.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Защо си нямам гадже???

    Здравейте на всички! На 15 години съм и никога до сега съм нямал гадже.Защо така???
    Като говоря с момичета не се притеснявам кой знае колко. Да не би нещо от външния вид да не е наред?
    Ще ви опиша как изглеждам за да си ме представите.
    Аз съм с къса коса и кафеви очи,висок съм 175-6см и тежа 63-64 кг.Имам малко пъпчици на лицето,врата и тялото.
    Еее? Какъв ми е проблема? Може би проблема ми е,че като си харесам момиче и никога не и го казвам, поради факта,че ме е страх,че няма да изпитва същото към мен.Когато сме в компания и има момичета, не говоря много.Просто не знам какво да кажа,а приятелите ми говорят с момичета,но само се кикотят и се лигавят.Дали това е проблема,че не съм се утракал още?Не знам!
    Искам да чуя вашето мнение и да разбера какъв ми е проблема,защото ми омръзна да гледам някакви лапета на по 12-13 години да си имат гаджета,а аз да нямам.
    Благодаря за отделеното внимание!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Здравейте на всички! На 15 години съм и никога до сега съм нямал гадже.Защо така???
    Защото така можеш да се научиш какво значи реторичен въпрос:

    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Като говоря с момичета не се притеснявам кой знае колко. Да не би нещо от външния вид да не е наред?
    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Ще ви опиша как изглеждам за да си ме представите.
    Аз съм с къса коса и кафеви очи,висок съм 175-6см и тежа 63-64 кг.Имам малко пъпчици на лицето,врата и тялото.
    Еее? Какъв ми е проблема? Може би проблема ми е,че като си харесам момиче и никога не и го казвам, поради факта,че ме е страх,че няма да изпитва същото към мен.Когато сме в компания и има момичета, не говоря много.Просто не знам какво да кажа,а приятелите ми говорят с момичета,но само се кикотят и се лигавят.Дали това е проблема,че не съм се утракал още?Не знам!
    Ми малко хилав ми изглеждаш. А и това с пъпките със сигурност не е плюс, особено ако имаш често изразени циреи с бял връх. А момичетата до 18 почти не ги вълнува нищо друго освен външния ти вид и това дали си готин (като със сигурност ставаш по-готин, ако демонстрираш, че си от семейство с висок стандарт на живот и ако посредством това ясно си личи, че навъртайки се около теб, момичетата ще имат шанса да бъдат глезени с парите ти).

    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Искам да чуя вашето мнение и да разбера какъв ми е проблема,защото ми омръзна да гледам някакви лапета на по 12-13 години да си имат гаджета,а аз да нямам.
    Благодаря за отделеното внимание!
    Тези "лапета" просто имат природната даденост да са привлекателни за момичетата (по каквито и да било външни причини), която ти за съжаление явно нямаш. Жените сами избират при кого да отидат. Щом стоят настрана от теб, значи "така ти е писано" за съжаление и никакви "хакове", "трикове" и "стратегии" няма да ти донесат успех щом основното не е налице (външен вид или пари). Твоят апогей ще дойде малко по-нататък (или много по-нататък, но нека все пак бъдем оптимистични) в живота, когато започнеш да правиш много пари. Тогава жените сами ще идват при теб. Засега нищо не можеш да направиш освен да си чакаш смирено и кротко и да полагаш усилия в правилната посока (учи се, за да изкарваш един ден много пари), а не да хвърляш енергия в това да бъдеш "мил", "забавен" и прочее глупости, които са само думи за успкоение на неудачниците и политическа коректност, за да може последните да не ги избива на комплекси и жестокост към женското съсловие като им се даде като на удавник сламка в някакво фалшиво усещане за надежда и вселенска справедливост ("Парите не са всичко, важен е характерът!" или "Ти бъди мил с нея, тя това иска!" и други неверни примиренчески свободни съчинения в този дух. Какъв майтап само! )
    Последно редактирано от TrollFactory : 07-29-2020 на 09:48

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Евалата TrollFactory! Казал си всичко както си е!

    Наивността и илюзиите са пагубни за обществото!
    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Здравейте на всички! На 15 години съм и никога до сега съм нямал гадже.Защо така???
    TrollFactory ти е казал много порвилни неща от реалния живот! Истината е неприятна, но колкото по-бързо я проумееш - толкова по-добре за теб!

    Успех !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #4
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Не виждам къде точно е проблема. В това, че на 15 години си нямаш "гадже" или в това, че лапетата на 12-13 години си имат? Повярвай ми, на 15 да нямаш гадже е подарък от съдбата. Минал съм по този път и знам.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Не виждам къде точно е проблема. В това, че на 15 години си нямаш "гадже" или в това, че лапетата на 12-13 години си имат?
    Много добре се вижда къде му е проблема. На 15 съучениците му и даже по-малките от него правят секс, а той по твои думи, като "подарък от съдбата", си стои като абсолютен задръстеняк и лузър и си чака, но нищо не се променя година след година, а дори се чувства още по-подтиснат. И така колко повече "изостава с материала", повече ще се му се изостря чувствато за комплекс за малоценност.

    Цитирай Първоначално написано от DieselBlood Виж мнението
    Повярвай ми, на 15 да нямаш гадже е подарък от съдбата. Минал съм по този път и знам.
    Ти вярваш ли си действително на глупостите, които каза? Защо тогава не виждам теми "Помощ! От 13 годишен еба наред като машина и не мога да се оттърва от женско внимание?"?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Абааааа включване на двойката Ризоли и Айлс. Абе Трол, тия дето на 15 и по-малки правят секс са фейкове, мен! Мухахаах
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  7. #7
    anonymous1043668
    Guest
    TrollFactory ти каза истината.

    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Искам да чуя вашето мнение и да разбера какъв ми е проблема,защото ми омръзна да гледам някакви лапета на по 12-13 години да си имат гаджета,а аз да нямам.
    Ми те и цингетата имат деца по на 12 години и като тях ли искаш да бъдеш?

    Нали се сещаш, че трябва да станеш и да опиташ поне веднъж да разбереш проблема, иначе като кибичиш вкъщи и цивриш, някой ще ти обърне ли внимание?

  8. #8
    Лапета на 12-13 години,ами ти все още си от тези лапета,не се впрягай...гледай си училището,приятелите и живота,пък гаджето все някога ще дойде.

  9. #9
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Решавай задачи. Много е забавно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10
    Брато ако постоянно те дразнят,че тия на 11 и 12 години си имат гаджета просото си кажи майната му какво от товга,че те имат и аз някой ден ще имам гадже рано или късно просто трябва да чакам и да вярвам в себе си. А за външния ти вид....... Ти трябва да се приемеш какъвто си и не се опитвай да се парвиш на някой друг защото това няма да подобри нещата само ще ги влоши. Бъди себе си и не се притеснявай аз вярвам,че някой ден ще си намериш и хванеш точното момиче за теб просото вярвай в себе си и ще се случи рано или късно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си