.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Съвет относно връзка и доверие

    Здравейте Вече не съм тийн от 2 години, но съм мембър от много време и все пак бих се съветвал с вас, тъй като знам, че има и малко по-пораснали тук, които мислят все още като тийнс.
    Преди 2 месеца или 3 се запознах с едно момиче, което ми се стори с една идея по-лесно, но се оказа, че не е точно така. С времето разбрах, че е по-сериозна отколкото съм дори аз, макар до тогава да бях само с едно момиче, макар и 3 години. Много трудно намирах момиче, с което да си паснем. Имам около 10 опита за сериозна връзка и се получи само 1 път и половина до преди да срещна това момиче. Имаше такива, които искаха просто секс, но имаше и 2-3 сериозни, на които може би можех да вярвам, но имаше други проблеми, поради които така и не опитахме. 1 година бях сам преди да срещна въпросното момиче. 1-вата ни среща беше най-хубавата от всички, които съм имал (5-6). За нея е същото. Сякаш от пръв поглед си паснахме, тъй като се запознахме по фейсбук, а в скайп беше трудно да си схванем шегите, тъй като и двамата сме една зодия и сходни характери, а шегите ни са едни особени... И по-често се карахме. Ами вече месец и отгоре сме заедно, но все едно сме се познавали винаги. Винаги когато сме заедно ни е супер. Смеем се постоянно и никога не се караме (все още не можем да си обясним защо се караме толкова, когато не сме заедно - по телефона/скайп .....). Абе идеално... Секса е много добър и очевидно на нея и харесва доста.

    Сега... проблема, заради който пиша това е, че тя е била с 4 момчета преди мен... На 20 години е (аз съм на 21). И двамата имаме рд декември. Знам, че с всеки един от тях има някакви спомени и до колкото знам... с всеки един от тях не е било спонтанно и еднократно, но наистина са много малоумни връзки. Според мен 1-вата и връзка и е докарала голяма травма и се е доверявала на следващите 3ма по-лесно, отколкото трябва, защото наистина са много лош избор. Сега... Аз изобщо не бих повярвал, че е спала с 4ма преди мен, макар, че това са 5 години или 6 полов живот при нея и звучи доста нормално, като се има предвид колко сериозни мъже има . Смея да твърдя, че аз съм сериозен и точно там е проблема. Ние си паснахме до толкова, че нито един от двама ни се притеснява ако не се пазим при секс... Което може би е глупаво, но в нейният край е нормално на нейните години да има дете дори. Друг е въпроса колко сме готови за това, но все пак не ме е страх толкова много. С предната ми приятелка съм правил подобна простотия само веднъж и то знаех, че няма да стане нищо, тъй като беше в цикъл, а с това момиче вече над 10 пъти (8 от тях 1-2 дни преди цикъл... не ги броя много много. Тогава уж било почти невъзможно). Както и да е.. не пиша тук, за да обсъждам сексуалният си живот, а просто искам да кажа, че и двамата харесваме много тази връзка, но ми кажете едно нещо... Как да се доверя на това момиче, след като е била с други 4 и как да повярвам, че наистина аз съм най-добрият от всичките. Дори не съм сигурен дали секса с мен е най-добър, което си е някак... Двоуми се много преди да ми отговори и е много тъпо да питам, но снощи не знам защо.. взех, че питах. Избягвам да питам за тях, защото няма смисъл. Когато бяхме приятели ми е казвала за тях и я разбирам до някъде за всеки един с изключение на един, с който е постъпила много правилно като се е разделила, макар наистина да и било приятно с него. Клела ми се е, че с мен и е най-добре и и вярвам, но все пак... Ами ако с някой от тях е имала по-хубав секс и знае, че някъде там може пак да получи по-хубав един ден? Млади сме, но все пак аз съм от тези, които са се наживели вече. Омръзнали са ми дискотеки и глупости още преди да стана достатъчно голям, че да ходя по тях. Но не съм бил с много момичета, макар да се самоопределям като много добър и 2-те момичета, с които съм бил да казват същото...
    Кажете ми какво мислите за тази връзка. Написах доста несвързани неща и се надявам все пак да разберете какво точно си мисля, защото ми е трудно да ги пиша тези неща. Съмнявам се относно доста работи, но най-вече ... мога ли да имам доверие на това момиче и мога да ли да се надявам, че тази връзка може да бъде до живот, тъй като това ми се иска... Тя е красива, мила и човечна. Заради мен направи доста жертви... като цяло спря да общува с хора, които я харесват (разни изкуствени нейни приятели, които я харесваха и тя го знаеше, но ги обичаше като приятели и т.н.), отблъсква всякакви контакти с момчета... макар не точно това да поисках. Аз и казах, че може да говори с който иска и за каквото иска, но да не прави неща, които биха я наранили ако аз ги направя. Също и казах, че една емотиконка за някой, който я обича по различен начин, може да значи съвсем различно нещо от това, което тя си мисли, че означава. Интелигентно момиче е и виждам как за 1 месец и влезнах под кожата не по-малко, отколкото аз на нея, но миналото и... Честно казано мисля, че преди не е била точно такава, каквато е сега. Мисля, че е научила доста уроци от живота по трудният начин, но все пак ги е научила. Няма как да съм сигурен и вие още по-малко бихте могли да знаете от мен дали може да и се има доверие, но все пак ми се иска да чуя нечие чуждо мнение по въпроса. Страхувам се да не би да съм заблуден и да взимам пристрастни решения относно тази на пръв поглед хубава връзка... Това е първото момиче, с което се виждам в дългосрочен план... и съм 99% обеден, че дори утре да и предложа брак ( ,знам, че е рано, аз не бързам), то тя ще се съгласи. А ако случайно забременее, то НИКОГА (в това съм 100% сигурен) не би махнала детето и като се има предвид, че тя е приемала риска наравно с мен се има предвид, че наистина ме обича...


    Бих се радвал ако някой прочете всичко това и каже нещо хубаво за връзката, но на първо място - своето откровено мнение и някой съвет като на близък приятел. Ако ви е любопитно нещо относно връзката, с радост ще ви дам информация в замяна на искрен съвет. Ще съм много благодарен
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  2. #2
    Забравих да напиша, че много я обичам и е взаимно (или е добра актриса) ... Не случайно пиша в този раздел на форума. Нямам идея дали защото сме и двамата зодия стрелец, но наистина характерите ни имат много общо. Като се има предвид колко дълги връзки е имала, че сме заедно от толкова скоро и че тези думи "все едно се познаваме от 10 години, а не от 1 месец" са нейни... мисля, че ако думите за това, че това е най-хубавата и връзка от всичките са верни, то наистина тази връзка си струва.
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  3. #3
    Мега фен Аватара на fenastz
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Land of the blind
    Мнения
    3 221
    По-кратко формулирано се притесняваш, че предишните ѝ тъпкачи са били по-красиви/по-готини/по-мъжествени от теб и са ѝ скъсвали путката от ебане, докато ти не можеш да ѝ предложиш това. Съдейки по начина ти на писане си доста сдухан и мекушав тип, но се опитваш да изглеждаш уверен в себе си.

    Ако продължаваш в същия дух до 2-3 месеца тя вече ще те върти на малкия си пръст и в зависимост от разни фактори, след известно време ще скъса с теб.

    Какво можеш да направиш? - както често съветвам хората - спри да бъдеш загубеняк. Спри да я идолизираш - ходите едва от месец, а ти вече си готов да ѝ изградиш олтар и да я заведеш при ваште като майка на бъдещете ти деца. Осъзнай се - тя е курва, както всяка друга. На 20 е, съответно за тия пишки, които е поела досега има още поне двойно толкова да поеме за в бъдеще. Последното нещо, от което се нуждае е сериозна връзка, чувства и някакъв несигурен тип до нея с пенсионерско мислене (на 21 си и си "надживял" ходенето по дискотеки сериозно ли). В момента тя има нужда от арогантен, напорист мъжкар, който не дава пет пари за нея. Бъди такъв и тя ще те преследва дълго време, някой ден като се събуди, стара и погрозняла жена на някой тлъст чичка, путката ѝ ще е мокра, защото ще е сънувала теб и как сте се забавлявали на младини.
    Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО

    Цитирай Първоначално написано от TykaSePisheNick
    Вие сте много глъми.Са ревете, че темата е стара, ама после някой като направи нова тема със същото заглавие ще има да ревете "има такива теми" и нз. си кво..В шибаното си трупане на мнения и сами се обърквате..

  4. #4
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    Мен в случая бройката й въобще не ме интересува и ще се абстрахирам от нея. Но отново, за не-знам-кой-хиляден-път - защо този двоен стандарт трябва да го има, по дяволите?
    Ако цифричката беше нагоре в твоя полза, трябва да го признаеш и пред себе си, едва ли щеше да пишеш тази тема на първо място.
    Следващото го казвам като един Стрелец на друг - наистина може да си най-доброто за нея (в момента поне), но (тя) да правиш компромиси, да правиш компромиси, колко да правиш компромиси? Неувереността ти, вероятно ревността ти също, са я накарали да спре да общува с хора, на които държи, а не защото е изгаряла от желание. И как разбра, че тези приятели са били "изкуствени"?
    Ако продължаваш така, съвсем скоро ще стъпиш накриво. Защото цялата тази тема звучи сякаш искаш ние да те убедим, че си заслужава да си с приятелката си. А със всичките "компромиси", които я караш да прави, след чистката на "изкуствени приятели", ще е в твоя полза да не е останала някоя истинска, защото може и да й отвори очите.
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  5. #5
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Колкото и вулгарно да се изрази fenastz, съм абсолютно съгласна с него. Не си втълпявай комплекси, тя щом ти е казала, че и е добре с теб, значи е така. Така като се чудиш "Дали еди-кой-си я е чукал по-добре/се е държал по-добре с нея?" вредиш само на себе си. И АБСОЛЮТНО, по НИКАКЪВ НАЧИН не я ограничавай и не показвай, че имаш въпросните комплекси. Ако я ограничаваш до два-три месеца ще и писне и ще ти тегли майните (ако не е и тя някаква комплексарка като теб, де..) Тя е на 20, има нужда от свобода, ако ти не и я даваш, то тя, повярвай ми, ще намери някой, който да и я дава. А ако и покажеш какъв си несиурен - ще те въртииии, ти ще и вървиш по свирката, но се замисли - струва ли си?
    От месец сте заедно, не се дръж така, сякаш са години. Давай го по-лежерно и няма да имаш дертове.

  6. #6
    Suck It
    Guest
    Братле ти каза , че ще се радваш да отговориш на въпроси относно връзката си . Аз искам да ми разкажеш как и къде точно се запознахте и какво първо и каза плс. разкажи ми :Д Аз в момента си нямам приятелка , но по принцип си мисля същото което и ти в момента , дали ще ме зареже заради по добър ..... http://www.youtube.com/watch?v=tijW_SrCoxs

  7. #7
    Начина ми на писане няма нищо общо с личността ми. Бях доста буен младеж и макар да не съм бил тъпкач, то увереността си я имам. Правих секс в 1-вият ден, в който се видях с 1-вата ми приятелка. Никога не ме е било срам, нито нищо. Колкото и уверен да се чувствам леглото, тя е била с 30 годишен... в крайна сметка те имат доста опит и затова се чудя. Вярно е, че отстрани изглежда все едно съм някой загубеняк, но аз съм този, който върти нея на пръста си. Просто съм такава личност, но все пак се чудя дали да продължа тази връзка. Аз съм много щастлив, но не и имам пълно доверие. Загубеняк ли съм, че мисля за семейство на 22 години, понеже срещнах момиче, с което си пасвам много? Друг е въпроса дали може да се вярва на нея. Тя прави всичко, което поискам..., а не обратното. fenastz... не си прав братле. Изрази се много малоумно. До някъде си прав.. не знам дали с другите "тъпкачи" и е било по-хубаво..., но с мен съм обеден, че и е, както и беше и на бившата ми. От нещата, които съм чувал от приятели и познати... това, което знам от форуми и така нататък.. бих казал, че по десетобалната се оценявам поне на 8. Не ми липсва увереност.., а доверие. Не е толкова важно дали аз съм най-добрият за мен. Аз знам, че и е супер с мен извън и в леглото. То си и личи, че е влюбена в мен.. както и аз в нея. Не е там въпроса.. Все едно. Благодаря все пак за коментарите.

    Запознахме се покрай една специалност, за която трябваше да разпитам някой и я добавих да я разпитам. Така се "сприятелихме". Първото и мнение за мен беше, че съм някой простак , тъй като нямах задръжки и говорех за каквото стане на въпрос без да се стеснявам, макар и по скайп/телефон. Аз уча програмиране от доста време, но не бях записал. С две думи.. ще учим едно и също нещо. Един ден както говорехме и казах нещо мило , което се случва рядко, тъй като съм престорено груб през повечето време (майтапя се малко по-грубо) и тя се разплака. Каза, че изведнъж съм и станал много мил. На другият ден и казах, че искам да се видим. Още като се видяхме разбрахме колко сме различни на живо. Харесах и много на външен вид и всякак. Аз съм по-едър 1.92 / 110 кг джудист и съм доста по-едър от повечето момчета. В днешно време момичетата харесват манекенчета, а не истински мъже , но явно при нея за щастие не е така и все едно... Паснахме си много и беше като любов от пръв поглед. И въпреки това, което каза fenastz аз трябваше да разчупя леда и се хванах на бас за едно обарване относно една спирка на един влак... Имах смелост да го кажа, макар да се виждаме за пръв път. Ами спечелих баса и я пипнах по гъза и то на центъра на Пловдив. Не съм чак такъв загубеняк, може би просто малко по-интелигентен. Къде с измама, къде с майтап... срещата протичаше супер и тъй като предварително си бях изпросил една целувка си я поисках (по бузата), но тя ми иска 1 в замяна преди да ми я даде и аз веднага и дадох, но като се дръпнах застанах точно пред лицето и и се усмихнах. После изчаках някакво време.. не знам колко.. секунда до три и се целунахме взаимно. После започнах да се смея и казвах "това не ми е бузата! " , а тя не спря да ме целува. Каза, че се целувам най-добре от всички. Много по-добре от другите, но за друго не сме говорили, затова и написах тази тема. Защото размишлявам върху другите неща. Ясно ми е, че съм най-хубавият за нея от всички до сега, че се целувам най-добре от всички , но това е всичко за сега. Остана ми само секса, за който не съм сигурен. Бях я питал "ако се разделим сега.. и сме били заедно само месец... кой от всичките ти приятели, които си имала ще ти е оставил най-хубави спомени и тя каза, че аз. Закле се и каза, че първата ни среща е била по-хубава от всеки филм и макар да имаме малко спомени заедно, то всеки един от тях е много хубав. Вярвам и и знам, че е така. Но някак си не мога да и имам пълно доверие. В началото ме лъжеше за някои неща... И пак за fenastz... на първата ни среща беше невъзможно да правим секс, но и пуснах ръка и ако имаше къде - щях. На 2-рата ни среща дойде да преспи у нас. Момичето е уникално красиво и всичко останало. Най-много ми харесва, че е естествена и човечна... Може би, защото не е от големият град. Все едно. Ясно ми е, че явно от малкото информация, която дадох е трудно да се сетите какво точно ме интересуваше.
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  8. #8
    li0n Аз ти казах какво съм и казал. Не съм и казвал да не пише с никой. Тя може и да си пише. Аз не я проверявам. Когато видя да и звъня някой надничам, но само веднъж и видях телефона... и фейсбук. Това е. И то беше преди 3-4 седмици, след което и казах онези неща и това е. Това няма нищо общо с комплекси, бъркаш. Не я проверявам, но щях да разбера ако пишеше/излизаше/говореше по тел с други и то не защото не я оставям на мира, а защото тя ме търси винаги, когато има свободно време За несигурността може и да си права, но аз винаги казвам, че съм най-добрият и че е заради моят стегнат задник, който тя обича да пипа дори и на публично място
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  9. #9
    Suck It
    Guest
    Мерси за историята която с интерес прочетох и за идеите от които ще се възползвам , ако нямаш нищо напротив :Д .

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Devilsplaymate Виж мнението
    Мен в случая бройката й въобще не ме интересува и ще се абстрахирам от нея. Но отново, за не-знам-кой-хиляден-път - защо този двоен стандарт трябва да го има, по дяволите?
    Ако цифричката беше нагоре в твоя полза, трябва да го признаеш и пред себе си, едва ли щеше да пишеш тази тема на първо място.
    Следващото го казвам като един Стрелец на друг - наистина може да си най-доброто за нея (в момента поне), но (тя) да правиш компромиси, да правиш компромиси, колко да правиш компромиси? Неувереността ти, вероятно ревността ти също, са я накарали да спре да общува с хора, на които държи, а не защото е изгаряла от желание. И как разбра, че тези приятели са били "изкуствени"?
    Ако продължаваш така, съвсем скоро ще стъпиш накриво. Защото цялата тази тема звучи сякаш искаш ние да те убедим, че си заслужава да си с приятелката си. А със всичките "компромиси", които я караш да прави, след чистката на "изкуствени приятели", ще е в твоя полза да не е останала някоя истинска, защото може и да й отвори очите.
    Благодаря ти за отговора! Ако бройката беше в моя полза, то нямаше да го правя на проблем... нямаше да ми пука толкова предполагам, нямаше да съм аз... Аз съм този, който направи компромиси спрямо нея за много неща и именно затова се чудя дали да продължавам да правя. Вярно... тя си плати за тях и затова и я обичам. Що се отнася до ревността... аз не я проверявам... има си свободата. Казах и така "казвам ти го като приятел, че да пишеш целувки и прегръдки на приятел, който има чувства към теб (тя ми го каза лично) може да се разбере по много неправилен начин от негова страна. Знам, че не изпитваш нищо към него (тя ми беше казала също, а и то се виждаше. Също той не беше нищо особено) и не ти казвам да не му пишеш, а да не му даваш напразни надежди, защото съм обеден, че той не разбира тези емотиконки по същият начин (това беше като и видях телефона за пръв и единствен път преди 3-4 седмици). Пиши си с който искаш.. и аз си пиша, но не пиши неща, които ако бях написал аз на някоя биха те накарали да се чувстваш зле (ами тя ме ревнува.. и аз не пиша нищо особено)." и общо взето това беше. Казах и, че не искам никога да ми изневерява и и обещах, че аз никога няма и тя го знае, тъй като съм и казвал как когато харесвам едно момиче не мога да погледна друга и точно това е причина да не бях правил секс. В училище харесвах едно момиче 4 години... така и не преспах с нея. Бяхме friendzoned и когато най-накрая тръгнахме не ми хареса особено. След това се запознах с бившата. Тя знае моята история и аз знам нейната. Трудно е... бившата ми беше девствена и се познавахме цял живот. На пръв поглед сегашната ми приятелка не е това, което исках. Въпроса е дали да правя компромиси за в бъдеще за такова момиче... дали да рискувам така глупаво да стана млад татко и детето ми да страда. Ние сме изживели доста... По селата живота тече с пълна пара и ние там сме израснали. От 14 до 18 годишен ходих всяка събота на дискотека с приятели и любовта ми към момичетата в живота ми ми попречи да имам по-голяма бройка, но не съжалявам. Много лесно и силно се привързвам към момичетата. Но трябва да е наистина специална и тази е. Така като ви изслушах мненията и осъзнах колко по-различна е и защо си паснахме с нея
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Suck It Виж мнението
    Мерси за историята която с интерес прочетох и за идеите от които ще се възползвам , ако нямаш нищо напротив :Д .
    Нямам нищо против. Всичко беше спонтанно и се получи перфектно. Според мен е добра идея да измолиш за една целувка по бузата - така определено се разчупва леда и ако откаже да ти даде, обещай, че ти ще и дадеш една в замяна. Ако и тогава се откаже и кажи, че ще и дадеш една безплатно. Ако и тогава се откаже се направи на сърдит. Ако не и пука, ами съжалявам за теб До там не съм стигал. По принцип никое момиче няма против целувка по бузата дори малко да те харесва. Виждам, че си малко по-млад и затова ти говоря такива глупости. Аз си падам малко по-старомоден и поне в тази сфера мога да ти дам добри съвети Виж.. как да вкараш момиче в леглото - там имам само теория , но с 1-вото момиче ми отне 1 среща (макар да се познавахме цял живот, но не се бяхме виждали 2-3 години и то само за ден. Преди това може би 8 години), а с втората 2.
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  12. #12
    Suck It
    Guest
    Ако ти се разказва ... давай чета с интерес :Д '' мога да ти дам добри съвети Виж.. как да вкараш момиче в леглото - там имам само теория ''

  13. #13
    fenastz е прав, а ти брато си много зле! мацката тепърва се проебава и има да ебе мощно, още поне 3-4г и да сменя бройки, освен ако не е някаква смотана моногамна путка като теб и за това да сте си паснали... не, не се обиждай, но е несериозно на 20-21 да ставаш баща или тя майка...
    Защо ли, защото на 21-2 и аз бях като теб подобно психо, бях хванал една с която в крайна сметка изкарах 1г и половина с 2 прекъсвания но се бях филмирал като теб - това е жената на живота ми, с нея ще имам деца бла бла бла булшитс. Човек, това са глупости и ти с това си поведение го доказваш. Казвам ти усещам те в каква ситуация си и какъв си, по простата причина че съм минал по тоя път и съм бил подобен на теб, с тази разлика че и бях първия и я скъсвах от ебане, но пък тя се чудеше как ли ще е с други...
    Накратко, прочети пак мнението на fenastz, осмисли го и най добре постъпи както той ти казва, на мен лично не ми се занимава да ти обяснявам подробно грешките и глупостите които правиш и личат отстрани погледнато.

    Edit: Язък че си свингур 110кг а си такова нийди, пък било то и програмист-джудист... толкова несигурност лъха от теб и твоите действия, че се чудя това момиче наистина ли е била с 4 или май не е била с никой до сега че не те усеща. Но, спокойно, млада е още и ще се ошлайфа, ще разкрие истинската ти същност. Човек, вземи се стегни и бъди малко повече мъж.
    Последно редактирано от igaydarov : 05-19-2014 на 21:11

  14. #14
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    "аз съм този, който върти нея на пръста си. ", "Тя прави всичко, което поискам..., а не обратното. ", "Ясно ми е, че съм най-хубавият за нея от всички до сега, че се целувам най-добре от всички", "на първата ни среща беше невъзможно да правим секс, но и пуснах ръка и ако имаше къде - щях."

    Дано мацката се осъзнае и ти бие шута по-скоро, че не и завиждам.

  15. #15
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Аз...не ти разбирам проблема...

    Заедно сте, приятно ви е и твърдиш, че сте влюбени, защо цялата тая тирада и драма.....

    Ама не ти е проблемът това, което казваш....Самочувствие нямаш, само кила и ръст, а това преебава всяка връзка...евала ти, че толкова подбираш, пък си тръгнал да опипваш непозната от интернет на първата среща, на втората си я наебал...много си либерален, не я проверяваш, ама като стане въпрос за друг с чуства към нея, я караш да прекъсне отношения с него...в общи линни или извърташ историята, или си с безкрайно нереална преценка за себе си и живота...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  16. #16
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Ох. Понякога ми се струва, че дори си противоречиш! Ти си самоуверен (както твърдиш), в същото време се притесняваш, дали на нея наистина й пука за теб... Познавам човек със сходен на твоя характер (доколкото мога да те разбера от това, което пишеш) и съм на 98% сигурна, че не си такъв пич, за какъвто се мислиш в представите си. Тя е имала няколко си там връзки и сега е с теб - това би трябвало да те радва. По думите ти съдя, че я правиш щастлива! Мисля, че се правиш на много отворен, а си добряк. И цитатите, които li0n е извела по-горе, не ти правят чест... Недей да остроумничиш, а говори директно с момичето и й сподели каквото те мъчи!

  17. #17
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    брат, миришеш ми на путка от 10км. тая твойта е от село, ама като се отвори ще те подуши и тя. по всички критерий си бета, а ако се правиш на алфа ще влошиш нещата многократно. радвай се докато я имаш, че наистина ако попадне на "истински мъж" ще има да ревеш.
    WE ARE NOT ANGELS!

  18. #18
    Мега фен Аватара на li0n
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 974
    Така го накърнихме мъжагата, че да не ви казвам какви ми ги насра на ЛС.

  19. #19
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Първите месеци е еуфорията, след това ще си проличи как ще протекат нещата. Мой съвет е да не си правиш експерименти тип забременяване, защото сега си така да се каже опиянен и това е нормално в началото на връзка която се подрежда перфектно, но не се знае как ще е след време. Ако правите секс без презерватив бих ви препоръчал да си направите едни изследвания поне за ХИВ и Хепатит B,C. Първите са безплатни, а другите според зависи.

    Това, че тя е била с други преди теб е нормално, както и ти си бил с други. Тя чуди ли се как да ти се довери, след като си бил с други преди нея ? Няма смисъл това да те притеснява, доверието се гради с много труд и време и се разрушава за миг както казват хората. Няма как да и имаш доверие за 1-2 месеца, както и тя на теб. Глупаво си постъпил да я питаш дали си най-добрият от всички, първо е много рано, после може да е имала някого по-добър в леглото и ще я принудиш да те излъже за да не се почувстваш кофти. Мой съвет е да се наслаждаваш на връзката без да си неразумен и само времето ще покаже дали сте един за друг.

    С годините ще се промениш не се притеснявай. Няма да скачаш така дори да потръгват първоначално нещата и винаги ще си в изчакване.
    Последно редактирано от draid : 05-20-2014 на 21:35

  20. #20
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    само си представи колко е мъж, щом се заяжда с една жена... много смях има по тоя свят
    WE ARE NOT ANGELS!

  21. #21

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си