.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Скъсан презерватив

    Здравейте! На 18 съм, снощи с приятелят ми правихме секс и накрая той като свърши члена му излезе от мен, усетих го, че просто се търкаше в мен, като проверявахме резервоарчето всичко беше точно, беше пълно, но като го махахме видяхме в средата, че е скъсан, презерватива е черен, до преди да видим това щеше да се види сперма, че е потекла, нямаше, чак когато той тръгна да го маха потече, а преди това си беше където трябва. Трябва да ми дойде след седмица, миналия месец закъсня с 10 дни, нередовен е , понякога закъснява, понякога подранява, мисля, че не съм в овулация, за първи път ни се случва са се скъса, не съм била суха
    въпросът ми е има ли как да съм забременяла..

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Почвайте да мислите за име на детето\децата.

  3. #3
    Еми не е фейк нито поста, нито профила и е сериозно, очаквах сериозни отговори и съвети, не някви дет се заяждат, кат не можеш да помогнеш по темата мълчи

  4. #4
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от t.A.T.u.Forever Виж мнението
    Еми не е фейк нито поста, нито профила и е сериозно, очаквах сериозни отговори и съвети, не някви дет се заяждат, кат не можеш да помогнеш по темата мълчи
    Регистрирал/а си се преди година и половина и сега се сети да питаш тук за скъсан презерватив?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #5
    Кво значение има кога съм се регистрирала, бе пич? Регистрирах се по съвсем друга тема, но това ми се случи сега , за това питам СЕГА, кво още искаш да ти обясня, аман от псевдо заяждащи се момчетаhttp://www.teenproblem.net/forum♀️

  6. #6
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #7
    Чета коментарите и ми се плаче. Та по темата... не бързай да се притесняваш. Не се забременява толкова лесно колкото хората си мислят. Би било притеснително, ако си в уволация, но по написаното горе подразбирам че не си. Много хора също не знаят че от еякулационната и преякулационната течност също може да се забременее, но аз не помня от кога не съм правил секс с презерватив и татко не съм станал все още. Следващия път като се усетите че се е случило нещо отиваш и си купуваш "Ескапел", който трябва да се приеме до 72 часа след белята за да има ефект. Не препоръчвам по принцип да се пият такива АДСКИ вредни химий, но ако имаш сериозно основание се консултирай с лекар, който ще ти каже дали е подходящ за теб.
    Последно редактирано от Jerico : 10-07-2020 на 13:32

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си