.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Това временно спиране на растежа ли е?

    Здравейте! На 15 съм и съм висок 174-5см.Истината е,че от много време(5-6 месеца) не съм дръпнал и сънтиметър.В периода между 13 и 14 за едно лято израстнах много бързо(8 см за едно лято).Другото лято,тоест миналото,бях дръпнал 2-3 см.И сега това лято въобще не пораснах.Защо така? Баща ми е висок 175см,майка ми към 160см.И има и доста високички хора в нашата рода.Та въпроса ми е това временно спиране на растежа ли е или просто вече няма да раста ? И да добавя,че почти всички мои връстници ме минаха.

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Защо така? Баща ми е висок 175см,майка ми към 160см.
    Казах ти в другата ти тема нещо за реторичните въпроси...

  3. #3
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Sladuran Виж мнението
    Здравейте! На 15 съм и съм висок 174-5см.Истината е,че от много време(5-6 месеца) не съм дръпнал и сънтиметър.В периода между 13 и 14 за едно лято израстнах много бързо(8 см за едно лято).Другото лято,тоест миналото,бях дръпнал 2-3 см.И сега това лято въобще не пораснах.Защо така? Баща ми е висок 175см,майка ми към 160см.И има и доста високички хора в нашата рода.Та въпроса ми е това временно спиране на растежа ли е или просто вече няма да раста ? И да добавя,че почти всички мои връстници ме минаха.
    На твоите години растежът най-вероятно е почти завършен, още повече щом сам си забелязал че скоростта му вече се забавя значително.
    Колкото - толкова!
    Приеми го!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си