудесен пример за управление на форум и налагане на "успешна" форумна политика, привличаща потребители !

    П.С. Това последното е сарказъм (за Дефенди казвам)!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #6
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Ризоли и Айлс в действие! Мухахахаах
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  7. #7
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    То това е ясно, беше ми интересно да видя реакцията от отсрещната страна и какво ще изсмучат от пръстите си !
    Така и няма да ти отговорят! Пуснали са един пост (забележи, че е точно на час), и си заминават.

    Спомняш си когато в не-дневника им изкарах помията на яве и те взеха да увъртат и да отбягват въпроса дали нещата са писани от тях или не..

    EDIT:

    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Също така имаме сериозен проблем с модераторите и администраторите, тъй като не си вършат работата.
    Мислим, че самички си правят акаунти, защото както казах сме 10 човека max, но на началната страница пише: "Любов (70 разглеждат), Секс (185 разглеждат), Училище и приятели (156 разглеждат)" От къде са тези хора? Не поражда ли съмнение толкова много потребители да се ровят по стари теми и дискусии, след като не пишат в форума, регистрирани или не? Очевадно броя на хора онлайн е подправен.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 07-30-2020 на 20:25

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    Някъде там...
    Мнения
    2 294
    Цитирай Първоначално написано от KASAPA Виж мнението
    Ризоли и Айлс в действие! Мухахахаах
    хахах

  9. #9
    Аз след като спрях да пиша тук отидох да уча в чужбина в Западна Европа. Ами не ми хареса - лош климат, затворени хора, супер много влага. Като чуеха, че съм от България започваха да се държат много зле. Първият ми избор беше Швеция и макар и там да ги има същите проблеми поне имат слънце през лятото ии жените им са красиви, за природата да не говорим. Но изпуснах срока за кандидатстване и така.

    После живях в Словакия и Чехия. Словакия ми хареса - малка, компактна страна и съответно малка столица на Дунава. Постоянно вървях по едни мостове над Дунава и край него. Въпреки, че не блести с архитектура момичетата са много красиви. Дали от размера на града, но много лесно се създаваха приятелства в Братислава. Хората са малко по-срамежливи от тук, но пък специално на работа са по-приятелски настроени от колкото в софийски офис.

    В Чехия много ми хареса тяхната стара архитектура, но ако отида пак ще е в Бърно например, а не в Прага. В Прага е прекалено бъкано с много хора и туристи и наемите са много скъпи. Но да кажа - и на двете места като качество животът ми беше в пъти по-добър от колкото в мрачната, студена западна страна откъм излизане, приятелства и т.н. В Братислава повече излизах по кръчми от колкото в София, като трябваше да я напусна се почувствах по начина, по който се чувствам като напускам родната София със самолет - почти се разплаках.

  10. #10
    Мега фен Аватара на fUcKsMiLe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    5 733
    В Малта живея от 2016г. Нищо особено не е, нямам търпение да се върна в България. Чакам удобен момент, за да съм стабилна финансово и цялото семейство ще се преместим.
    *сън*

  11. #11
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от fUcKsMiLe Виж мнението
    В Малта живея от 2016г. Нищо особено не е, нямам търпение да се върна в България. Чакам удобен момент, за да съм стабилна финансово и цялото семейство ще се преместим.
    ти ако за 6 години в чужбина не си станала финансово стабилна нямам представа какво правиш там?!?!

  12. #12
    Малта като цяло е развита туристическа Британска колония след Втората световна война. Нейната големина не е по-голяма от тази на София и околностите, но не мога да си представя да водя там смислен живот. Разкажете малко повече за ситуацията на ежедневна база там, ако може.

  13. #13

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Аз съм в Люксембур, супер е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си