Уважаеми съфорумци!

Форумът teenproblem.net съществуваше в продължение на 15 години в българското интернет пространство, като в добрите си години беше най-популярната интернет платформа за млади хора в България. Посещавал съм го от доста време, като през последните 5 години бях и активен участник в него. За съжаление през последните 1-2 години форумът върви стремоглаво надолу, като причините за това са неадекватното управление и жестоката конкуренция с другите интернет платформи, като ръководството явно е неспособно да се справи с тези проблеми.

От стотици и дори хиляди потребители, в момента форумът се се стопил до 4-5 редовни и истински потребители влизащи в него. Западането е стигнало до такава степен, че не ми се вярва платформата да се съживи по някакъв начин. За съжаление в това си състояние, форумът вече не може да служи за нито една от предвидените си функции - общуване и обмен на мнения между потребители, просто защото такива вече почти няма!

Колкото и да ми е тъжно, според мен е въпрос на време интернет платформата teenproblem.net да прекрати съществуването си в скоро време. Форумът ще ми липсва, но не виждам какво би могло да го спаси!

Благодаря за вниманието!