.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 68
  1. #26
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Активни потребители във форума за последната седмица:

    1. TrollFactory
    2. FuzyDesertPaw
    3. Inewton
    4. defender
    5. Грозния
    6. hercules

    По-малко от човек на ден средно.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #27
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Аз пък напоследък наблюдавам тенденция как форумът се наводнява с ботски спам, а тук уж всекидневно влизат и четат администраторките (виждам онлайн да влиза поне поне по 1 всеки ден) и въпреки това не трият въпросните рекламни постинги на английски с линкове към чужди сайтове. Дали е от немърливост или защото според тях "и това са все пак "потребители" и тяхното все пак са "мнения"? Как мислите?

  3. #28
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Поразяваща в случая е "гениалността" на този, който ги е назначил!
    Чудя се тия хора на какво се надяват и от къде вадят пари да поддържат форума на "изкуствено дишане"?!
    Много добре беше илюстрирал тази ситуация преди някакво време :


  4. #29
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Аз пък напоследък наблюдавам тенденция как форумът се наводнява с ботски спам, а тук уж всекидневно влизат и четат администраторките (виждам онлайн да влиза поне поне по 1 всеки ден) и въпреки това не трият въпросните рекламни постинги на английски с линкове към чужди сайтове. Дали е от немърливост или защото според тях "и това са все пак "потребители" и тяхното все пак са "мнения"? Как мислите?
    Мързел. Колкото и да пишем в "Модераторска помощ" те пак много малко обръщаха вминание на сигналите ни. Направих им дори забележка, но на тях просто не им се занимава. Какво ако оставят няколко реклами? Какво ще им стане на тях?


    Троле, не мога да повярвам на твоето търпение, мисъл и култура, вложена във всеки той пост! Примерно за скорошния случай с herkules, си личеше че на среща имаш един изкуфял и озлобен дъртак, който до 5 години няма да си запомня името.
    Не знам от къде имаш нерви да правиш такива анализи на толкова неприятни и отдалечени от реалността индивиди, но те признавам!


    EDIT:

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Никъде не съм казвал, че това ще е последният ми пост или че няма да влизам тук.
    Радвам се, че няма да изчезнеш завинаги, мисълта да останем само аз и Трола в тази пустния е малко тъжно.
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 08-28-2020 на 18:17

  5. #30
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Мързел. Колкото и да пишем в "Модераторска помощ" те пак много малко обръщаха вминание на сигналите ни. Направих им дори забележка, но на тях просто не им се занимава. Какво ако оставят няколко реклами? Какво ще им стане на тях?
    Рекламите още си стоят, но от доста време насам не считам, че е необходимост да съобщавам за такива в "Модераторската помощ", защото това влиза в длъжностната характеристика на модераторките, на които със сигурност им плащат, за да следят и за това. Те трябва да чистят, а не аз, ти или някой друг да си губи времето в това да събира като техен асистент на едно място работата им наготово поднесена, която те трябва да свършат. А те не вършат много. Само трият. Не смятам, че функцията да натиснеш X над няколко мнения и то понякога наготово поднесени ти в прилежен списък от някой съвестен потребител, който ги е докладвал, е толкова тежка работа за деня, че чак да имаш нужда от помощници за нея (обикновените потребители), особено ако и в общи линии ти плащат, за да вършиш точно това по цял ден. А за мен или теб някой от тях ще дойде ли да ни свърши нашата работа? Не, не мисля. Така че да се оправят!


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Троле, не мога да повярвам на твоето търпение, мисъл и култура, вложена във всеки той пост! Примерно за скорошния случай с herkules, си личеше че на среща имаш един изкуфял и озлобен дъртак, който до 5 години няма да си запомня името.
    Не знам от къде имаш нерви да правиш такива анализи на толкова неприятни и отдалечени от реалността индивиди, но те признавам!
    Обичам да поставям такива индивиди на местата им! Проявявам висока степен на нетолерантност към идиотизми, а соц носталгията е една тях! Поствам примера как изглежда тя в моите очи и тук:

    Последно редактирано от TrollFactory : 08-31-2020 на 11:14

  6. #31
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Рекламите още си стоят, но от доста време насам не считам, че е необходимост да съобщавам за такива в "Модераторската помощ", защото това влиза в длъжностната характеристика на модераторките, на които със сигурност им плащат, за да следят и за това.
    МодераторКИТЕ са като дремещата свиня в шоуто на Любен Дилов-син! Те със сигурност са тук, но не правят нищо съществено! За последните 24 часа са ми изтрили два поста, уличаващи ги в пускане на фалшиви теми от фалшиви профили.

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #32
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За последните 24 часа са ми изтрили два поста...
    Ами, ще триятъ. Като само глупости пишешъ...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #33
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За последните 24 часа са ми изтрили два поста, уличаващи ги в пускане на фалшиви теми от фалшиви профили.
    Как да им обясниш, че това е контрапродуктивно дори и за самите тях след като по този официален начин (защото явно "това" трябва да е съгласувано с някой шеф, за да се наложи и установи като някаква "стратегия за зрителски интерес") за стимулиране на фейк авторството не само доказват падналото ниво тук, а така дори коват и последните пирони в ковчега на този форум, който някога беше с такъв голям потенциал?

    А да предупреждам някого за това аз даже и не виждам смисъл вече да го правя. Според мен е ясно кои теми са фалшиви и кои не и не се безпокоя за намиращите се в средното ниво по скалата за интелигентност, които ще се справят със задачата да преценят това и без допълнителния ми анализ или "фейк печата" след всеки такъв случай. А за тези "под средното", не съм сигурен, че заслужават щастието да бъдат предупредени, че се занимават с фалшиви новини или теми. Обикновено върху този, който се опитва да им отвори очите, те изсипват заучени отговори колко е лош и как пъди тези, които наистина може да имат истински проблем. Явно те просто искат да си се чувстват полезни, независимо дали остават да си говорят сами.

    А фейк авторите и темите не само, че не стават по-изобретателни, но даже почват открито и да ти се карат, когато ги разкриеш. Виж само как фейкът тук https://www.teenproblem.net/forum/sh...9#post11623469 ми се нахвърли след като го разкрих, че е пускал теми и преди и се е представял с различна възраст. Явно фейковете не си водят справка какви фейк теми са пускали и когато пуснат някой фейк да избяга "съвсем случайно" извън "лабораторията на др. Франкенщайн", дори забравят какви ги е дробил някой или те самите от въпросният акаунт преди време и понякога сякаш съвсем убедени в правотата си спорят до дупка (както във въпросния случай) дори и когато са ги хванали съвсем натясно и даже се опитват и да те guilt-трипнат затова, че си ги разкрил докато те същевременно продължават да лъжат и мажат. Ето и за какво говоря:

    Тема от 2019:

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Аз съм на 24 години ...
    Тема от тази година. Изведнъж авторката се подмладява с 3 години:

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел...
    Малко по-късно в същата...

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    ...Добре аз съм на 19 години. Как смяташ , че хората ще приемат проблемите ми за нормално ,след като съм лапе?...
    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    ...тук никой не знае кой се крие зад този профил,и е нормално хората да казват различни години или различни имена...
    За името е ок, но да лъжеш за годините си, когато уж имаш конкретен проблем, а по принцип възрастта винаги помага, за да се разбере по-точно контекста на въпросния проблем. Лъжата с годините е напълно излишна и според мен само разкри, че Nelito97 е оперативен акаунт, а "агентът" пишещ от него е проявил немърливост и не е проследил консистенцията на мненията пускани от Nelito97 в миналото. Авторката обаче явно обезпокоена на къде бяха тръгнали нещата, като "гузен негонен бяга" се изрепчи и вкара още повече услилия в обяснения за това как едва ли не, когато лъже за никого не вълнуващи го детайли, едва ли не ще получи много по-подробнисти детайли как да си реши "фейк проблема".


    Всъщност ето и линк към цялата тема, ако случайно си я изпуснал, за да се убедиш за какъв сеир става въпрос.

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...9#post11623469
    Последно редактирано от TrollFactory : 09-02-2020 на 08:08

  9. #34
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Всъщност ето и линк към цялата тема, ако случайно си я изпуснал, за да се убедиш за какъв сеир става въпрос.

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...9#post11623469
    Помня го това!

    Аз предлагам на всяка очевидно фалшива тема да бием по един печат "FAKE"!
    Въпреки цензурата!
    Важно е да се знае!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #35
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Помня го това!

    Аз предлагам на всяка очевидно фалшива тема да бием по един печат "FAKE"!
    Въпреки цензурата!
    Важно е да се знае!
    Боят настава, тупат сърца ни,

    ето ги близо наште душмани.

    Кураж, дружина вярна, сговорна.

    Ний не сме веке рая покорна!







  11. #36
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    От 4-5 дена никой не е писал освен 2-3 фейка.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #37
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Защо се учудваш? От години, форума е на самотек. Никога няма да се върне периода 2008-2014/5, когато пускаш темата в 12 на обяд и до 8 вечерта, имаш около 25 отговора.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  13. #38
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Форумът умря, кога е погребението?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #39
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Чакаме модераторКИте да кажат. Също така трябва да знам дали има дрескод или мога да си дойда кежуал облечен.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  15. #40
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Само кажете кога. За да заредя кадилницата и да си разгрея гласа предварително.
    И една символична сумичка да приготвите.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #41
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Само кажете кога. За да заредя кадилницата и да си разгрея гласа предварително.
    И една символична сумичка да приготвите.
    Ах ти колко си долен! За форума поне едно безплатно опело можеше да удариш!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #42
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Добре. Ама поне тамяна да ми платите.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #43
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155

    Smile Bye bye, teenproblem!

    Активни потребители във форума за последната седмица:

    1. TrollFactory
    2. Грозния

    Следните полуактивни потребители (дошли колкото до констатират и те, че форумът няма спасение дори и с интубация)

    3. DieselBlood
    4. Отец Инверит

    И всичко от тук насетне са само ботове, които модераторките не трият, защото сигурно са изключително загрижени да поддържат форума "активен" по пасивен начин (оставяйки ботовете да го превземат).

    Аа, всъщност изтриха едно ботско мнение с линк, но оставиха оригиналното. Ботовете са се образовали и вече работят "в екип". Един акаунт пуска тема на английски без линк, уж си пита съвсем кежуъл въпрос на английски в български форум , а после друг му отговаря вече с линк я към хапченца, я към козметика, я към нещо друго... Днес една от модераторките на линия изтри отговарящия с линк (бот № 2), но остави самата тема пуснат от бот №1.

    Това го казвам само за информация, ако някой все още чете. За мен форумът си замина!

  19. #44
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Активни потребители във форума за последната седмица:

    1. TrollFactory
    2. Грозния

    Следните полуактивни потребители (дошли колкото до констатират и те, че форумът няма спасение дори и с интубация)

    3. DieselBlood
    4. Отец Инверит

    И всичко от тук насетне са само ботове, които модераторките не трият, защото сигурно са изключително загрижени да поддържат форума "активен" по пасивен начин (оставяйки ботовете да го превземат).

    Аа, всъщност изтриха едно ботско мнение с линк, но оставиха оригиналното. Ботовете са се образовали и вече работят "в екип". Един акаунт пуска тема на английски без линк, уж си пита съвсем кежуъл въпрос на английски в български форум , а после друг му отговаря вече с линк я към хапченца, я към козметика, я към нещо друго... Днес една от модераторките на линия изтри отговарящия с линк (бот № 2), но остави самата тема пуснат от бот №1.

    Това го казвам само за информация, ако някой все още чете. За мен форумът си замина!
    Това вече наистина е краят!

    Сега отворих непрочетените мнения - ботовете наистина са превзели форума!
    Няма спасение вече!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #45
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Ще го кажа отново - откакто алекс продаде форума, всичко отиде на майната си.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  21. #46
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #47
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Май само азъ и Грозния ще правимъ погребение. Но все пакъ, поканватъ се всички въ сѫббота отъ 6:00 часа на еврейскитѣ гробища въ София.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  23. #48
    Леле, леле.. не бях влизала във форума доста време и съвсем случайно попаднах на него, та реших да надникна какво се случва.. старият ми профил явно е изтрит, та се наложи да направя нов хах.
    Останах леко казано, смутена, колко е упостял хубавият ни форум. Не знам какво се е случило, но потреблението е покъртително. Последни теми или мнения по тях от преди месеци.. Преди години, честно казано нямах търпение да се прибера и да влезна у форумО. Имаше толкова много РЕДОВНИ потребители, с които прекарахме часове в игри, даване на съвети, караници и какво ли още не. Тук беше мястото където, можеше както да разпуснеш и да се лигавиш, така и да научиш нещо ново и полезно. Със сигурност след толкова много години, живота е отвял всеки на някъде, жалкото е, не че старите потребители ги няма, а че няма нови, които да последват нашия пример. Стана ми едно такова носталгично и тъжно в същото време...

  24. #49
    Супер фен Аватара на thefreak
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Пловдив
    Мнения
    2 720
    Положението е затваряй пичове.
    Форума хич не е хубав ами си е лайно от години.
    За статиите, немам думи, всеедно пича ALIENS ги е писал всичките до една и ги е минал през google translate.
    Децата са по discord, игри, FB, инстаграми и т.н.
    Друго поколение, други интереси.
    Станахме по на 30 и кусур....
    - Всички авто-части на едно място!

  25. #50
    които си чел за себе си. Не съм злонамерен, искрено ми е интересно да завържем разговор на тема кой или какво си.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си