.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

За анатомията

ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ:
    Единствената част от човешкото тяло, до която няма приток на кръв, е роговицата на окото. Тя получава кислород директно от въздуха.
    Новороденото дете може да диша и да преглъща по едно и също време до седмия си месец.
    В средностатистическото човешко тяло има достатъчно количество сяра, за да убие всички бълхи върху куче, достатъчно въглерод, за да бъдат направени 900 молива, достатъчно мазнини, за да бъдат изработени седем сапуна и достатъчно вода, за да се напълни 50-литров варел.
    50 000 клетки в тялото умират и са заменени с нови, докато четете тази статия.
    Новороденото дете може да диша и да преглъща по едно и също време до седмия си месец.
    Човешкият ембрион придобива пръстовите си отпечатъци в рамките на три месеца от зачеването.

Ако някой иска да научи повече – https://abrebg.wordpress.com/%d1%81%...5%d0%bc%d0%b8/
    Последно редактирано от abrebg : 09-03-2020 на 14:54

Супер фен Аватара на TrollFactory
    Всичко това го има и в уикипедия и при това много по-систематизирано и подробно. Каква е целта на това, което правиш? Поне да имаше собствен хост...

Мега фен Аватара на Грозния
    Град
    София

Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Защо да се извинявам, че съм казал/а нещо, което мисля? Предпочитам да изричам истината, дори и да е болезнена, отколкото приятни лъжи.
    Това, че не приемаш отношението ми е изцяло твой проблем.
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Така е, прав си (не мога да повярвам, че го казвам)...
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...никой не е виновен и, че не се харесва на няква част от хората.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си