.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Exclamation Най-добрият приятел на гаджето ми ме привлича сексуално

    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея. През този период най-добрият му приятел беше постоянно до мен,и се шегувахме ,дори с сексуални закачки. Не съм сигурна но може би от там започнах да изпитвам такова привличане към него,но то е само сексуално,без никакви други чувства. Всичко това спря когато се събрах отново с приятелят ми,а той също си намери приятелка . Проблема ми е следният: Чувствам се щастлива с него,но когато се видим с най-добрият му приятел , започвам да си мисля разни неща. Знам ,това е грешно ,и лично на мен много пъти ми е ставало гузно когато си го помисля, но искам съвет как да спра. Да спра ли да излизам с компанията им или? Защото наистина ми е гузно,и се чувствам все едно изневерявам на приятелят ми. Благодаря за съветите предварително!
    Последно редактирано от Nelito97 : 08-11-2020 на 13:27

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Когато правите фейк теми обръщайте внимание и на подробностите/детайлите. Например никнеймът на авторката индикира набор 97, а пише, че е само на 21, а в момента би трябвало да е минимум на 23! И второ, една тема със сигурност е достатъчна. Няма нужда да пускате по две. Имам чувството, че активирахте фейковете след прощалната тема на Грозния от вчера и болезнената му прогноза, че форумът се е запътил към "Орландовици". Но ако ще си играем все пак на "истински потребители", тогава бих написал, че е въпрос на малко време преди "Нелито" да изневери на приятеля си.

    пс. Очакваме втори епизод! Интересно ми е какво ще съчините. Поне недейте да изоставяте историите така.
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-11-2020 на 15:26

  3. #3
    Защо "97" трябва да е година на раждане а не дата примерно? И защо смяташ че историята не е истинска? Не се заяждам питам нормално. Не смятам че ако историята ми не беше истинска щях да искам мнение. А относно това колко теми съм пуснала се извинявам.

  4. #4
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    И аз не се заяждам. Коя дата е числото “97” и защо си се регистрирала преди цяла година и чак сега изведнъж си се сетила да пишеш?

    Питам, защото дискутираме тези неща с редовните потребители от известно време насам. Прочети последната тема в “кофата” и ще разбереш.

    А относно “проблема ти”, ами какво да кажа? Горкото момче... Въпрос на време е да му изневериш. Личи си. Дали ще е с този или с онзи, няма значение. Е, определено ще стане по-голяма драма, ако е с негов “приятел”, при това и “най-добър”. Поне скъсайте преди да почнеш да спиш с приятелите му!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея. През този период най-добрият му приятел беше постоянно до мен,и се шегувахме ,дори с сексуални закачки. Не съм сигурна но може би от там започнах да изпитвам такова привличане към него,но то е само сексуално,без никакви други чувства. Всичко това спря когато се събрах отново с приятелят ми,а той също си намери приятелка . Проблема ми е следният: Чувствам се щастлива с него,но когато се видим с най-добрият му приятел , започвам да си мисля разни неща. Знам ,това е грешно ,и лично на мен много пъти ми е ставало гузно когато си го помисля, но искам съвет как да спра. Да спра ли да излизам с компанията им или? Защото наистина ми е гузно,и се чувствам все едно изневерявам на приятелят ми. Благодаря за съветите предварително!
    Онзи ако му е приятел няма да стане нищо ама боклуци бол. Пък вече ти дали ще постъпиш курвенски си е твой избор. Не си виновна че те привлича това е нормално все пак не си от камък и е нормално да те привличат и други хора. Но ти избираш дали да се отдадеш на първичните ти инстинкти и да си прецакаш връзката.

  6. #6
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Кога хората станаха толкова порочни. По царско врѣме не бѣше така.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  7. #7
    Повече от фен Аватара на KASAPA
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    488
    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея.
    Това не го разбирам! Кой с коя НЕЯ се е разделил? Пишеш от първо лице, а изведнъж...

    Иначе веднъж се живее! Еби го и бягай!
    Прасета,прасета..Всичките прасета на мезета...

  8. #8
    Когато казвам нея,имам впредвид връзката ни

  9. #9
    Аз не бих му изневерила, и съм сигурна в това. Нито най-добрият му приятел ще направи нещо,нито аз. Въпроса е че се е случвало да си мисля за това,и после ми е ставало гузно.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Аз не бих му изневерила, и съм сигурна в това. Нито най-добрият му приятел ще направи нещо,нито аз. Въпроса е че се е случвало да си мисля за това,и после ми е ставало гузно.
    Е ти какво очакваш млад човек си и е нормално чисто физически да те привличат и дурги хора но ти избираш дали да се отдадеш на първичните си инстинкти

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Оо, нима? Кого се опитваш да излъжеш? Нас или себе си?



    По всичко си личи, че човек не трябва да ви оставя и за минута заедно! Сексуалните закачаки какво са, ако не намеци за секс? Да не говорим затова и, че онзи негов "приятел" ги пуска точно, когато сте били разделени, което значи, че е планирал да те мине без да му мигне окото за "приятелството" им тъй като точно при раздяла жените са най-податливи. Отделно онзи, "приятелят ти" не е много читав щом те е късал. Един Бог знае и той какви схеми е вършил, защото поне за момче не е много нормално да си прави някакви експериментални раздели. Това "не съм сигурна в чувствата си затова искам да се разделим за кратко" е типично женска манипулация, когато момичето иска да тества друг клон. Прави си сметката за твоя приятел. В обобщение: И двамата не са читави. Единият като приятел, а другият като гадже. А ти, ако имаш някакво себеуважение няма да се оставиш да те подмятат като обща в тази "компания", макар и да го правят зад гърба един на друг. Ако не си разбрала какво ти казвам, прочети внимателно няколко пъти, за да вникнеш в смисъла!
    Не се опитвам да лъжа никого. Щом съм започнала връзка , ще си седя с него до последно. Никога не съм мислила да го зарежа,или да му изнервя. Споменах и че тези закачки,бяха когато и двамата не бяхме обвързани. Сега човека си има приятела,а аз съм си продължила моята връзка. Оставали сме само аз и той,но нищо не се е случвало. За него сигурно дори това е минало,все пак беше преди година,но аз все още го мисля понякога. Другото което е, съгласна съм с това , че не е читав като приятел.Приятелят ми също не е ,защото ми го е доказвал милион пъти,но въпреки това съм свикнала с него.Обичам го много и няма да го нараня по никакъв начин. Исках просто мнение,защото все още понякога мисля за това,и ми е гузно.

  12. #12
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Тема на същата потребителка преди 1 година:

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Проблемът ми е следният. Аз съм на 24 години и с моят приятел решихме да го направим след събиране с колегите от работа. Та всичко беше наред докато не разбрахме че сме забранили пениса му. Проблема е че го правихме без предпазни средства и кръвта от пениса му беше попаднала в мен.Въпроса ми е какво може да се случи защото кръвта не беше никак малко и искам някакво мнение преди да отида на лекар. Четох някои статии в които пишеше че ако кръвната група е несъвместима може да има големи рискови фактор. Бих искала някакъв съвет защото се притеснявам доста. За 3 години сме го правили без и никога не е имало проблем. Благодаря предварително!
    И мнението й в тази тема година по-късно:

    Къде се губят 3 години разлика? Авторката да не би да е се е смалила възрастово за една година при това с цели 3? Научете се да обръщате внимание какви профили съживявате!

    А аз официално си изтривам последните мнения, които мога в темата, защото се почувствах тъпо, че си пиша с някое франкенщайново творение!

    Цитирай Първоначално написано от Nelito97 Виж мнението
    Здравейте! Аз съм на 21 и от година и половина имам приятел. От самото запознанство с него,той ме запозна с най-добрият си приятел,с който се сприятелихме много бързо. След шестият месец от връзката ни,той поиска да се разделим,защото не бил много сигурен в нея. През този период най-добрият му приятел беше постоянно до мен,и се шегувахме ,дори с сексуални закачки. Не съм сигурна но може би от там започнах да изпитвам такова привличане към него,но то е само сексуално,без никакви други чувства. Всичко това спря когато се събрах отново с приятелят ми,а той също си намери приятелка . Проблема ми е следният: Чувствам се щастлива с него,но когато се видим с най-добрият му приятел , започвам да си мисля разни неща. Знам ,това е грешно ,и лично на мен много пъти ми е ставало гузно когато си го помисля, но искам съвет как да спра. Да спра ли да излизам с компанията им или? Защото наистина ми е гузно,и се чувствам все едно изневерявам на приятелят ми. Благодаря за съветите предварително!
    До кога, уважаеми (знаете кои), ще ни баламосвате с фейкове?
    Последно редактирано от TrollFactory : 08-13-2020 на 13:17

  13. #13
    Виждам ,че от самото начало имаш някакъв проблем с мен. Видях че си се заяждал/а и с други потребители. По принцип говоря на Вие, но след като си решил/а ,ще мина на ти. Не знам какъв проблем имаш със мен,и с останалите потребители. Аз не съм споделяла историята си,за да ме съжалявате. Споделих я за да получа мнение. В самото начало ме попита защо имам профил от години ,а пиша чак сега. Сам/а се обеди че съм писала и преди,и съм изказала 1-2 мнения по проблемите на други хора.

  14. #14
    Другото е, че да, има разлика в годините ми ,но мисля че питаме тук за мнение,защото ни е срам да говорим за проблемите си с хората очи в очи. Имам впредвид, че тук никой не знае кой се крие зад този профил,и е нормално хората да казват различни години или различни имена. Правим го с цел да сме анонимни. Виждам че напираш да знаеш коя съм. Добре аз съм на 19 години. Как смяташ , че хората ще приемат проблемите ми за нормално ,след като съм лапе? Ако толкова ти е проблем добре. Сменям годините на самата тема и готово. Тук сме за да си даваме съвети и да изказваме мнението си . Не сме тук за да се заяждаме и да правим на проблем това и онова. Последното което ще кажа е: Историите са реални,и ако на някой друг му е проблем че съм "излъгала" за годините си , се извинявам

  15. #15
    Слушам какъв е следващият ти проблем към мен!

  16. #16
    Това е страница за споделяне на проблеми,нека не я превръщаме в страница за създаване на такива

  17. #17
    Туй "веднъж се живее" води то психически травми след време.
    Реално ако си на 21, значи имаш още малко време да си походиш свободно насам-натам, без да го мислиш толкова. Ако връзката не е кой знае колко сериозна, значи не бих казал, че е задължително да се ограничаваш. Въпросът тук опира до това как ти самата усещаш връзката си.
    След една раздяла и после събиране ми е малко трудно да повярвам, че е супер яката връзка.
    п.п Ако все пак смяташ да се изчукаш с приятеля на гаджето ти, гледай да не го направиш грозно и да ги скараш. По-скришом и си трайкай.

  18. #18
    Чука ли го? Аз ако бях на твое място при така създадените обстоятелства бих го направила.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си