.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Unhappy На 20 съм, а още нямам гадже

    Здравейте!
    Щом сте видяли заглавието ви е ясно!
    Накратко ще ви кажа за моя живот.
    Не ходя на работа, стоя всеки ден във вкъщи(стаята си), никъде не излизам, нямам верни приятели, имам ниска самооценка, гледам филми, слушам музика само и само да не се отегчавам.
    Не ми върви със момичетата, а всъщност искам да открия любовта на живота си, да намеря щастието, любовта си, а Как да стане?
    Искам само сериозни и обективни мнения, може и лека градивна критика!
    Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете!
    Последно редактирано от KDJ : 08-10-2020 на 09:46 Причина: редакция на текст

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    А нещо не учиш ли поне? Мисля, че не е необходимо много твоя или чужда мисловна дейсност, за да се стигне до отговор на въпросите поставени тук. Всеки от описаните ти проблеми е в резултат на личното ти бездействие. С бездействието си си 1) безработен, което води до 2) липса на пари, което от своя страна води до 3) липса на самочувствие и с това и до 4) социална изолация и липса на контакти с хора (с жени или "приятели").
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-10-2020 на 10:57

  3. #3
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Човѣкъ не може да избѣга отъ отрѣдения му животъ. Вместо да се самосъжалявашъ развивай талантитѣ си. Всѣки човѣкъ има нѣкакъвъ талантъ. Открий го (ако още не си) и го развивай. Любовта сама ще дойде ако така е трѣбвало да стане.

    Успѣхъ!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  4. #4
    Супер фен Аватара на mlakniwe
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 616
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А нещо не учиш ли поне? Мисля, че не е необходимо много твоя или чужда мисловна дейсност, за да се стигне до отговор на въпросите поставени тук. Всеки от описаните ти проблеми е в резултат на личното ти бездействие. С бездействието си си 1) безработен, което води до 2) липса на пари, което от своя страна води до 3) липса на самочувствие и с това и до 4) социална изолация и липса на контакти с хора (с жени или "приятели").
    Тове не важи за всички, аз работя и имам пари, но нямам самочувствие и социален живот.
    Според мен 20 годишен мъж трябва да работи или да учи висше на-малкото...не разбирам как хората просто си стят в тях и бездействат как оцеляват без пари или има кой да им дава?

    Жените не се впечатляват от мъже без самочувствие и домошари особено...от личен оит казвам или се променяш и вписшваш в стадото или оставаш сам...

  5. #5
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от mlakniwe Виж мнението
    Тове не важи за всички, аз работя и имам пари, но нямам самочувствие и социален живот.
    Според мен 20 годишен мъж трябва да работи или да учи висше на-малкото...не разбирам как хората просто си стят в тях и бездействат как оцеляват без пари или има кой да им дава?

    Жените не се впечатляват от мъже без самочувствие и домошари особено...от личен оит казвам или се променяш и вписшваш в стадото или оставаш сам...
    Тогава твоето е нещо съвсем друго (на психологическа основа). Упоритото ти отчание през годините те е довело до перманентно самосъжаление по дефолт дори и когато животът ти видимо си е съвсем окей и имаш потенциал (например пари) за връзки. Сам си си виновен. Докато се мразиш, никой друг няма да те заобича.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    А нещо не учиш ли поне? Мисля, че не е необходимо много твоя или чужда мисловна дейсност, за да се стигне до отговор на въпросите поставени тук. Всеки от описаните ти проблеми е в резултат на личното ти бездействие. С бездействието си си 1) безработен, което води до 2) липса на пари, което от своя страна води до 3) липса на самочувствие и с това и до 4) социална изолация и липса на контакти с хора (с жени или "приятели").
    Благодаря ви за отговора! Явно проблема ми идва от там, че бездействам и не хода на работа! Ще се опитам да се променя!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Човѣкъ не може да избѣга отъ отрѣдения му животъ. Вместо да се самосъжалявашъ развивай талантитѣ си. Всѣки човѣкъ има нѣкакъвъ талантъ. Открий го (ако още не си) и го развивай. Любовта сама ще дойде ако така е трѣбвало да стане.

    Успѣхъ!
    Благодаря!

  8. #8
    Интересно ми е по пътя на твоята логика, как и къде очакваш да си намериш приятелка като не излизаш от стаята си? У вас ли някой трябва да дойде да почука?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9
    Мисля че ако започнеш да консумираш алкохол ще се оправят нещата. Защото алкохолът е катализатор на социалните контакти и сближава хората Чрез него можеш да завържеш приятелства и поркай тях и всичко останало. Само гледай да не се правиш на кирка И не го мисли толкова сипи си едно и ще видиш как ще изчезнат лошите мисли

  10. #10
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от alcoholic Виж мнението
    Мисля че ако започнеш да консумираш алкохол ще се оправят нещата. Защото алкохолът е катализатор на социалните контакти и сближава хората Чрез него можеш да завържеш приятелства и поркай тях и всичко останало. Само гледай да не се правиш на кирка И не го мисли толкова сипи си едно и ще видиш как ще изчезнат лошите мисли
    Авторът сподели, че е безработен, така че едва ли алкохолът, с който ще се снабди ще е скъп и висококачествен или ще може да си позволи да пие на място, където да "сваля". Най-близкият му контакт с хора в такъв случай ще е, ако заспи на някоя пейка или на асвалта и някой от "туристите" преминаващи от страни вместо да снимат моралния опадък на обществото, реши да му повика линейка или полиция, за да го премесят да изтрезнява някъде "на сигурно място", където ще се запознае с медицинския персонал или някои съкилийници от "изтрезвителното"

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2016
    Мнения
    32
    Аз съм почти в същата ситуация, на 18, тази година завърших и след точно 10 дни си намерих работа, но пак .. Нямам сефте, нямам толкова приятели с които да излизам (като съм на смени нямам и толкова време де), Колегите от работа са предимно роми, контактуваме, смеем се, но нямаме други контакти освен на работното място. имам чувството, че вече е късно и ще си остана сам .. Не съм нахален, не се завирам на всяко момиче и явно там ми е проблема, просто не мога да си го представя, сякаш нямам топките да забия момиче, просто не знам какво да говоря като съм около тях (не че ми обръщат много внимание де ).

    С това мнение исках да изкажа моята ситуация и да покажа, че не си сам и че сме много такива индивиди, но малко от нас пишат по такива форуми. (Ако някой може да даде някакъв съвет ще съм му благодарен, но не мисля че може да стане каквото и да е понеже дори не съм се целувал с момиче, а като знам, че 12 годишните вече имат сефтета аз на 18 не знам какво да правя..

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Авторът сподели, че е безработен, така че едва ли алкохолът, с който ще се снабди ще е скъп и висококачествен или ще може да си позволи да пие на място, където да "сваля". Най-близкият му контакт с хора в такъв случай ще е, ако заспи на някоя пейка или на асвалта и някой от "туристите" преминаващи от страни вместо да снимат моралния опадък на обществото, реши да му повика линейка или полиция, за да го премесят да изтрезнява някъде "на сигурно място", където ще се запознае с медицинския персонал или някои съкилийници от "изтрезвителното"
    Най малкото ще спре да му пука дали си има приятелка или не и ще осъзнае че курвите са до време ама пиенето е до гроб
    А иначе благодарение на алкохола се завързват много добри приятелства че и връзки даже. Защото хората се отпускат и им падат задръжките и социалните прегради и по лесно се създават връзки

  13. #13
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от alcoholic Виж мнението
    Най малкото ще спре да му пука дали си има приятелка или не и ще осъзнае че курвите са до време ама пиенето е до гроб
    Точно. Гроб. Само това му е сигурното с алкохола. С цироза или в пристъп на делириум.

    Цитирай Първоначално написано от alcoholic Виж мнението
    А иначе благодарение на алкохола се завързват много добри приятелства че и връзки даже. Защото хората се отпускат и им падат задръжките и социалните прегради и по лесно се създават връзки
    Нищо подобно. Алкохолът може да съпровожда пиянския и разюздан секс, но сам по себе не е учредител на трайни връзки, а дори причина за развалянето им. А на по чашка всички са си приятели докато не се отключат най-ниските им страсти "Чшш, ти на мене ли нещо?". Много битови престъпления се случват именно под влиянието на алкохол. С него само деградацията е сигурна. Другите неща са много елементарническо поетизиране на иначе една от най-скучните субстанции. Защо мислиш, че алкохолът, въпреки очевидните причини да се класифицира иначе като високо опасен за обществото наркотик, е позволен? Защото води то деменция за проблемите и държи хората в капан като прости зависими пияндурници живеещи ден за ден. Мечтата на управляващите е да има повече живеещи по този начин: като животни пристрастени към най-пропадналия навик, който ги държи в сладка дементност, притъпява им чувствата и ги държи в капана на нищетата, от която измъкване докато са в този порочен кръг няма. И логично, обикновено най-голям процент на алкохолно зависими има сред най-ниските прослойки на обществото. Именно онези, които живеят ден за ден и са обречени да бъдат ниско квалифицирана и бедна паплач до гроб, защото просмукалият им се със спирт мозък не им позволява да качат какъвто и да било капацитет, за да постигнат нещо повече. И така вместо да живеят, те скотуват и накрая падат в ямата. Нищо хубаво (почти) няма в алкохола, другарю! Обществото обаче те притъпява от малък (родители и среда), че поглъщането на спирт е нормално и интересно занимание. (Както междувпрочем и домашното насилие, което е често придружено с алкохол.)
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-12-2020 на 10:24

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Точно. Гроб. Само това му е сигурното с алкохола. С цироза или в пристъп на делириум.



    Нищо подобно. Алкохолът може да съпровожда пиянския и разюздан секс, но сам по себе не е учредител на трайни връзки, а дори причина за развалянето им. А на по чашка всички са си приятели докато не се отключат най-ниските им страсти "Чшш, ти на мене ли нещо?". Много битови престъпления се случват именно под влиянието на алкохол. С него само деградацията е сигурна. Другите неща са много елементарническо поетизиране на иначе една от най-скучните субстанции. Защо мислиш, че алкохолът, въпреки очевидните причини да се класифицира иначе като високо опасен за обществото наркотик, е позволен? Защото води то деменция за проблемите и държи хората в капан като прости зависими пияндурници живеещи ден за ден. Мечтата на управляващите е да има повече живеещи по този начин: като животни пристрастени към най-пропадналия навик, който ги държи в сладка дементност, притъпява им чувствата и ги държи в капана на нищетата, от която измъкване докато са в този порочен кръг няма. И логично, обикновено най-голям процент на алкохолно зависими има сред най-ниските прослойки на обществото. Именно онези, които живеят ден за ден и са обречени да бъдат ниско квалифицирана и бедна паплач до гроб, защото просмукалият им се със спирт мозък не им позволява да качат какъвто и да било капацитет, за да постигнат нещо повече. И така вместо да живеят, те скотуват и накрая падат в ямата. Нищо хубаво (почти) няма в алкохола, другарю! Обществото обаче те притъпява от малък (родители и среда), че поглъщането на спирт е нормално и интересно занимание. (Както междувпрочем и домашното насилие, което е често придружено с алкохол.)
    Всички ще умрем един ден лелче
    А и никой не му казва да стане алкохолик и да хваща цироза хаха

  15. #15
    KDJ, недорасляк такъв Слушай сега и попивай, че все едно виждам себе си преди време и ми става тъжно да си те представям...

    Най-напред да кажем, че сега му е времето да действаш, че после е трудно(за мен стана трудно, повярвай, не искаш да става трудно). Жените до към 24-25 години имаш прекрасен шанс да ги прилъгваш и без особени финансови качества. После обаче просто няма как в масовия случай.

    Дисекция

    Цитирай Първоначално написано от KDJ Виж мнението
    Не ходя на работа, стоя всеки ден във вкъщи(стаята си), никъде не излизам, нямам верни приятели, имам ниска самооценка, гледам филми, слушам музика само и само да не се отегчавам.
    Не ходиш на работа - че за какво ти е работа? Ти някой да е забогатял от работа виждал ли си? И въобще не се шегувам. Ако мислиш, че ще си намериш работа, ще цъфнеш и ще вържеш... губиш си времето. Но това е отделна тема.

    Стоиш си вкъщи - това е лошо. И като сотиш какво правиш? Губиш време. А врагът не спи... дебне, пресмята, напредва. Ти изоставаш. Един ден се събуждаш и си последния динозавър в зоологическата градина.

    Нямаш верни приятели - няма и да имаш. Това са измислици, детски приказки. Отърси се. Всеки човек ще те предаде при определени обстоятелства, хубаво е да не го забравяш. Всеки един. ВСЕКИ ЕДИН.

    Имаш ниска самооценка - огромна, фундаментална грешка. По-късно ще я дискутираме, от тук се почва.

    Гледаш филми, слушаш музика - спри. Знаеш ли кога сядам да гледам филми или да слушам музика? Като дъня кардио тренировки и няма с коя мацка да си лафя. По принцип на крос тренажора, че ми заема и ръцете, и краката, и ме оставя без въздух по някое време. Тогава се предавам и си пускам някой интересен филм или музика, че два-три часа трудно се издържа чисто психически.


    Цитирай Първоначално написано от KDJ Виж мнението
    Не ми върви със момичетата, а всъщност искам да открия любовта на живота си, да намеря щастието, любовта си, а Как да стане?
    Не ти върви с момичетата - това можем да го фиксираме.
    Да намериш любовта на живота си - ще я намериш. И ще ти се изс*ре отгоре, после ще доразмаже с ръка, ще те снима и ще ти праща периодично снимките, да си припомняш. Неизбежно е. Но трябва да се опариш, за да разбереш. Думите не стигат, за да се опише. Я прочети пак онова за верните приятели? И тук е същото, само дето ти дава да й бъркаш по дупките и ти се кълне във вечна вярност.

    Край с дисекцията. Време е за практически съвети.

    Я, пиле шарено, седни и си определи целите? Искаш жени или искаш пари, че едното пречи на другото. Жени? Окей.

    Профилирай. Какви жени ти харесват? С какво се занимават, какви са им интересите, къде ходят, какви хобита имат, как се забавляват, какви приятелки имат, по какви мъже си падат. Сега очевидно ли е, защо не се вписваш?

    Пфу, че нямам наблюдения. Да речем че се пробваш на любовницата ми. Тя е на 24, наточено синеоко блонди, тренира "сериозно", току що завършил лекар без специализация, харесват й разходки из природата, доброволка в борбата срещу "пандемията", не пие, не пуши, често ходи по басейни... да не продължаваме(между другото безплатно я давам, да ми се разкара от главата). К, засичаш я пред магазина. Случайно. Какво правиш? Нищо. В общия случай имате нула допирни точки и да се пробваш(освен ако не си опитен сваляч) е равносилно на самоунижение. Знаеш ли колко типа й се пробват, ДОКАТО съм с нея? Айде, не десет. Минимум пет. Всеки път. По-често клонят към десетина. А докато е сама вероятно направо е страшно. И не си говорим някой да мине и да бибтне весело, докато е намалил до 5км/ч и й зяпа задника, а опит за свалка с поне няколко реплики.

    Тогава как да скочиш на такива жени? Пак от същия пример. Защо ми върза(май повече отколкото трябваше)? Тренираме на едно и също място. Така де, тя "тренира", аз тренирам. Открих, че жените по които си падам всъщност харесват мускули. Признават, не признават - харесват. И тренирам усилено от осем години. Не съм станал мистър Вселена, ама ако се явя на състезание по културизъм в моята категория - няма да се отличавам фрапантно от другите състезатели. И така, тренираме. Засичаме се, споглеждаме се. Пробват й се. Няколко пъти се сблъскваме на вратата, чисто човешки и я задържаш да мине. Кимваш. Не, не почваш разговор. Понякога ви се засичат погледите, понякога си мятате по една усмивка. И тя започва да се чуди: този защо не се пробва?!? Две седмици да е било така.

    Като си тръгвах я засякох да се заглежда по мотора ми. Мацка, искаш ли да врътнеш едно кръгче? Не можеш? Добре тогава ще те повозя. Къде живееш? Лозенец? Добре. Давай с все сили по Ботевградско шосе. Всички се подмокрят на мотора. Понякога и аз, признавам си. Ееее, как се обърках, ние излязохме от града, да е*а. Нищо, ще си вземем по нещо за пиене, ще погледаме ей тука природа докато си починем и те връщам. От лаф на лаф, я се подпри тука, че да те натисна да те поцелувам... Ей, пак грешка да му се не види. Не стига че съм женен, ами и с две любовници, ще ме извиняваш. За жената разбирала, ама да съм зарежел любовниците ако съм я искал. А, ок. Тъкмо ми бяха омръзнали и си търсех повод.

    Всичко - два лева и шейсет за сокчета, пет лева бензин за косачката. Тънка лайсна. Ама къде са ключовите моменти? Поуката? Гледай сега: имаме нещо общо, тренираме; имаме нещо друго - не й се хвърлям, както всички други, което отключва любопитство; все пак имаме някаква интеракция - погледите; имаме натрупано напрежение във времето, няколко седмици; случаен късмет, че си пада по мотори и има някакъв кураж да се качи; точния момент да натиснеш и да ескалираш; в общия смисъл, тя е с впечатлението че тя ме е свалила. А въй. Не, просто съм си профилирал поведението и външния вид за такива шарани като нея и съм й позволил да води плувката известно време, докато не я налапа до сливиците, че да се закачи яко. Сега тя ми се кълне във вечна вярност, аз съм бил единствения и неповторимия. Дали й вярвам? Как мислиш?

    Та! Профилирай се. Отнема време. Няма от днес за утре да станеш мъжа мечта. Не игнорирай жените, които не ти се вписват в идеала - те са идеалната тренировчъна площадка. Да усвоиш говоренето, ескалирането, намеците. Да видиш разликите между репликите "Ела вкъщи да те чаластря" и "Знаеш ли какъв теракот имам вкъщи и как плющят джапанките по него? Ела да видиш".

    Ако имаш конкретни въпроси - давай, че темата е обширна и нямам намерение да пиша книга в няколко тома.

  16. #16
    Не мисля, че трябва да се притесняваш за това особено на тази възраст. Повярвай ми много по-добре е да си сам отколкото с грешният човек. Не превръщай желанието си да имаш гадже във фикс идея, защото тогава със сигурност ще попаднеш на грешния човек. Хубавите неща стават бавно и със сигурност не на сила.

  17. #17
    И аз съм на 25.
    Не общителен съм. Срамувям се мялко.
    Ама харесвам изключително много момичетата.
    Още нямам никой. Изгбих приятелите си в 8 клас.

  18. #18
    Мисля, че не е лошо да научиш кога се е ползвала въпросната "ѣ" буква, преди да се правиш на интересен и да я праскаш навсякъде.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си